Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok az arcon lévő anyajegyek leszedésével kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok az arcon lévő anyajegyek leszedésével kapcsolatban? (tudásbázis kérdés)


14. Évivi
2015. máj. 5. 12:34

Szia! Plasztikai sebészhez menj, én is vele vetettem le őket.A gyógyulás az egészségi állapotodtól is függ és a korodtól is.

5 évvel ezelőtt vetettem le egyszerre hármat a bal arcfelemről, kb fél borsónyi volt a legnagyobb.A műtét nem volt kellemes, de kibírható.Gyorsan gyógyultak és nagyon enyhe helyük maradt.Akkor a 3 db volt 25 ezer ft.Legutóbb tavaly decemberbe mentem vissza egy másik bőrhibával. Ugyan az a doki műtött, de ez nem lett olyan szép.Most az 1 db volt 25 ezer és már majdnem visszmentem reklamálni, annyira zavart a pirosság, dudor, amikor rátaláltam a mepiform tapaszra. Az sokat segített.Én megbántam, hogy ilyen sokáig vártam a műtétekkel, mert fiatalabb korban a bőr is gyorsabban regenerálódik.Előbb kellett volna, mert engem is rettentően zavartak.Úgyhogy bátorság!Szorítok!

13. gaby82 (válaszként erre: 12. - Marlenka70)
2015. máj. 3. 19:32
Akkor mivel?:-(
12. marlenka70 (válaszként erre: 4. - Gaby82)
2015. máj. 3. 15:18
Szia! Lézerrel ne engedd leszedni mert nem marad anyag a szövettanhoz az pedig fontos minden esetben.
11. gaby82
2015. máj. 3. 15:00
És úgy vettem észre,hogy az évek alatt mintha jobban kidudorodna,meg szerintem nagyobb is lett.Annyira elkezdett zavarni,már utálok tükörbe nézni.És nem elég ez,még fölötte egy piros pötyi is kijött..sztem az valami éranyajegy:'(
10. gaby82
2015. máj. 3. 14:57
Köszönöm a válaszokat!Valszeg,belevágok.Magánrendelőbe megyek..mert sajnos az itteni bőrdoki nem túl segítőkész:-(
9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Gaby82)
2015. máj. 3. 11:28

Nagyban függ a bőrödtől is. Ha volt heged, és megmaradt nyilván akármilyen szépen végzik is el, maradni fog heg.

Én nem végeztettem, de rendelőben dolgoztam, ahol nyomon követhettem a "betegek" gyógyulási folyamatát a műtéttől az utolsó ellenőrzésig, és nem találkoztam olyannal, akinek ne lett volna szép a műtét helye.

2015. máj. 3. 10:43
Én is leszedettem, arcomról kettőt, a nyakamról egyet, és égettek el apró eret is az arcomon. Nincsenek hegek, csak egy a nyakamon, az eleg nagy volt.
7. syria (válaszként erre: 2. - Gaby82)
2015. máj. 3. 10:00
Ha marad(na) is heg, az sokkal kevésbé látszódna, mint az anyajegy. Fuss neki! Egy jó bőrgyógyász csodákra képes. Akár TB alapon is.
6. gaby82 (válaszként erre: 5. - Misaki Itó)
2015. máj. 3. 09:59
köszi
2015. máj. 3. 09:53

Nem lézerrel,szikével:)

Egy plasztikai sebész csinálta.


Nem fáj,mert nincs már ott.

De egyébként sem fájt a műtét sem,utána egy picit,de hamar elmúlt.

4. gaby82 (válaszként erre: 3. - Misaki Itó)
2015. máj. 3. 09:50
Lézerrel távolították el?Fáj?
2015. máj. 3. 09:45
Nem tudom,neked maradna-e,mert nem vagyok jósnő..de nekem nem maradt.
2015. máj. 3. 09:42
Több éve éktelenkedik az orromon egy anyajegy,ami egyre jobban zavar,nem érzem jól magam.Ha leszedetném,maradna heg?
2015. máj. 3. 09:40
Anyajegyek az arcon, orron..Valaki aki, már leszedette?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook