Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Sötétbarnáról világosra? fórum

Sötétbarnáról világosra? (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 25. 12:27

szia,nemtudom hallottal e mar rola de van egy termek colour b4 a neve mint a hajfesteket rakened a hajadra es leszedi az osszes festeket a hajadrol a termeszetes szinig.vannak yutyubon is videok ha gondolod nezz utana.

en is ezt szeretnem majd kiprobalni mert evek ota festem a hajam sotetbarnara van mikor feketere es szeretnem vissza a vilagosbarna termeszetes hajszinem

2015. ápr. 23. 14:46

szia :) én őszülés miatt festem régóta, sötétbarna az eredeti. sötétbarna festék, majd közepes barna, most világosbarna...a fodrász azt mondta, hónapok múlva látszik csak a világosodás, a töveknél.

le nem szívatnám, épp elég a hajnak a festés, minek károsítsam tovább.

5. anya4005 (válaszként erre: 1. - E31fd78bfe)
2015. ápr. 23. 14:35

Nekem fekete volt a hajam,itthon világosítottam kétszer,most padlizsán. A világosításnál kb. az eredeti hajszínemet kaptam meg.

Aszkorbinsavas hajvilágosítás címen keress rá,ha érdekel.

2015. ápr. 22. 20:29
Köszönöm szépen!
3. Anda39 (válaszként erre: 2. - Anda39)
2015. ápr. 22. 20:09
Félreértés elkerülése végett: világosabbra festeni csak akkor, ha már nincs rajta a mostani festék! Festékkel festett hajon nem lehet világosítani.
2. Anda39 (válaszként erre: 1. - E31fd78bfe)
2015. ápr. 22. 20:08
Ettől aztán nem szabadulsz meg, csak ha lenőtt az egész. Illetve fodrász le tudja szedni, de az eredeti hajszínedet már nem kapod vissza, max. hasonlóra lehet festeni-színezni.
2015. ápr. 22. 14:16

Befestettem a hajam sötét (majdnem fekete) barnára. Őszintén, annyira nem látom rossznak magamon, de amint lehet szeretném visszakapni a világosabb hajszínem, vagy valami ahhoz hasonlót, szebbet.

Az lenne a kérdésem, hogy ha most erre a sötét színre egy világosbarna hajfestéket kennék, ugye nem fogná be? Magyarán meg kell várnom, míg kikopik, és azután festhetek? Avagy fodrász színleszívással megcsinálhatja világosabbra, de én itthon egy sima festéssel nem tudom?

Nem nagyon értek ehhez, örülnék ha valaki felvilágosítana :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook