Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » MIlyen óvódát választanál? fórum

MIlyen óvódát választanál? (beszélgetős fórum)


2008. máj. 22. 22:22

Szia! Nekünk nem volt választásunk, mivel egy nagy községben telepedtünk le. Még a csoportot sem választhattuk meg végül, így egyetlen ismerős gyerkőchöz sem került a lányunk. Tiszta szerencse, hogy nagyon barátságos, barátkozó mindenkivel, így semmi gond nem volt a beilleszkedésével.

Amúgy az ovi sem rossz, itt a gyerekek már a kezdetektől németül is tanulnak/és beszélnek, ami nagyon jó alapot ad nekik nyelvi szinten.

2008. ápr. 28. 12:30

Érdekelne ki, hogyan választott ovit annó, illetve mi nektek a fontos. Mi körzetileg tartoztunk valahová, de teljesen idegen vagyok ebben a városban és amit nyilt napon ott láttam nem voltam oda érte. Aztán meg volt egy elképzelésem arról mit szertnék ha kapna a gyerek.

Az én neveltetésem és a férjemé is olyan, hogy több értéket hoztunk magunkkal. Ezért aztán megörültünk mikor hírét vettük a közelünkben induló keresztyén oviról. innetől kezdve egyenes volt az út.

Örülök,h ide jár. Megtanulja tisztelni, szeretni a másikat, nem fontos számára ki mit mond, gondol. Nem azért vesz fel mondjuk egy ruhát mert olyan van a kisbarátjának is, hanem mert jól érzi benne magát. S nem tanult még meg csúnyán káromkodni. ráér vele a suliban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook