Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » OBESMIN- szedte már valaki? Jobb mint a Cefamadar? fórum

OBESMIN- szedte már valaki? Jobb mint a Cefamadar? (tudásbázis kérdés)


2009. aug. 25. 20:23
elég régiek ezek a hozzászólások de azért megkérdezném hasmenést ilyesmit okoz?
6. csera (válaszként erre: 5. - Agnes56)
2008. máj. 1. 21:34
Örülök, hogy bejelentkeztél, köszi a válaszod. Én is gondoltam, hogy a viszonylag olcsó szerek nem lesznek túl hatásosak, csak reménykedtem. Keresek valamit, ami segít az állandó éhséget lekűzdeni, fogyókúra alatt, ill. az édesség utáni vágyat.
2008. ápr. 30. 11:50
Én már szedtem az OBESMIN-t először fogytam tőle,de csak keveset,aztán megálltam és abbahagytam.Nekem nem vált be.Én 25kg.fogytam,úgy,hogy a szénhidrátokat kihagytam /kenyérfélék,rizs,tészta,krumpli/sok párolt zöldséget ettem hússal,sok gyümölcs,száraz sonka,sajt.stb.Minden étkezés után 2 dl.vizben 1kanál almaecetet ittam,és 1nap 1/2 lit.zöldteát,és mindent édesitőszerrel.De most megint állók egyhelybe pedig még fogynom kéne.
2008. ápr. 27. 23:00
Nem hiszem, hogy jobb lenne. A Cefamadar homeopátiás készítmény, én még nem szedtem, mert általában zöld+menta teát iszom - és a mentol ellenjavallt -, de azt hallottam, hogy jó. Persze addig, amíg szeded. 100 bogyó 4.600-4.800.-Ft. és napi 3x kell bevenni egy szopogatós bogyit. Ha abbahagyod a szedését, megint jó étvágyad lesz... De ha van pénzed, ennyit megér egy próba, nem? És nem ártó. Természetes anyag.
3. csera (válaszként erre: 2. - K.Timi)
2008. ápr. 27. 22:59
Még egyiket sem, ezért szeretnék véleményeket! Mivel homeopátiás szerek, nem félek úgy mint a gyógyszerektől.
2008. ápr. 27. 22:56
miért,a Cefamadart már próbáltad?én mé soha nem szedtem ilyen gyógyszereket.....(pedig mostmár bármiáron lefogynék)nincs semmi mellékhatása?
2008. ápr. 27. 22:54
OBESMIN- szedte már valaki? Jobb mint a Cefamadar?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook