Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Anyatej + tápszer? fórum

Anyatej + tápszer? (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 28. 12:01
most probalom fejni geppel aztan meglatjuk hogy valik meg a tejmelegitosdi.
9. Gigi80 (válaszként erre: 1. - 677b566158)
2015. ápr. 23. 20:32
Én is így voltam, nem tudtam fejni és bizony egyszer-egyszer előfordult hogy el kellett mennem itthonról.Na nem gyakran havonta egy-két etetésről volt csak szó. Én ezt elmondtam a dokinak minden további nélkül felírt egy doboz tápszert.A fiam pedig szépen elfogadta a cumisüveget, nem volt gond.
2015. ápr. 22. 07:49
Meg van napkozbe hogy csak egy orat alszik vagy van el.
2015. ápr. 22. 07:48
Okes koszi.hat hogy hova fog kelleni menni barmit is intezni nyilvan nem a baba eletkora szabalyozza.:)de ha vihetem mar vinni is fogom persze csak elso baba es nem tudon hogy szoktak az ilyen dolgokat megoldani
6. anya4005 (válaszként erre: 3. - 677b566158)
2015. ápr. 21. 22:50

Annó én is vettem méregdrága mellszívót,de nem vált be. A megoldást számomra az olcsó,gyógyszertári "bicikliduda" formájú kézi mellszívó jelentette. Nem túl humánus megoldás,de hatékony.

Igaz,nem volt sokáig tejem,de ez nem a cucc hibája volt.

Amíg lehet,ne adj tápszert a babának,mert a cumisüvegből könnyebben jön a kaja,és szépen át fog szokni a kényelmes megoldásra. Örülj,hogy van tajad!!! Sok sikert!

5. mézgapaula (válaszként erre: 1. - 677b566158)
2015. ápr. 21. 22:46

Szia!

Én sem tudtam fejni, szóval van ilyen. De sztem az 1 hetes baba mellől nemigen ugrándozol el 2-3 óránál többre, szóval gondolom teoretikus a kérdés:-) Legalábbis én 7 hetes korától dolgoztam, mégis mindig meg tudtam oldani a szoptatását.

Ha mégis el kell menned és nem kórház, vagy ilyesmi, nyugodtan vidd magaddal.

4. zebracsikó (válaszként erre: 3. - 677b566158)
2015. ápr. 21. 22:31
próbálkozz vele, lehet, csak nem jól állítottad össze
2015. ápr. 21. 22:29
Vettem egy mellszivot de vagy az nem jo vagy en nekem nem valik be:(
2015. ápr. 21. 22:22

SZerintem ez nem jó ötlet.

Örülj, hogy van tejed! Vegyél mellszívót és azzal hatékonyab és fájdalommentesen tudsz fejni, s tedd a mélyhűtőbe!


Egyáltalán nem biztos, hogy a tápot elfogadja a babád. AZ is lehet, hogy a cumisüveget sem lesz hajlandó a szájába venni.

Ha pedig nem rendszeresen, hanem ritkán akarsz neki tápot adni, lehet, hogy elutasítja. Más az a gyerek, akinek kezdettől fogva kell adni, mert annak természetes a cumisüveg táppal. De egy anyatejes gyereknek egyszer-egyszer adni mást, szerintem el se fogadja.


A gyerekorvos írja fel amúgy, de lehet venni mindenhol (patika, DM, Tesco...) többfélét.


Én tutira nem szoktatnám tápra, hiszen van tejed.

A cumi miatt össze is zavarodhat, s esetleg utána meg az anyatejet is elutasíthatja.


Nem lehet kiszámítani. Én nem hazardíroznék.

Ha máshogy nem megy, akkor inkább lefejt tejet hagyj neki otthon, ne tápot.

2015. ápr. 21. 22:01
Segitseget szeretnek kerni.Most egy hetes a babank tejem van csak a fejegetes nem megy csak kezzel de nem hatekonyan.Igy ha veletlenul el kell mennem valahova izgulhatok h haza erek e idobe.Arra gondoltam veszes esetre tartanek itthon tapszert.Velemeny a tapszeres kiegeszitesrol?fajtajarok?azt csak haziorvos irhat fel neki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook