Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Családi okok miatt én igazoltam két napot a suliban, úgy hogy a 3, szülő által igazolható már elfogyott.Elfogadják majd? fórum

Családi okok miatt én igazoltam két napot a suliban, úgy hogy a 3, szülő által igazolható már elfogyott.Elfogadják majd? (tudásbázis kérdés)


10. eandi78 (válaszként erre: 9. - Tündérke73)
2015. ápr. 28. 12:28
Bármennyit igazolhatsz. Akár 2 hetet is. De legtöbb osztályfőnök nem tartja fejben illetve nem ellenőrzi, hogy kinek mennyi szülői igazolása van. Ha igen, akkor nagyon alapos:)
2015. ápr. 28. 10:53
GYEREKORVOSUNK BUNKO VOLT..AZT MONDTA MENJEK A RENDŐRSEGRE KÉRJEK PAPÍRT HOGY KIHALLGATÀSON VOLTUNK...MERT AZ ANNYIRA NEM IGAZ MINT A CSALADI OK...CSAK TATOTTAM A SZÀMAT...SOHA NEM LÓGUNK...SŐT BETEGEK SEM VOLTUNK CSAK EGYSZER...
2015. ápr. 28. 10:27

Tanártól függ.

Nekünk is volt ilyen, kérdeztem a tanárt, hogy elmenjek-e a gyerekorvoshoz igazolást kérni emiatt, azt mondta, nem kell, és igazoltnak vette.

De szemétkedhet is akár.

7. pzm3
2015. ápr. 28. 10:16
Ha elfogy a szülő által adható igazolás,vagy is a 3 nap,akkor igazgatói engedély kell esetleges többi hiányzás igazolására.Mi volt már,hogy igénybe vettük.
2015. ápr. 28. 09:49
Tanárfüggő.
2015. ápr. 28. 09:48
Osztályfőnökkel beszélj.
2015. ápr. 28. 09:45

Szerintem is beszélj a tanárral, ha jófej, akkor elfogadja.


Anno nekem is volt hasonló esetem. Temetésre kellett mennünk. Nem problémáztak az igazoláson az iskolában.

2015. ápr. 28. 09:40
Nem biztos. Elvileg nem, gyakorlatilag lehet. Vagy beírják majd igazolatlannak, de egy két nap nem katasztrófa.
2015. ápr. 28. 09:39
Ha jóindulatú a tanár, akkor igen. Én ilyen esetekben előre szoktam szólni, vagy ha nem tudtam előre, akkor a hiányzás első napján felhívom a tanárt vagy írok e-mailt neki.
2015. ápr. 28. 09:37
Csalàdi okok miatt én igazoltam két napot a suliban, úgy hogy a 3, szülő àltal igazolható màr elfogyott.Elfogadjàk majd?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook