Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mozgássérült lakóotthoni elhelyezése fórum

Mozgássérült lakóotthoni elhelyezése (beszélgetős fórum)


2021. márc. 20. 12:40
Elgondolkodtató fórum téma én 36 éves FF vagyok ápolásra szoruló mozgássérült, tehát gondolom egyértelmű, hogy anyuékkaL ÉLEK a 36 év ellenére is, itt is vannak súrlódások néha és egyebek, de szerintem igazán komolyan nem hiszem, hogy eszembe jutna otthonba menni, amég lehet itthon saját szobám, tv, satöbbi, persze vannak napok mikor az embernek eszébe jut, hogy elhúz a fenébe ahol külön lehet stb,,, de szerintem ez sokAknál így van, és sok hasonló életet élő ember fejében ez megfordul, de szerintem sokak fejébe csak megfordul, és amég csak lehet messziről kerüli az ilyen intézményeket.
4. ancsika688 (válaszként erre: 3. - Ildikó29)
2015. ápr. 24. 18:41
A MEOSZ-nál érdeklődj.Ott biztos tudnak segíteni.
2015. ápr. 24. 18:39
Szeretném a segitségeteket kérni abban aki jártasabb nálam kérem rjon mozgássérülteknek fentartott laküotthon ok merre vannak és mi bejutás feltétele mert ine már ithonról lépnem kel nem akarok anyámtól megzakkani 38 évesen ne kezeljen úgy mint egy ovodást mert már mgőrit mindenkit elmar mellőlem és ez már sok
2015. ápr. 24. 18:37
elhelyezés!
2015. ápr. 24. 18:35
Mozgássérült lakóothoni elhejezés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook