Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hüvelygomba - Hogy szabaduljunk meg tőle? fórum

Hüvelygomba - Hogy szabaduljunk meg tőle? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
28. hermina.t (válaszként erre: 27. - 69e55f65eb)
2008. jún. 16. 12:43

gynazol 2%

ez nagyon jó, próbállkozz meg több gyógyszertárba hátha kiadják recept nélkül. mondjad hogy nem tud fogadni a dokid.......

de miért nem mész el másik orvoshoz?

es egy kicsit drágább mint a többi készitmény de jobb is. azthiszem olyan 1600-1800 volt receptre

2008. jún. 16. 10:41

Mert azt a tájékoztató sem írta, mi van akkor, ha nem háromnapos, hanem 4-5-6 napos kúrát csinálok belőle. Egyáltalán honnan tudhatom, hogy milyen fertőzésem van? Iszonyatosan viszket, és sárgás, túrós folyadék távozik belőlem. Az összesnek ez a panasza?

Ne haragúdjatok, csak olyan ideges vagyok és tanácstalan... :(

2008. jún. 16. 10:39

Sziasztok!

Kérlek titeket, segítsetek! Állítólag ezeregy féle hüvelygomba létezik. Annyira elviselhetetlen volt, hogy nem érdekelt, miféle, vettem canesten kombit, amiben három kúp van, három napra. Azt írták a tájékoztatójában, ha ez a három tabletta sem mulasztja el a problémám, forduljak nőgyógyászhoz. Felhívtam az orvost, de 3 hét múlva tudna csak fogadni. Erre megkérdeztem, hogy mivan, ha odamegyek és kivárom a sorom. Azt mondta, rengetegen vannak, nem hinné, hogy sorra kerülök. Szóval nőgyogyi kedves kilőve, marad ez a hülye gyógyszer. A kérdésem az lenne, hogy árthatok vele magamnak?

25. hermina.t (válaszként erre: 20. - Ann08)
2008. jún. 15. 18:39
én a dm-be vettem. 1800 ft volt egy doboz peszgötablettával.
2008. jún. 15. 17:58

Sziasztok!

Nekem ez segített: a Mycosyst kapszula elhuzódó szedése (akut tüneteknél 2 kapszula,aztán havi 1 még 2 hónapig)+ mikogal kúp és ha elmúltak a tünetek gynoflor hüvelytablatta a normál flóra visszaállítására.

23. musu
2008. jún. 15. 17:21
Nekem a doki egyszer a Klion-d 100 hüvelytabblettát írt fel.Nekem ez hatott.
22. 45f5ce422c (válaszként erre: 16. - MelisUK)
2008. jún. 15. 17:04
Melyik ez a tabletta?:) Én hiába szedtem hetekig bármit, semmit nem használt.
2008. jún. 15. 10:38
Candida-diétával
20. ann08 (válaszként erre: 18. - Hermina.t)
2008. jún. 15. 10:04
Melyik hüvelyzuhanyt ajánlod??Annyiféle van és fogalmam sincs melyik tényleg praktikus.Csak gyógyszertárba lehet beszerezni?(A webshopokat kihagynám.)
19. ann08 (válaszként erre: 16. - MelisUK)
2008. jún. 15. 10:03

Nem lenne rossz, ha így menne csak sajnos az orvos elfelejtette közölni, hogy mi ennek a tablettának a neve és te sem tudod....

Ha tényleg gomba akkor valószínű jó rá a kúp meg a kenőcs..Ha nem akkor megszívtam!


Abból egyébként elegem van, hogy az összes nőgyógyász akinél eddig voltam rámnézett a hasáraütött és felírt valamit gomba ellen.Az már luxus, hogy kiderítsék valójában mitől is van...

2008. jún. 14. 17:29

bocsi most olvastam csak el az egészet hogy már téged is kezelgetnek minden irányba.....

személyes tapasztalatom az hogy egy olyan készitményt kérj az orvostol ami több féle gombára jó, és utána ne próbállj ujakat hanem az immunrendszeredet erösitsd. és mintmár irtam a hüvely zuhany használlata nagyon hasznos. én lejjebbadtam az édességgel, és figyelek arra hogy ne használljak gyakran szük ruhanemüket, fontos a bugyi minösége (én már ha tehetem nem is hordok :) ) illetve a tusfürdötöl megszabadultam. az egész testemet lactaciddal mosom.

2008. jún. 14. 17:14

én állandóan harcolok vele, pedig állandó partnerem van. már az orvossal mindent kiveséztünk.... :)

a gyógyszertárba mindenesetre vegyél rá valamit, és ha késöbb visszajön fordulj orvoshoz mert sok fajtája lehet. de elövigyázatosságbol használlj hüvelyzuhanyt, néha joghurtos tampont :)

2008. jún. 14. 15:35
Minek annyit kenegetni meg szenvedni ilyen hülyeségekkel, ha egyszerűen egy szem tabletta is elmúlasztja? Beveszed reggel és már délutánra elmúlnak a tünetek...
15. ann08
2008. jún. 13. 19:02

Hát most már teszek így egy próbát, aztán meglátjuk.A krém és kúp mellett B.lámpázom is, meg (aloe)firsttel is próbálkozok.

Valaki ajánlotta az ezüstkolloidot.Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban??

2008. jún. 13. 17:16
Gomba ellen stívia minden mennyiségben!!!!!!!
13. 45f5ce422c (válaszként erre: 7. - Ann08)
2008. jún. 13. 15:59
H nincsenek tünetei, lehet h nem is gomba. A saját példámból kiindulva mondom, mert engem 1 évig gombára kezeltek, és semmitől nem múlt el. Még 2 hét betadin kúpozás után sem. Volt, hogy folyásom volt és viszketett, aztán semmi tünet, csak éreztem h nem ok vmi, pláne szex közben volt kellemetlen. Egyszóval nem volt olyan mint előtte. Aztán mire normális dokihoz kerültem, ő megállapította, hogy egy baktériumom van, gomba sehol egy szál se, de a bacit a megfelelő gyógyszerrel ki lehetett volna irtani, és nem tartanánk itt. Kezeltük, 1 hónap múlva előjött, akkor vittem páromat is, és neki is volt ilyen bacija, a prosztatában. Mindketten ugyanazt a kezelést kapjuk, azóta jól vagyunk. Bár neki semmi tünete nem volt.
12. 45f5ce422c (válaszként erre: 8. - Ann08)
2008. jún. 13. 15:55

Szia, azért nem elég, ha a párodat csak kenegetitek, mert a gombát baci v. vírus okozza, ami pasiknál a prosztatában tanyázik. Legalábbis n

álunk ez volt a helyzet.

11. ell86 (válaszként erre: 1. - 6b91894fae)
2008. jún. 13. 14:49
Az antibiotikumokkal csak még rosszabbat teszel magadnak. Én azt javaslom, hogy ha állandóan visszatér a problémád, akkor 1 ideig ne használj semmilyen kúpot, gyógyszert. Inkább erősítsd az immunrendszered.
2008. jún. 13. 11:48

Én is próbáltam a grapefruitmag cseppet és a Canesten Kombit. Hát nem sokra mentem velük...


A Canesten nekem nagyon rossz volt, mert elkezdett tőle viszketi kívül iszonyatosan. Nem lehetett kibírni vakarózás nélkül, még jó, hogy aznap nem mentem sehova...

Amúgy az összes hüvelykúp ilyen tünetet vált ki nálam, plusz egész nap tisztasági betétet kell hordanom, mert kifolyik a zsír, amivel szilárdították őket..

És pár nap múlva, mikor vége lett ennek a szörnyűségnek, visszatértek a tüneteim változatlan intenzitással.

A grapefruit mag cseppeknek pedig egyáltalán semmi hatásuk sem volt, pedig én is megittam vagy 3 üveggel biztosan.

9. madicken (válaszként erre: 8. - Ann08)
2008. jún. 12. 19:23
az a baj, hogy sokféle gomba létezik, és a kezelését 2 héttel a tünetmentesség után is folytatni kell, nagyon konok jószágok!!
2008. jún. 12. 18:54
Szerintetek elég ha a partnerem kenegeti magát az én Mikogal krémemmel.És vajon meddig kezelgessük??
7. ann08 (válaszként erre: 1. - 6b91894fae)
2008. jún. 12. 18:53

Sziasztok!

Érdekes, hogy nekem sincsenek tünetei a gombás fertőzésnek.Voltam rutin ellenőrzésen nőgyógyásznál és közölte velem, hogy ez van....Kíváncsi volnék mióta....Tavaly nyáron egyszer Canestennel kezeltek, akkor azt hittem elmúlt, de úgy néz ki mégsem.

Most Mikogal kúpot és krémet kaptam.


Ha valaki tud még egypár tippet, mit vehetnék rá Bioboltban szívesen fogadnám az ötleteket!

2008. jún. 12. 14:25

Én használtam a Canesten Combi-t, de olyat, amihez csak egy tabletta van, amit föl kell helyezni, nem három, plusz a krém, de arra igazán nem volt szükségem.

Ezen kívül használtam egy ciprusi terméket, ez egy szem gyógyszer volt, ez is bevált.

És használtam egy másik féle gyógyszert is, az is bevált.

És használtam vmi zsíros kupp szerűséget is, abból hármat kellett használni, az gusztustalan volt... Egész nappal folyt belőlem a szutyok miatta, de kimosni nem akartam, h nehogy elmenjen a hatása... Elég gyenge lehet, ha három éjszakára is be kell rakni belőle...

A gyógyszrek nevét nem tudom, de tökéletesek, pusztán le kell nyelni és kész. Nem kell semmit fölrakni, esetleg aggódni, h kifolyik vmi...

5. 9c8432d068 (válaszként erre: 1. - 6b91894fae)
2008. ápr. 30. 16:19

Hüvelykúp és kenőcs a legjobb megoldás,ezt az orvos írja fel.

Honnan tudod,hogy gombásodásod van,ha nincsenek tünetek? (pl.erős viszketés,folyás,duzzadt szeméremajkak)


Ha használt valamikor a Canesten,és újra visszajött a probléma,lehetséges,hogy a partnered fertőz vissza.

Nem tudom tudsz e róla,hogy gombásodás esetén mindkét félnek kell alkalmazni a gombásodás elleni szert?

4. 45f5ce422c (válaszként erre: 1. - 6b91894fae)
2008. ápr. 29. 09:42
Szerintem nincs kellemetlenebb az állandó, el nem múló gombánál...:(de ha nem voltak tünetei mit kezelt a doki? talált vmit kenetben? Én személy szerint természetgyógyászt ajánlok, valakit, aki megbízható, nem kuruzsló. Nekem csak ez a módszer segített:)
3. RLindi (válaszként erre: 1. - 6b91894fae)
2008. ápr. 28. 14:02
Szia! Keress rá van ilyen fórum rengeteg ötlettel.
2008. ápr. 28. 14:02

szia. nekem egész jól bevált a cickafarkfűtea és a grépfrútmagkivonat együttes alkalmazása, tehát kúraszerűen, először a teából kb. egy hétig reggel és este egycsészényit, aztán ezt úgy kb. két hétig csak reggel, vagy ha eszembe jut, aztán el lehet hagyni, de mindeközben a grépfrútmagkivonatot reggel és este, akármeddig. én azt hiszem, két üvegcsével szedtem be.


a Canestent én is próbáltam, de nem múlt el, legfeljebb csak rövid időre.


Persze hatásos az is az előzőekkel kombinálva, ha változtatsz valamicskét az étrendeden (már ha kell), pl. kiiktatod a kenyeret és s cukros dolgokat...

2008. ápr. 28. 13:42
Kényes téma, de érdekelne, hogy akinek volt, hogyan tudott megszabadulni tőle, gyógyszertől, krémtől, injekcitól stb. Az orvosom már hónapok óta kisérletezik mindenféle kúpokkal gyógyszerekkel, azt mondta gombár fertőzés de nem voltak tünetei. Mostanra már komolyan mondom magam is érzem, hogy gombám van :( Szeretnék megszabadulni tőle, most kipróbálom a Canesten Kombit, remélem segít. Van valami tippetek??
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook