Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hónaljról valaki szedett már le anyajegyet? fórum

Hónaljról valaki szedett már le anyajegyet? (tudásbázis kérdés)


10. cicmic87 (válaszként erre: 1. - 17149b220f)
2015. máj. 7. 15:47

Én magán bőrgyógyászaton voltam és ott lézeresen távolították el a hátamrol és a hónaljamrol is!

Azóta is minden rendben!

2015. máj. 4. 10:42
Köszönöm a válaszokat
8. mmacus (válaszként erre: 4. - 17149b220f)
2015. máj. 3. 13:39

Nekem a bőrgyógyászaton vették le. Csak időpontot mentem kérni, de már ki sem engedett a doktornő, mert előző nap kicsit belekaptam és vérzett. Szárazjéggel elfagyasztotta körülötte és kicsípte valami ollószerű eszközzel. Be volt ragasztva pár napig. (Varrni nem kellett, a ragtapasz alatt teljesen összeforrt.) Amikor kiment a fagyasztás hatása, éreztem pici csípős fájdalmat. Szövettani vizsgálatot is végeztek.

Ez vagy öt éve volt, nemrég vettem észre, hogy újra nőtt egy, ugyanoda, de sokkal kisebb, egyelőre.

7. Ludmilla1986 (válaszként erre: 1. - 17149b220f)
2015. máj. 3. 13:33

Nekem igaz nem a hónaljamról, hanem a hátamról vettek le 4 anyajegyet, sebészi úton. Először én bőrgyógyászhoz mentem, ott alaposan megnézte, hogy valóban festéksejtes anyajegy és küldött tovább a sebészetre, mert nekem nagy kiálló anyajegyek voltak és ezeket ki kell metszeni. Majd a sebész megnézte, adott időpontot ambulàns műtétre. Műtétkor kaptam érzéstelenítőt, kivágta, összevarta, nem fáj, nem éreztem. Majd 10 nap múlva varratszedés, szövetteni eredmény.


Én mindenképpen bőrgyógyászhoz mennék, hogy megállapítsa milyen anyajegy és hogy lehet eltávolítani. Pl. a sógornőmnek lógós "anyajegyei" voltam (,egyébként ez sok esetben pl. csak fibroma) és a bőrgyógyász csak lecsipkedte, lézerrel kiégette.

2015. máj. 3. 13:32
Én is szedettem le. Sebészetre kellett időpontot kérni. Adtak érzéstelenítő szurit és nekem kivágták és összevarrták. Egyszerre szedték le a nyakamról és a hónam alól. Érzéstelenítő ahogy múlt fájt kicsit, de nem vészesen. Vigyázni kellett a mozgással nehogy szétnyíljon. Ennek 8 éve. Azóta se nőtt vissza.
2015. máj. 3. 12:22
*zajlott
4. 17149b220f (válaszként erre: 2. - Mmacus)
2015. máj. 3. 12:21
És hogy zalott?
2015. máj. 3. 12:21
A hónaljamon van egy anyajegy, ami egyre csak nő és sokszor elborotválom. Leszeretném szedetni. Hogy zajlik a beavatkozás? Minden érdekel róla. Köszönöm.
2. mmacus (válaszként erre: 1. - 17149b220f)
2015. máj. 3. 12:21
Nekem vettek le, fagyasztásos műtéttel, de sajnos pár év múlva visszanőtt, igaz, kisebb.
2015. máj. 3. 12:20
Hónaljról valaki szedett már le anyajegyet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook