Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogy küldjem el? fórum

Hogy küldjem el? (beszélgetős fórum)


10. e92edf4555 (válaszként erre: 5. - 31bc25d879)
2015. máj. 14. 08:41
Pont igy! Egyetertek!
9. d41005143d (válaszként erre: 2. - Dreamer404)
2015. ápr. 26. 02:55
muass neki ajtot,tedd ki a szuret,nem erdemli meg a szeretetedet,te nala sokkal kulombet erdemelsz oszinten.
8. syria (válaszként erre: 2. - Dreamer404)
2015. ápr. 25. 08:20

Gyorsan, mielőbb!

Minél többet vagytok együtt, annál nehezebb lesz leépíteni, plusz esélyt adsz további atrocitásoknak.

2015. ápr. 25. 07:09

Ha bánt téged, akkor a gyerek sem nagyon ragaszkodhat hozzá.


Kérd meg a rokonságot, saját baráti köröd és tegyétek ki a cuccát!

2015. ápr. 25. 06:32

Szia!

Én is ebben a cipőben voltam,aztán mikor megvette a 130ezres nagy tv-t betelt a pohár..átköltöztem először a gyerekszobába,aztán gyerekestül el jó messzire...gyerekelhelyezési perem 2 évig húzodott,de nyertem..

Elsőkörben szerezz egy ügyvédet,ha részorulsz ingyen is kapsz...van egy jogiforum.hu nevezetű oldal ott is tudsz érdeklődni mit tehetsz meg és mit nem....

Hozzáteszem,szerezz bizonyítékokat h mindent te fizetsz h nem száll bele a gyereknevelés költségeibe sem...nagyon nehéz lesz bizonyítani,szóval kezdj el gyűjtögetni blokkokat,mindent ami ezzel jár!

És mielőbb lépj,mert ez egyikőtöknek sem jó...pláne nem a gyereknek...kérj segítséget,én voltam a gyámügytől elkezdve a családsegítönél mi az amit megtehetek,felvilágosítottak,ennek tudatában léptem...merthogy az apának joga van a gyerekhez..de...mihelyt eljössz első dolgod legyen beadni a bíróságra a papírt gyerek elhelyezésre és tartásdíjra,aztán elvileg míg ideiglenes végzés nincs addig nem is vagy köteles biztosítani a láthatást.

Kitartás és kérj segítséget!

2015. ápr. 25. 06:28

Mi a kérdés?!

Egyáltalán ez kérdés?!

Nem dogozik és még ver is...remek.

Neked ez kell?!

Hát úgy vágnám ki mint a szart, nem most, már az első utáni percben, hogy a lába nem érné a földet, azonnal zárcsere, motyó ki az ajtó elé.


Ne haragudj de ilyenkor elkap a harctéri ideg, nincs mit mondanom...szerintem rohadtul tudod te is a választ és, hogy mi a dolgod, mit kell tenned.


A szeretet, szerelem meg olyan mint a pénz...ha egy idő után nem kapunk vissza belőle, egyszer csak elfogy...ennyire egyszerű.

2015. ápr. 25. 06:16

Nagyon és gyorsan!!!!!!!!!


Kié a lakás, ahol laktok? Mindenképpen segítségre van szükséged valamilyen rokontól, baráttól, mert nyilvánvaló, hogy ragaszkodni fog - nem hozzád, hanem a kényelmes lakhatáshoz, az eltartáshoz!!!

Nehogy azt mond, hogy még mindég meg tud dumálni, mert szereted, ha vernek! És mikor ad majd a csemetének is, mert.........miért is?????????


Esetleg érdeklődhetnél a rendőrségen is, hogy milyen lehetőségeid vannak, meg kereshetnél itt a neten is akár ingyenes jogi tanácsadót is.

Nehogy azt hidd, hogy ha sikerül kitenned a szűrét, nem fog zaklatni még jó ideig! És erre jó álca lesz a gyerek. Tehát már most kezdj összeszedni tanukat, bizonyítékokat egy későbbi gyerekelhelyezési perhez. Mert szinte biztos vagyok benne, hogy ezzel is meg fog zsarolni...

2015. ápr. 25. 00:28
Szia.Esetleg olyan családtagtól segítséget kérni akire számíthatsz??Bántalmazásnál látlelet vetetni...És ne add be a derekad,a kisgyermekednek is sokkal jobb,ha egy boldog,vidám,kiegyensúlyozott anyukát lát.Én nem ítéllek el,áttudom érezni,igaz nekünk nem volt gyerekünk...Sok sikert kívánok és kitartást!!
2015. ápr. 25. 00:04
sziasztok! a párommal évek óta együtt vagyunk, két éve együtt is élünk. van egy egy éves gyermekünk is. a gond az, hogy soha semmit nem rakott le az asztalra, mindent nekem kell megoldani, a fizetését kénye-kedve szerint költi el. hogy a küldjem el? már többször próbáltam, de mindig a gyerekre hivatkozik, én meg beadom a derekam. már többször bántott terhesen és utána is... kérlek ne ìtélkezzetek, szerelmes voltam
2015. ápr. 24. 23:59
Hogy küldjem el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook