Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nyelv piercing tapasztalatok. fórum

Nyelv piercing tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 24. 21:50
köszönöm szépen mindenkinek
2015. ápr. 24. 20:48

Nekem van piercing a nyelvemben,azt tanácsolom,amíg gennyes,phlogosol oldattal öblögess,amikor már nem gennyes,akkor pedig sima szájvizet használj minden este.

A nyelvedről a lepedéket pedig a fogkefével tisztítsd le (nyilván nem nagyon értél hozzá mostanában,tehát felhalmozódhatott).

2015. ápr. 24. 10:40
Nekem ugyan nincs de szerintem a corsodyl jó lenne.
2015. ápr. 24. 10:32
szia igen hosszú szárú és kaptam öblögetöt is nincs bedagadva már csak egy nagyon picikét.nem is fáj csak a fehér nyelvem idegesít.
2015. ápr. 24. 09:13

Megboldogult fiatal koromban nekem is volt, de én kaptam jó tanácsokat a sráctól. Sajnos nem emlékszem a nevére, de patikában vettem fertőtlenítő öblögetőt illetve egy hétig nem volt szabad tejes dolgokat fogyasztanom.

Én bemennék a helyedben a patikába és kérnék valamit. ha nagyon eldurvulna a helyzet akkor viszont szedd ki.

Orvosi fémmel csináltátok és jóval hosszabb a szára, mint amennyi kellene hogy legyen?

2015. ápr. 24. 08:45
sziasztok egy hete csináltattam nyelv piercinget.minden denben van csak nagyon fehér a nyelvem és a pc tövénél van egy kis genny.ha valakinek van pc je és tud segíteni a tapasztalatok megosztásával azt megköszönném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook