Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Radírozni jó! fórum

Radírozni jó! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Radírozni jó!

2015. máj. 21. 17:09
Nekem a kristálycukor-tej bőrradír vált be, ezenkívűl a nivea maszkot használom, most a biolab maszkon gondolkodom. Valakinek van vele tapasztalata esetleg?
9. 31bc25d879 (válaszként erre: 7. - Syria)
2015. ápr. 26. 06:17

Én is sokáig, évekig csak vízzel.

De már használok baba, dove, vagy valami minőségi gyógynövényes szappant este az arcomra.

Azt gondolom, hogy "csak" a víz nem távolítja el maradéktalanul a szennyeződéseket ami egész nap az arcunkra rakódik.

2015. ápr. 26. 06:11

Én a kávézaccosat szoktam néha.

Egyszer megcsináltam vele az egész testemet, este, lefekvés előtt, na soha többet, nem tudtam aludni, úgy látszik a koffein felszívódott:)

7. syria (válaszként erre: 4. - Bree25)
2015. ápr. 22. 20:05
Szerintem sem. Vízzel mosom az arcomat, eszembe nem jutna szappanozni.
2015. ápr. 22. 17:10
Azt olvastam "randizni jó".> kicsit régóta vagyok szingli...:DDDDweheheheh
2015. ápr. 22. 10:49
ez egy kimondottan rossz és semmitmondó cikk... semmire nem jó.
2015. ápr. 22. 10:03
Szerintem nem tesz jót a szappanos vízes arcmosás...
2015. ápr. 22. 09:51

A zabpelyheset mindenképpen ki fogom próbálni!

:)

Én egyébként olívaolaj+cukor kombóval szoktam a testemet és az arcomat is radírozni. AZ arcomhat heti 1x, a testemet 2 hetente egyszer. Már több mint két éve... nekem bevált :)

Egyébként nem rossz kis cikk :)

20/L

2015. ápr. 21. 19:39

A cikk ötlete jó, kár hogy nem szakszerűbb. :( Az ismeretterjesztés hatékonyabb lett volna, ha pl. azt is beleírja a szerző: az elhalt hámsejtek eltávolítása azért is fontos, mert az arckrémek hatékonyabban tudnak felszívódni.

Azt is le kellett volna leírni, hogy a két recept” milyen típusú bőrre való. Ennek hiányában az otthoni próbálkozás többet tud ártani, mint használni.

2015. ápr. 20. 18:08
No, nem feltétlenül csak a ceruza nyomait a papírról, hanem arcunk karbantartása végett is ajánlott egy kis radírozás.
Mindannyian tudjuk, hogy arcunkat mindennap ápolni kell a naponta lerakódó piszoktól és szennyeződésektől.

Ugrás a teljes írásra: Radírozni jó!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook