Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tévé, internet, telefon fórum

Tévé, internet, telefon (beszélgetős fórum)


8. ca43169457 (válaszként erre: 3. - Eandi78)
2015. ápr. 21. 08:09
Nos, erről a szolgáltatóról én is tudnék mesélni. Mi kértünk áthelyezést, és kb. fél évembe került míg el tudtam intézni, hogy ne két szolgáltatást számlázzanak az áthelyezett egy helyett...
7. bowie (válaszként erre: 6. - Fincsi5)
2015. ápr. 20. 19:57
megnézem, köszi
6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Bowie)
2015. ápr. 20. 19:05
Ha tudsz, vagyis van, én a DIGIT ajánlanám. :))
2015. ápr. 20. 14:48
internet mint a villám, telefont nem használjuk, csak benne van a csomagban, mert úgy olcsóbb, mint ha külön kötöttem volna a tévét és a netet
4. bowie (válaszként erre: 3. - Eandi78)
2015. ápr. 20. 14:47

Én hajdú-bihar megye. Nálunk sosincs gond vele, 6 éve vagyok náluk pedig.

Az első évben, még egy olyan részen laktunk, ahová nem volt kiépítve a hálózat, és föltúrtak vagy 200 méter közutat meg járdát, hogy hozzánk beköthessék, díjmentesen.

A tévé adás max nagy nagy viharban szünetel, vagy ha mondjuk a hó befedi a parabolát, de az ugye normális.

3. eandi78 (válaszként erre: 1. - Bowie)
2015. ápr. 20. 13:29

Meg vagy elégedve a szolgáltatással? Helyileg hol vagy?

Nálunk nagyon rossz volt a minősége. Nagyon lassú net (10 helyett 2 mbit) és az is állandóan szakadt. Tv nem volt, de a környéken sokan lemondták.

Most egy helyi internetszolgáltatónál vagyunk, csak a telefon maradt t-nél.

Ha lemondod vigyázz, mert februárban lemondtuk és most lepődtünk meg, hogy kaptunk márciusra számlát, amiben ott az internet. Netes ügyfélszolgálat hónapok óta nem megy, a modemen pedig nem világított a dsl lámpa, szóval mehet a reklamáció:(

2015. ápr. 20. 12:40
jah, plusz egy beltéri van még ebben a díjban, az azt hiszem 500 ft/hó, mert két beltéri egységünk van.
2015. ápr. 20. 12:39

Sziasztok!

Azokat kérdezném, akiknek ilyen csomagjuk van, ami tartalmazza a tv, internet és telefon szolgáltatásokat, hogy melyik szolgáltatónál vagytok és mennyi a havidíj?

Én jelenleg T-home, Sat tv, családi csomag, tévé, internet és telefon egyben 7870.

Hamarosan lejár az egy év hűségidőm, és váltanék, ha megéri.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook