Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Miért áll össze a hajam tincsekbe? fórum

Miért áll össze a hajam tincsekbe? (tudásbázis kérdés)


8. 9c57fd10dc (válaszként erre: 6. - Édesmandula)
2015. ápr. 21. 14:09
Melyik fodrászüzletben és pontosan milyen mintacsomagot lehet kérni? :-)
2015. ápr. 20. 23:16

lehet ugy no... nekem a kislanyomnak all tincsekbe, igaz ove hullamos-gondor... de tincsekben is no . eleg nehez pl lofarkat csinalni neki emiatt.


ha mar ugyis tincsesedsz probalj ki vmi gondor vagy erosen hullamos frizurat, ahhoz pont a tincsesedes a jo ;)

2015. ápr. 20. 22:10
Csak a hajvegre tegy apolot, balzsam helyett vegyel ertelmes pakolast. Tobb idot igenyel, de nem kell minden hajmosasnal hasznalni es taplalobb. Kerj mintacsomagot fodraszuzletben. A Banfi hajszesz segit a hajhagymaknak a regeneralodasban. Ezt csak fejborre alkalmazd viszont. Kerj tanacsot normalis fodrasztol. Probalj ki alternativabb samponokat: Tulasi rozmaringos, Varga, Babe...stb. neha ennyi is eleg. Ha nem, kerj prfesszionalis segitseget, Joico hajpakolasok, kezelesek nagyon szuperek, sokat javitanak a serult haj szerkezeten...stb
2015. ápr. 20. 22:03
Kár... :(
2015. ápr. 20. 22:00
A festek sem segit. Az en hajam ugyanilyen, pont ugy mukodik, ahogy leirtad. Es en is utalom. :( Fesulkodhetnek szinten 10 percenkent. Plane, ha elkap egy nagyobb szello, na akkor aztan kesz az egesz. Nem tudunk mit tenni ez ellen szerintem. :(
2015. ápr. 20. 22:00

ugyanígy vagyok pár hónapja. romon vagyok tőle. ráadásul 3 naponta moshatom, mert olyan, mintha zsíros lenne a hajtöveknél. A hajam meg amúgy száraz.

nekem a festés sem segít rajta. nem tudom mi van vele mostanában.

Illetve, régen mondta a fodrászom, hogy ő csak a normál hajra való sampont és külön normál hajra való balzsamokat javasolja, semmi 2in1 meg semmi zsíros hajra, stb..

És pár hónapja száraz hajra való balzsamot vettem, mert mosás után nagyon száraznak éreztem, de már azt se használom..viszont valahol akkortájt kezdődtek a bajaim a hajammal. De, hogy ha attól lenne, akkor miért nem jött helyre, ha már nem használom..szóval rettentően utálom én is.

2015. ápr. 20. 21:53
Bár az enyém állna össze.
2015. ápr. 20. 21:26
Vékony szálú, kevés hajam van. Nincs festve. Megmosom, utána szép, "egyben" van az egész. De egy idő után össze áll tincsekbe, olyan mintha zsíros lenne... Utána kifésülöm és megint szép. Mások reggel megfésülködnek, egész nap normális a hajuk, nekem meg 10 percenként összeáll. Próbáltam több féle sampont, nem segített. Balzsamból fehér gliss kurt használok. Kimosom rendesen, próbáltam már hajat szarítva utána, szárítás nélkül is, vasalót ritkán használok, ha vasalom, akkor méginkább összeáll. Mit lehet ez ellen tenni? Esetleg ha befestetném, az segítene?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook