Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelygomba - Hogy szabaduljunk meg tőle? fórum

Hüvelygomba - Hogy szabaduljunk meg tőle? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
298. Majus2
2009. máj. 18. 11:39

Sziasztok!Hát látom nemcsak nekem vannak ilyen problémáim!Már kezdtem aggódni!

Én folyamatosan elkapok ilyen hülye gombásodást,kb. 2 havonta járok az orvoshoz!Pénteken éreztem ezt az égő,viszkető érzést,és hozzá folyásom is volt.Már tudtam,hogy gomba,ezért elmentem a gyógyszertárba vettem Pevaryl G hüvelykúpot,mert a gyógyszerész ezt ajánlotta. 3db kúp volt benne,ugye ezt 3 napig használtam.De jobban égek mint előtte:S Erre ma elmentem nőgyógyászhoz,felírta megint ugyan ezt,pedig nem használ és mellé valami Nizoral tablettát,amit 5 napig kell szednem,napi 2szer:S Remélem most már tényleg meggyógyulok,mert már kellemetlen ez az egész. Már félek a párommal lefeküdni,mert mindig előjön:S Azt mondta az orvos,küldjem el bőrgyógyászhoz,hogy őt is vizsgálják ki,mert így állandóan egymást fertőzzük meg!Remélem minden rendbe jön,mert így a szexuális életünk sem teljes,mert mindig ilyen gondjaim vannak és szex közben fáj:S

Szerintetek meggyógyulok valamikor már?:S

2009. ápr. 27. 08:44
Pim-pong betegségnek is nevezik...
2009. ápr. 26. 19:12

Ne feküdjünk össze fűvel fával! hihi

csak vicc volt!

2009. ápr. 26. 19:08
Azt írták fel nekem. Még nem fogyott el a 10 db, csak 3 db. Még nem tökéletes, remélem használni fog. Pár héttel ezelőtt a can... krémmel kentem be a tampont 3 nap alatt elmúlt. De lehet hogy csak ideiglenes volt az..
294. zsuzso100 (válaszként erre: 292. - Zezy)
2009. ápr. 25. 18:26
Nekem volt hozzá párszor szerencsém, leggyakrabban azt írták fel. De valahogy ezektől a gyógyszerektől/kúpoktól nem múlt el tartósan, aztán később egyszer csak magától elmúlt.
2009. ápr. 25. 08:07
sajnos nemtudok tanácsot adni .. soha nem volt nekem még .
292. zezy
2009. ápr. 25. 07:45
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy mi a véleményetek a klion tablettáról,szerintetek mennyire hatékony?
291. Zkelah (válaszként erre: 290. - Petrikek)
2009. ápr. 9. 04:28

Hát ja. A harmadik amelyik kenetet vett, az meg lett fizetve. Meg is lesz ezután is, én nem megyek vissza az SZTK-ba. Szerintem, ha szólnék, hogy kenetet vehetne azért, el lennék küldve a fenébe az okoskodásommal.

Egyébként mikor legelőször volt ilyen bajom akkor is kukucskára totózott egy doki, mondjuk akkor el is találta.

290. petrikek (válaszként erre: 289. - Zkelah)
2009. ápr. 8. 20:02
Pedig nem egy bonyolult vizsgálat..... lenne...
289. Zkelah (válaszként erre: 288. - Petrikek)
2009. ápr. 8. 20:00
Könnyen lehet. Nekem három nőgyógyászból kettő csak bekukucskált. Egy közölte, hogy nem lát semmit de ha már panaszkodok, akkor fel ír ilyen kúpot, a másik meg igen-igen, látom ez gomba, ez és ez majd jó lesz rá. Hát nem volt.
2009. ápr. 8. 19:58

Kérdeznék valamit:

Közületek van valaki, akinek az orvos vett kenetet és elküldte laborba, hogy kivizsgálják, hogy mi a fenétől lehet a folyás?

Én még senkitől sem hallottam eddig (velem sem fordult elő), de most szembesültem vele (a kislányom révén), hogy mennyire rosszul is csinálják ezt a nőgyógyászok.

Történt a következő: 8 éves kislányomnak folyása volt (van). Én az uszodára gyanakodtam, mivel rendszeresen jár úszóedzésre. Elvittem gyereknőgyógyászhoz, aki kenetet vett és laborba küldte. Megjött az eredmény, ami nem gomba, hanem baktérium és nem gombaellenes szerekkel kell kezelni, hanem antibiotikummal. Lehet, hogy legtöbbünknek nem is gombás fertőzése van, hanem esetleg bakteriális és azért nem múlik el a gombaellenes szerektől.

Vélemény? Tapasztalat?

2009. ápr. 8. 16:10

Sziasztok lányok!

Remélem nekem is tudtok valami tanácsot adni!

na szval én kb. 2,5éve elkezdtem yadine fogamzásgátlót szedni.Nemis volt semmi baj kb. 3hónapig.Utána gombás lettem..Abbahagytam a gyógyszert elmentem nőgyogyihoz írt már fel annyi kúpot és krémet (klion,Batrafen hüvelykrémet,énis próbálkoztam a canesten kombival de az állítólag ha sokszor használod csak erősíti a gombát) de nemhasznált egyikse.ez már ugye elég régóta elhúzódik és ált. 1hónapban egyszer előjön.

Én borotválom magam ott és 7évig nemvolt semmi baj de az utóbbi időben akárhányszor leszedem magam rendesen előjön meginnt és kellemetlen szagú sárga váladék jön ki belőlem!Én arra gyanakszom,hogy összeér a bőröm és szúrja és attól jön elő.de meghagyni meg nem szeretném a szőrt mert zavar holnap fgogom kipróbálni először az intim gyantát remélem segíteni fog és remélem Ti is tudtok nekem valami hasznos tanácsot adni!

286. hellion (válaszként erre: 285. - Zsuzso100)
2009. ápr. 8. 10:59
a hüvelyben vannak gombák, de nem jók! A baktérium flóra tartja őket alacsony számban, (hogy minek vannak azt én nem értem) ha túlszaporodnak a flóra legyengülése/hiánya miatt akkor lesz fertőzés, bakteriális- ill. gombás.
285. zsuzso100 (válaszként erre: 281. - Tereteri)
2009. ápr. 2. 17:35
Kellenek a jó gombák!
284. zsuzso100 (válaszként erre: 280. - Ginger8811)
2009. ápr. 2. 17:34
Szerintem rakd fel a 3.-at!
2009. ápr. 2. 16:47
2.napon jött meg.de szerintem ez menses!most mit csináljak?igy nem hatott a canesten?vagy mi legyen a 3. tablettával?????????????????????????????????????????
282. tereteri (válaszként erre: 280. - Ginger8811)
2009. ápr. 2. 16:23
hányadik napon jött meg? a dokim szerint a canestentől sokaknak lesz vérzése!
281. tereteri (válaszként erre: 278. - Lexi018)
2009. ápr. 2. 16:22

Jajj, kefírt nem!!! azok gombák!!!!

Az a joghurt, de nagyon speciálisan csak a natúr jó, as amiben semmi gyümiaroma sem cukor nincs!!! a cukor táplálja a gombát.

2009. ápr. 2. 14:03
Segítsetek!21 éves vagyok és sajnos életemben elöször megtapasztalatam a hüvelygombát!vásároltam canesten kombit,ami 3 napos kezelés és két tablettát alkalmaztam is,erre megjött a menstruációm!!ilyenkor mi a teendő?????mi legyen a harmadik tablettával?
279. zsuzso100 (válaszként erre: 278. - Lexi018)
2009. ápr. 1. 11:13
Ilyet én is hallottam, csak Activiával...ha usziba mész, akkor megelőzésnek is jó.
278. lexi018
2009. ápr. 1. 08:39
Én azt hallottam,hogy kefírbe(előflórás) mársunk tampont és azt kell felhelyezni,és pikk-pakk rendbehozza a hüvely falát.Ez igaz?amugy meg hatásos még,ha ergy gerezd fokhagymát összenyomtok és lenyelikótek egy kis vzízzel.Szar,de hatásos.
277. hellion
2009. febr. 20. 21:32
a joghurtot a szádba tedd, ne oda;) Nektek is mondom h: PROTEXIN NATURAL CARE...keressetek rá,ez egy bélflórát helyreállító probiotikum merthogy a kettő flóra összefügg egymással -legalább is nálam- van egy hüvelykapszula változata, p. gynophilus a neve. se tampon, se cukor, se élesztő, se szénsav... Batrafen krém is jó, de ne a hüvelykrémet kérjétek hacsak nem receptet kaptatok róla, a sima krém nem receptes és ugyanaz van benne. Irrigáljatok tejsavas vízzel v colpo cleanerrel,(nem jódossal!) de az irrigátort használat előtt-után domestosos vízben fertőtlenítsétek, előbb gyógyul a terep ha nincs ott a kórokozó váladék. Ja és éljen a fokhagymás pirítós...má csorog a nyálam XD Remélem segít vkinek
2009. febr. 18. 21:17
Köszönöm,h segítettetek!!!
275. zani
2009. febr. 18. 21:15
ismered a reklámot: a nők 3/4 részének életében legalább egyszer meggyűlik a baja a hüvelygombával. különben kezelés kiegészítésre javaslom a cickafarkfüves ülőfürdőt, nagyon jó fertőtlenítő hatású
2009. febr. 18. 21:10
Igen tisztába vagyok vele!!!De ez annyira rossz!!!Attól nem lehet,h nem mindíg egyforma tampont használok???!("márkára"értem)
273. zani
2009. febr. 18. 21:10
hallottátok / próbáltátok már a hüvelyflóra helyrehozására az élőflórás joghurtba mártott tampon használatát? egy nőgyógyász ismerősömtől hallottam ezt a módszert, de sose mertem kipróbálni...
272. vénboszi (válaszként erre: 270. - C4da085f2b)
2009. febr. 18. 21:05
A párodat is kezelteni kell,külδmben pingpongozni fogtok.
271. zani
2009. febr. 18. 20:53
el lehet kapni: szex, uszi, wc stb de a hüvelygombát okozó gomba ott van mindenki szervezetében, elég ha megváltozik a hüvely savas környezete máris szaporodásnak indul.
2009. febr. 18. 20:49
már voltam,kaptam tabit+kenőcsöt!tisztába vagyok,h nem a barátomtól kaptam el!de ő teljesen levan törve,h biztos ő miatta!...2éve ő a párom,és senki mással nem voltam!eddig nem volt gon,csak most!
2009. febr. 18. 20:42
uszoda, wc, szoros fehérnemű, sex...menj el dokihoz.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook