Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » "Utolsó pillanatos" anyák napi sk ajándékok fórum

"Utolsó pillanatos" anyák napi sk ajándékok (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: "Utolsó pillanatos" anyák napi sk ajándékok

2018. ápr. 12. 16:20
Már agyalok az idein... Ez a süthető gyurmás egész jó ötlet, olyat még nem csináltunk anyák napjára.
2015. ápr. 29. 10:12

én tegnap süthető gyurmából 2 kis szívecskét vágtam ki (mamáknak), a gyermek meg a közepükbe nyomta az ujjlenyomatát. lyukasztás, sütés... már csak szerelék kell hozzá és kész az akármi... mobildísz, medál, kulcstartó, vagy mittudomén.


még azon gondolkodom, hogy a kis ujjlenyomatát hogyan lehetne kiemelni, hogy a rovátkákba festék kerüljön (akrilra gondoltam, befestem, letörlöm... de még nem vitt rá a lélek, félek, hogy elrontom)

2015. ápr. 28. 06:13

[link]


Ez ma jelent meg a Kifli és levendula blogon.

Odavagyok érte.

2015. ápr. 27. 22:38
Én is köszönöm az ötleteket:) ku is pròbàljuk őket:)
3. 91c956613e (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2015. ápr. 27. 14:35
Nagyon aranyos ajándékok, benne van az igazi szeretet.
2015. ápr. 27. 13:19

"Nálunk a kreativitás kizárólag az XX kromoszómához kötődik"


Ez nagyon aranyos és szellemes. És a legtöbb családra igaz!


Köszönjük, hogy időt, erőt és energiát áldoztál rá, hogy megoszd velünk az ötleteidet! :)

2015. ápr. 27. 13:08
Nálunk a kreativitás kizárólag az XX kromoszómához kötődik, vagyis a család hímjeiből teljes mértékben hiányzik. Ilyenkor, anyák napja környékén nálunk lenne a labda, nekik kell(ene) valamit kitalálni nekem és a nagymamáknak...

Ugrás a teljes írásra: "Utolsó pillanatos" anyák napi sk ajándékok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook