Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Acélszerkezetes készház fórum

Acélszerkezetes készház (beszélgetős fórum)


2022. júl. 19. 18:03

Szia!

Jeleztem korábban, hogy a Kp Sales House Kft-vel építtettük a családi házunkat.

A felépítés óta volt egy gépészeti hiba, melyet egy hét alatt kijavítottak, de anyagot is kellett rendelni.

A ház rezsiköltsége 20 ezer forint havi szinten, de ebben minden villamos energia ára benne van.

Nagyon sok új projektet indítottak.

Ajánlom a PuzzleHome és az EnergyFridendhome készházaikat is.

[link]

Azért az acélvázast rendeltem, mert így nincs gond a tűz és a bogárral. Ez nem vetemedik. De ma már a faházakat is ragasztott tartókból gyártják, tehát az sem gond már.


Ha tudok segíteni, jelezz.


Az ügyfélszolgálat gyors, az árajánlatok nagyon lassúak, erre mások is panaszkodnak, de mindenhol ez van, egy napra adnak a beszállítók is árat.

3. szika78 (válaszként erre: 2. - Zsolti7503)
2021. szept. 26. 22:46

Kedves Zsolti!


Az elmúlt hetekben sokat olvasgattam a Kp Sales House Kft honlapját.

Így 1 év távlatából van bármilyen negatív tapasztalatod ezzel a fajta könnyűszerkezetes házzal kapcsolatban? Miért a fém vázas mellett döntöttél és nem a fa vázas mellett?

Köszönöm válaszodat!

Üdv, Sz

2020. szept. 26. 10:40

Szia Maci 189,


A Kp Sales House Kft-vel építtettem energyfriendhome készházat.

4 hónapra vállalták a kivitelezést, 5 hetes csúszás lett benne de ez részben a bankom hibája volt.

Szeretjük a házat, jó a rezsije.

Tökölön van a cég, nézd meg a házait, érdemes, hisz rengeteg referencia háza van.

2015. ápr. 19. 19:09

sziasztok,

van valakinek tapasztalata, vagy házépítéssel foglalkozó műszaki szakembernek véleménye az acélszerkezetes készházakról? (kp.hu - energy friend home készház)


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook