Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem bírom, csodára vágyom fórum

Nem bírom, csodára vágyom (beszélgetős fórum)


30. ina87
2016. máj. 29. 00:01
fogd magad ès iràny egykis szabadsàg persze biztos vannak dolgok amik nem egyik naprol a màsikra megy mint aztsem h összapakolj ès elmenj egy kis kikapcsolodàsra esetleg probàlj baràtkozni uj ismeretsègeket talàlni fordits magadra időt uj hobbit esetleg lènyeg h ne igy legyen ahogy most van!
2016. máj. 18. 09:46
Mindenki magának teremti a csodákat.
2015. ápr. 23. 05:33

Én sem vagyok egyszerű eset...lasd a forumomat....de az extől elvàltam és két gyerekkel úgy hogy éppen letelt a tartós bdtegség miatti gyesem és elkezdtem melózni.Anyàméknàl laktam,hétvégén utazgattunk programokat csinàltunk a gyerekekkel.Ez a közös albi jó ötlet ragadd meg a lehetőséget szerintem.Sajnos a munkahelyek azért annyira jól nem fizetnek hogy vàltàßal kézzelfoghatóan több pénz legyen..3 helyre jàrok és nem dúskàlok sajnos.

Nagyon jó allergia gyógyszerek vannak mi is szedünk egy német szert...700ft 30db.zöld fehér dobozos patikàban kapni,kettő nap alatt megszűnnek a tünetek tapasztaltam!!

A pasik imàdnak szenvedni nem kezelni a betegséget és egy nàtha halàlos nekik....bezzeg mi.😆 De a sajàt életminőségét rontja ha nem kezeli és talàn ebből az irànybòl megközelíthető lenne...probàlja meg milyen klasszul fog majd aludni és kap levegőt újra!

27. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Halványrózsaszín)
2015. ápr. 22. 17:41
keress olyan munkát, amiből megélsz, és akkor megoldódnak a gondjaid. vállalhatsz többet is, lehet, hogy kevesebb szabadidő lesz, de azt legalább normálisan töltheted el
2015. ápr. 22. 16:57
Soha nem értettem miért ragaszkodik valaki egy olyan kapcsolathoz amiben több rosszat kap mint jót.
2015. ápr. 22. 09:48
sodara ne varj,mert nincsenek!
24. zolo
2015. ápr. 21. 15:05
Azt írod 33 éves vagy és 10 éve nem néz rád nőként. Szerintem erről te is tehetsz. Egy 33 éves nő még elég fiatal próbálj meg jobban foglalkozni magaddal. Sportolj, tornász öltözködj divatosan ezt olcsón is meglehet oldani. Az nem jó, ha csak sajnáltatod magad és várod a csodát. Még az is lehet a párod is másképpen fog rád nézni. Amennyiben mégsem kelted fel a figyelmét, akkor biztos lesz olyan pasi aki szeretne boldognak látni. Azt nem írtad van-e gyereked. Gyerek nélkül még könnyebb új életet kezdeni. Illetve még gyereked is lehet. Látom már segítséget is ajánlottak neked itt. Az életed te irányítod és ne a másikat hibáztasd, hogy téged senki nem ért meg. Fel a fejjel és legyenek terveid. Túl fiatal vagy ahhoz, hogy panaszkodjál mint egy vén lány.
23. vacsa (válaszként erre: 22. - Gribedli***)
2015. ápr. 20. 10:20
Úgysem fogjuk megtudni, mert a fórumindító nem szokott hozzászólni a dolgaihoz...
22. gribedli*** (válaszként erre: 19. - Vacsa)
2015. ápr. 20. 10:15
Közben elolvastam és nekem is zavaros ez az egész, mi az a 13 év és mi az a másfél?!
2015. ápr. 20. 10:15
Arra várhatsz.
20. kódok (válaszként erre: 18. - Gribedli***)
2015. ápr. 20. 10:10
Én annyit olvastam ki belőle,hogy undok vele:))Ez pedig elkedvteleníti ,ez nem kellemes!
19. vacsa (válaszként erre: 18. - Gribedli***)
2015. ápr. 20. 10:08

A cikkből:

" Elvettem saját magamtól másfél évet és nagyon sok nála jobb férfit hajtottam el csak azért, mert vártam. "


Közben 13 éve párkapcsolatban él. De volt ez a pasi - akiről a cikk szól - akire nem vár tovább és más jelentkezők is... Most akkor mi van????


Ha a férfi akivel él nem törődik vele, ő meg jobbra-balra "jár" akkor miért is van vele? Hát mert egyik "szerelem" sem akarta őt.

Jajjdejajj...

18. gribedli*** (válaszként erre: 14. - Vacsa)
2015. ápr. 20. 10:00

Nem olvastam a cikket de bennem az merült fel, hogy végülis milyen alapon nevezhet csődtömegnek valakit, ha ő maga is leírja, hogy ő maga is az, mert a másik tudja róla, hogy nem megy sehova, ezért megtehet vele bármit. Ennyi, nekem ez így ellentmondásos, mert ha csak a másik a csődtömeg, akkor ő meg miért lenne jobb beleragadva egy ilyen kapcsolatba?


Szóval ő maga is egy kudarc valahol, ezért megérdemli a társát, de ha ő elsőként elkezdene tenni a saját jövőjéért, amit máshogy képzel el, akkor már egy jó kezdet és akkor nem várna a csodára, hanem megélné.

17. kódok (válaszként erre: 16. - Vacsa)
2015. ápr. 20. 09:48
Gondoltam ,én is leírom ?!Ez a véleményem,reménytelen egy személy:)))
16. vacsa (válaszként erre: 15. - Kódok)
2015. ápr. 20. 09:46
Tessék??? Nem értelek.
15. kódok (válaszként erre: 14. - Vacsa)
2015. ápr. 20. 09:42
Pff ,elektrosokk-kezelés vagy a gyógyszerezés masszívan ?
14. vacsa
2015. ápr. 20. 09:20

Úgy tűnik te az a típus vagy, aki addig marad a sz.r kapcsolatban, amíg egy másik férfi nem jön...

Nem tudsz, nem mersz egyedül lenni.


Ha a 2013-ban írt cikkedet is elolvassuk, felmerül jópár kérdés...

2015. ápr. 20. 09:19
Én két gyerekkel léptem ki, és igen rohadt nehéz, de ami nem működik, azt ne erőltessük...
12. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Halványrózsaszín)
2015. ápr. 20. 08:35

jaj, te szegény, menjél, indulj el, a többi közben jön!! Előre nem láthatod, h merre visz az élet, hanem ahogy lépsz, úgy látod majd a következo lépést.


Az élet igy lett kitalálva.

Még csak 33 vagy, előtted az élet, még megtalálhatod életed szerelemét, és szülhetsz neki gyereket!!

2015. ápr. 20. 08:24

A csoda,maga az ember!


Ha boldogtalan vagy lépj!Nem te leszel az első nő,aki csupasz seggel kezd új életet!


Tessék elindulni azt cső!

2015. ápr. 20. 08:15

Én már 11 éve egyedül vagyok. Inkább egyedül mint egy rossz kapcsolatban. Nem ideális de ha nem boldog az ember egy kapcsolatban akkor lépni kell. Hidd el sokkal felszabadultabb leszel.

Látod itt már van aki albérletbe menne veled. :)

Meg kell találni a megoldásokat mert egyszer csak felébredsz 40-50 évesen és azt veszed észre, hogy elment az élet melletted. Te meg csak sodródtál. És kimaradtál egy csomó jó dologból. És sajna senki mást nem hibáztathatsz csak magadat.

9. Muraja (válaszként erre: 1. - Halványrózsaszín)
2015. ápr. 20. 07:49

1x esel 100 x keljel fel ! inkba egyedul eszem a kösizkla kemeny kenyerem De ! az a enyem ! igy eltem le több min 19 evet egy csorda gyerköcel en voltam az annyuk , apjuk , takaritojuk , privat sofferjuk , psychologjuk , villamlevezötjuk es igy tovab .

Ma mar nagyok en kiegyensulyosott harmonikus es mondhatom boldog eletet elek . De a sajatomban egy eletbaratal hol az ennyem minden döntes . Ebben megegyesztunk mivel ennyi egyedul leelt ev utan nem is lehat maskep . De ! milyen jo , kepzeld Te döntesz mindenröl nem kell senkivel sem semiröl egyeszkenyo semi anyos csalad etc. Tudod milyen szabadsag ez ? azt tetteuk amit akartunk !

8. kattyus (válaszként erre: 1. - Halványrózsaszín)
2015. ápr. 20. 07:36
Én egyedül gyerekkel léptem. Ennyi. Nem kell félni. Igaz nem egy fáklyásmenet, de el kell indulni.
7. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Halványrózsaszín)
2015. ápr. 20. 07:35

Ne vedd bántásnak, te csődtömegnek tartod őket, de ők is téged mert hozzájuk hasonlóan nem teszel semmit a problémád megoldására. Mérlegeld, mi a rosszabb? Bevállalni pár hónapos nehézséget, de aztán nyugodtan élni vagy tovább hallgatni az orrfújását?


Egyébként drukkolok én is mert engem is marhára tud idegesíteni minden ilyen krákogás, szipogás, meg még más is, pl ki nem állhatom, amikor valaki csámcsog... Szóval apróságok de fontosak.


Esetleg allergia elleni gyógyszert a kajájába csempészni, ha már nem akar orvoshoz járni? Legtöbbször antihisztamin alapú termékek használnak erre és ez recept nélkül is kapható, szóval kérdezheted gyógyszertárban is, hogy mit ajánlanak.

2015. ápr. 20. 06:36

Én drukkolok nektek, tényleg nem lenne rossz, ha tudnátok szövetkezni halványrózsaszín és sz.julia.

Mindenképp lépj ki ebből kapcsolatból, halvànyrózsaszín, mert teljesen tönkremész.

5. sz.julia (válaszként erre: 3. - Perla del Mar)
2015. ápr. 20. 01:01
Màrmint halvànyrózsaszínnel
4. sz.julia (válaszként erre: 3. - Perla del Mar)
2015. ápr. 20. 01:00

Szerintem is..

eddig zsarolt elveszi a gyerekeim mert nincs mhelyen. Féltem függtem tőle anyagilag..zsarolt érzelmileg is..

most van mhelyen de egyedül félek..este meg kell vki igaz apàm mondta segit bébiszitert fizeti nekünk.csak annyi aki este ott lenne ha netàn felébrednek de előtte én elrendezem lefürdetem őket.igy ha nem laksz messze akàr szövetkezhetünk is..

3. Perla del Mar (válaszként erre: 2. - Sz.julia)
2015. ápr. 20. 00:53
Na ez egy jó ötlet ! Mindketten jól járhattok :)
2015. ápr. 20. 00:50
Légy az albérlőtàrsam ..az én férjem is egy zsarnok lelkileg zsarolt agressziv..
2015. ápr. 20. 00:11

Kedves Mindenki,

problémám a következő. Remélem nem fogtok rossznak vagy nem megértőnek látni.

13 éve élek kapcsolatba. Nagyon boldogtalan, magányos helyzetben. Családom olyan volt, hogy semmit nem mondok. Páromban bízhatok, de nagyon sokat megbánt, tudván senkim sincs akihez mehetnék. Ki vagyok szolgáltatva. Mindig dolgoztak, szerettek a munkahelyeimen, de sosem kerestem annyit, hogy egyedül legyek és mivel nincs családom húztam volna felé.

mint nő nem funkcionálok 10 éve (33 vagyok) nem igényli a párom, viszont rendes volt, társ volt.

Mostanában nagyon szemtelen és összeroppanok, hogy nem tudok tolerálni., hogy egy ölelés nem jár nekem.

Lényeg a lényeg ezen felül ami lehet blőd dolog., de nem az, hogy allergiás tavasszal, és egész nyáron. egyszerűen annyira boldogtalan vagyok már, hogy nem tudom tolerálni. nem bírom hallani az orrfújást, a szörcsögést, naponta egymilliószor.

Ha én nem mondanám neki a csalánteát vagy calciumot nem inná, egyszer orvosnál nem volt, mártírkodik, kezeltetni nem akarja. Már egy egy szerű séta is bánatba, veszekedésbe torkollik, mert nem tudom tolerálni ezt. És ő arrogáns. vendégségben olyan kis visszafogott, ott olyan halkan intézi ezt, nálam meg mint egy őrült. Megalázó. halak jegyű vagyok, halak ascendensen, hiperérzékeny, ő skorpió. Úgy érzem minél jobban bánatom van az élteti- Már pszichésem produkálok tünetet, mert annyira nem bírom. annyira menekülnék. ilyen létezik, hogy nem vagyok rosszindulatú, de bírom már hallani,. elviselni- esküszöm élvezi, mert ez orvoshoz el nem megy évek óta. annyira le vagyok merülve, annyira elmennék,de hajléktalan lennék. imádkozom sokat , nagyon sokat. anyám meghalt, apám iszik ,féltem és félek tőle. agresszív uralkodó volt a semmire, egy csődtömeg ő is. annyira mennék, menekülnék, nevetnék, élnék.úgy szeretném érezni a biztonságot és, hogy szeretnek. érzem a szívem csordul van vele, de csak ez a sok mocsok van. (elnézést). Mi segítene, minden nap ugyan az, mókuskerék. Egyszerűen nem megy. Adjon tanácsot. Köszönöm. Anonym (arra kérek mindenkit ne bántson meg senki!)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook