Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Jó cipőboltot ajánlanátok -túl a plázák és kínai boltok kínálatán- Budapesten? fórum

Jó cipőboltot ajánlanátok -túl a plázák és kínai boltok kínálatán- Budapesten? (tudásbázis kérdés)


12. Gordonka (válaszként erre: 11. - Syria)
2015. máj. 20. 14:57
Végigjártam Pestet...sehol! De a műanyagért is egy vagyont kérnek néhol.
11. syria (válaszként erre: 10. - Gordonka)
2015. ápr. 26. 15:26
Most hol vásárolnál Mo.-on minőségi bőrcipőt 10ezer körüli összegért?
2015. ápr. 25. 22:35
Több olasz és spanyol bőrcipőt vettem már teljesen normális áron, amelyek a mai napig cipők. Nem mennek az évek alatt tönkre, kézzel varrottak stb. stb. 10ezer körüli összegekbe kerültek, ami szerintem nem drága, főleg ha megnézem, milyen ocsmányságokat lehet kapni akár ennél több pénzért is. Szóval a minőségi bőrt sem kell feltétlen megfizetni, egyszerűen csak eltűntek Mo-ról azok a boltok, ahol meg lehet vásárolni...Olaszországban miért lehet negyedáron szuper minőséget kapni?
9. Gordonka (válaszként erre: 7. - Syria)
2015. ápr. 25. 22:25
Teljesen egyetértek! A bérleti díjhoz csapjuk még hozzá az egyéb luxusigényeket, amelyek tulajdonosi szinteken jelentkeznek :)
8. Gordonka (válaszként erre: 6. - 4740439ec6)
2015. ápr. 25. 22:25
Van még krokodil? Hol?
7. syria (válaszként erre: 5. - Gordonka)
2015. ápr. 25. 11:12

Ha azt veszem, hogy a Janovszky a belváros legdrágább negyedében van, szerintem ott horror áron vannak a cipők. Javítsatok ki, ha tévedek.


A minőséget persze mindig meg kell fizetni, csak én nem szeretek az üzlet bérleti díjához is hozzájárulni.

2015. ápr. 25. 11:09
A minőségi bőr cipőt meg kell fizetni.Krokodil cipőboltok elég jó kis kínálattal rendelkeznek és viszonylag megfizethetőek is.
2015. ápr. 25. 11:01
Köszönöm. Normál áras boltok ezek?
2015. ápr. 25. 10:58
ARA cipőbolt a Teréz krt-on vagy a Janovszky cipőbolt a Haris közben. Neten is megtalálod és megnézheted a kínálatot.
2015. ápr. 25. 10:45
Attól függ milyen típusú cipőt keresel. A fiam kedvence mostanában a Tisza cipő az Asztóriánál.
2015. ápr. 25. 09:56
Kérnék segítséget, minden érdekel, ami túlmutat a plázák boltláncain és a kínai üzleteken...minden érdekel, körúti, eldugott kis bolt stb. Ócska műanyag és műbőr cipőket látok mindenhol, vagy a méregdrága salam...és társait. Régen lehetett kapni szép olasz és spanyol bőrcipőket pl. ja és nem horror áron.
2015. ápr. 25. 09:55
Jó cipőbolt-túl a plázák és kínai boltok kínálatán Bp-en?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook