Tánc (beszélgetős fórum)


2020. nov. 1. 23:44

Van ez a "Dancing with the Stars" című showműsor a TV2-n! Nem nézem, de sikerült kiszúrni ezt a "gyöngyszemet"!


[link]

[link]


Legalább 5 percig azon röhögtem, ahogy ez a Noszály Sándor kinézett! 😂


A zsűri azt pedzegette éppen, vajon kire hasonlíthat?


Ekkor beugrott: "A KŐBÁNYAI SZ*PÓFANTOM!"


(5 percig visítottam a röhögéstől!)


Aki nem ismerné az előzményeket: (18+)


[link]

[link]

29. ful_s
2014. aug. 10. 15:55
Örülök, hogy neked is tetszett! :)
28. grizus
2014. aug. 7. 20:11

Nagyon-nagyon jól tetted, hogy feltöltötted ezt a tesztet! Köszönöm, igazán.

Egyéniben a sztepp jött ki, nem meglepő módon, társasban pedig 4,7-el a Lindy-hop. Megnéztem a hozzá tartozó videót és nagyon tetszik. Ez egy swing tánc, a charleston, a jive és más táncok rokona illetve ötvözete, a Big Band korszakból ered. Ez máris nagyon jól hangzik! Nagyon szórakoztató, improvizatív, bolondos tánc, nagyon tetszik. Vannak benne akrobatikus elemek, ami riasztó, mivel ha ledobnám a hájamat, akkor se lennék egy dobálnivaló darab, de hát mit csináljak, ez való hozzám leginkább! Még jól szerepelt a boogie-woogie és a rockandroll is 4-4 ponttal, de a lindy-hop a király! Köszönöm mégegyszer, ha nem ebben az életben, a következőben feltétlenül kipróbálom-megtanulom...

27. grizus
2014. aug. 7. 19:17
Nekem az amerikai sztepp az álmom! Meg a charleston is tetszik. Általában tetszenek ezek a társastáncok, de a szteppet szívesen meg is tanulnám.
26. ful_s
2014. aug. 7. 19:15

Ha nem tudod mibe érdemes kezdened töltsd ki a Táncválasztó tesztet. Van egy zenei teszt meg egy nagyon gyors, szöveges.


Ja, most látom, hogy nem lehet semmit reklámozni.

Rád bízom, hogy kitaláld a honlap nevét. :)


Egy próbát megér!

25. d879a0c5b4 (válaszként erre: 24. - Anyuci91)
2009. ápr. 22. 16:07
Az szerintem Savaria akart lenni, tudtommal még mindig tartják :)
2009. ápr. 22. 15:47

Én a társastáncokat szeretem nézni olyan szépek a párok abban a gyönyörű ruhában és csodálatosan összhangban táncolnak néha irigylem őket, mert én nehezen tudnám megtanulni, mivel eléggé nehezek a lépések nagyon oda kell figyelni. Valaha a férjemmel tánciskolában ismerkedtünk meg őt azért tudta a lépéseket én meg ugy féltem, hogy elrontom.

Manapság, ha valaki ilyesmire jelentkezik elég sokba kerül, de abból a szempontból, előnyös, társaságban van az illető.

Aki tudja régen rendeztek SABÁRIA táncversenyt Szombathelyen. Budapesten több helyen oktattak ki is volt irva a járművekre hol lehet jelentkezni.

A Szombatesti láz még amit szivesen néztem az is jó volt.

Szivélyes üdvözlettel: Anyuci91

23. lizzie
2009. márc. 27. 20:16
Én fél éve kezdtem el táncolni, de sajna csak 1óránk van egy héten.
22. Myrad (válaszként erre: 21. - Marykeee94)
2009. márc. 25. 06:52

Gratu =)


Mit táncolsz?

2009. márc. 24. 17:18

sziasztok! :D

hmm...tánc...

én 8 éwe táncolgatok (=

már wan egy kupám is! :D

20. Myrad (válaszként erre: 19. - Krsta)
2009. márc. 2. 12:36
=) drukkolok =)
19. krsta (válaszként erre: 18. - Myrad)
2009. márc. 2. 11:24
Oké, gyakorlok :)
18. Myrad (válaszként erre: 17. - Krsta)
2009. febr. 25. 13:24
Van pár egyszerű tipp a tánc naplómba, ha gondolod, a képekről is láthatod, nem nagy dolgok, de szépen lassan kinyújtanak ;) ne feledd, jelmondat: "...az a jó, ha fáj!" =DDDD
17. krsta (válaszként erre: 16. - Myrad)
2009. febr. 24. 15:04

Nagyon szépen köszönöm, aranyos vagy!


Nekem a hajlékonysággal nagy problémáim vannak, úgyhogy ezért nem mernék semmilyen fajta baletthez nagyon közel álló tánccal próbálkozni... De azért remélem majd jobb lesz a helyzet etéren is :)

Neked is minden szépet a tánchoz és addig is jó időtöltést ott, amíg ott leszel :) ...aztán meg máshol :)

16. Myrad (válaszként erre: 15. - Krsta)
2009. febr. 6. 06:32

Húúúúúú, az nagyon jól hangzik... =)) igen, ajánlottam volna még a jazzt, art jazzt, ilyesmi, az sem kíván komoly előképzettséget, bár helyenként feltétel a hajlékonyság, de kezdő jazz órákon úgyis kinyújtanak, és az is nagyon művészi, én imádtam... csak ugye, h elment a tanárunk, maradt a balett... azt mondjuk mindennek nevezném, csak művészinek nem, mert csak formagyakorlatokat csinálunk, de ugye ez a későbbi, szerintem ilyen irányban kihagyós pályafutásunkhoz elengedhetetlen... még milyen jó, h nem balett szakirányba akarok továbbmenni =)))


Azért gratula a sulihoz, kívánok neked sok örömet és kitartást a tánchoz =)

15. krsta (válaszként erre: 12. - Myrad)
2009. febr. 5. 13:18
Nekem semmilyen táncos előképzettségem nincs, ezért ennyi idősen (33) balettet már nem tanulhatok:) De egyébként a lényeget nagyon jól leírtad: olyan táncot kerestem, aminek az általad leírtak állnak a mélyén (önmagam kifejezése). Nem érdekelnek a divatirányzatok (salsa, hastánc, hip-hop, ilyesmik). És időközben sikerült is találnom egy Stúdiót, ami maximálisan kielégíti ezirányú igényeimet :) Úgyhogy most kortárs táncot tanulok :))
14. Myrad
2009. febr. 4. 14:18
Na igen, én is azt vallom, hogy mindent ki kell próbálni, aztán az ember eldönti, melyik igazán jó választás számára...
2009. jan. 30. 11:10

Én mikor fiatal voltam az Erika C tánc suliba jártam, Nagyon szerettem, de sajnos annyira horibilis árat kértek már az órákért, hogy abba kellett hagynom. Pedig én imádok táncolni.

Szerintem komoly táncot is tanulhatsz, sőt az a jó, ha több ágazatot is kipróbálsz, mert akkor megtudhatod, hogy melyik az a stílus ami hozzád illik.

Sok sikert

12. Myrad (válaszként erre: 9. - Krsta)
2009. jan. 30. 07:17
Art jazz, kortárs balett, jazz, street jazz... ezek mind "kifejező" táncok... nem az a lényeg, hogy látványos legyen, amit csinálsz, akkor inkább hiphop, hanem az, hogy az érzelmeid kifejezd a mozdulataidban, átadd a "lelked" a világnak. Ezeknek a stílusoknak mondanivalójuk van, ezek amolyan "beszédes" táncok...
2009. jan. 29. 17:34

Sziasztok!

A neten rengeteg tánciskola hirdeti magát! Viszont találtam táncoktató dvd-ket is, kiváncsi vagyok milyen lehet..

2009. jan. 27. 15:53
Én sokáig jártam modern táncra(csa-csa,keringő,szamba,stb) táncokat tanultam,és fel is léptünk betanult koreográfiával.Jó is volt az,lehet most is szívesen eltáncolgatnék:)
2009. jan. 27. 15:49

Sziasztok!

Tud valaki olyan tánctanfolyamról, ami nem társastánc, nem hiphop, nem hastánc vagy salsa vagy bármi ilyesmi..., hanem inkább amolyan modern, kortárs tánc, "mozdulatművészet"?

8. Myrad (válaszként erre: 7. - 236fe2f68e)
2008. okt. 27. 06:38
Én is hiphop-pal kezdtem, meg emiatt balettal =DDD de a hiphop jobb... bár a balett meg hiányzik =DDD
2008. okt. 24. 18:54
Nekem a hip-hop tetszik a legjobban s még van egy fajta csak annak nem tom mi a műfaja, de elékeritem :D
6. Myrad (válaszként erre: 5. - 7a319416e1)
2008. okt. 18. 09:51

Az tényleg jó =)


Viszont más latin amerikai tánc is megteszi, egyik sem nehéz, ha van stílusa valakinek, ha nincs, majd ellesi ;)


De jó a hiphop is, önbizalmat ad... =) nekem is az dobta meg az "arcom" =D

5. 7a319416e1 (válaszként erre: 1. - 2f05974bd8)
2008. okt. 18. 09:42
Szia!én is a latin táncokat ajánlanám,kubai salsa tökéletes a gátlások feloldására.Tudok vkit aki a lakásán is oktat,és nem drága Budapesten.Nagyon divatos most ez a tánc,engem is nagyon megfogott,és jókat lehet szórakozni az órákon.Csak ajánlani tudom!
2008. okt. 18. 09:36

Szerintem onnantól kezdve nem ciki táncolni, ha magabiztos vagy... mindegy, milyen a mozgásod, ha önbizalom sugárzik belőled...


Én balettoztam, hiphopra járok, emellett társas tánc címszó alatt tanulok latin táncokat, keringőket, hastáncolok, stompoltam... azt hiszem, eléggé sokoldalú vagyok =)


A hajlékonyság kellő kitartással majd jön, én is későn kezdtem a balettet, de akaraterővel nagyon szépen "kinyúltam", mostmár nagyon kevés dolog okoz gondot csak, az is inkább az "értetlenségemből" jön =)


Szóval, hajrá mindenkinek! =)

2008. jún. 26. 08:51
Csak itthon...ha senki nemlátja...(de imádok)..(tök ciki ha más is látja)
2. OF
2008. ápr. 29. 22:50

Minden vasárnap Deja Vu buli a legjobb latin, standard, kubai zenékkel.

Helyszín: Törekvés Művelődési Ház, 1101 Budapest, Könyves Kálmán krt. 25. (a Könyves Kálmán körút és a Kőbányai út sarkán, megközelíthető az 1-es és a 28-as villamossal, illetve a 9-es busszal).

Nyítás 17 órakkor, a buli vége 22 óra.

2008. ápr. 28. 11:54

Sziasztok!

Szeretnék elkezdeni valami olyan táncot, amihez nem kell különösebb előképzettség. Elég merev vagyok, és ezt a tanácsot kaptam. Tud valaki esetleg egy olyan helyet Pesten, ahová teljesen kezdők is járhatnak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook