Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellkason (rekeszizom?) felül vándorló erős görcs jelentkezik, mi lehet? fórum

Mellkason (rekeszizom?) felül vándorló erős görcs jelentkezik, mi lehet? (tudásbázis kérdés)


13. briell
2015. ápr. 21. 08:34

Két hónapja kb szedem a magnéziumot. Ez a tünet szerencsére ritkán jelentkezik.

Zsírcsomó nincs.

12. Sleek (válaszként erre: 10. - Briell)
2015. ápr. 20. 15:18
Zsírcsomód nincs valahol ? Mert az is okoz ilyent.
11. Fragile33 (válaszként erre: 10. - Briell)
2015. ápr. 20. 11:48
Szerintem ne hagyd ennyiben, pláne ha a magnézium szedése ellenére sem javulsz. Mióta szeded?
10. briell
2015. ápr. 20. 11:23
Nekem ez szemmel látható görcs, szinte a bőr alatt vándorol, tehát tuti az izom húzódik össze, de mikor a szív felett van, az az ijesztő, mert még azt is szinte lenyomja a kemény vándorló csomó... nem tudom mi lehet, egyszer említettem orvosnak, azt mondta, magnézium hiány :S de most szedem ezerrel a magnéziumot.
9. Fragile33 (válaszként erre: 6. - Anyagi)
2015. ápr. 19. 19:08
Nekem is van ehhez hasonló fájdalmam és voltam is gyomortükrözésen ezzel kapcsolatban. Hát nem lettek túl jók az eredményeim sajna, s erős gyógyszereket kaptam rá. Nekem is időnként sugárzik a jobb bordaív alá, de epekövem nincs, mert tavaly voltam ultrahangon és nem láttak követ, pedig ez a panasz már akkor is megvolt.
2015. ápr. 19. 18:12

Mondjuk lehet egyszerű pszichés dolog is amúgy.

De nem vagyok orvos én csak az tudom leírni amit tapasztaltam.

Szerintem orvos nézze meg nehogy gond legyen majd belőle

2015. ápr. 19. 18:11

Epe vagy gyomorsav?

Ezzel küzdöttem én is, orvostól-orvosig jártam, mert sokszor már annyira fájt, hogy azt hittem infarktusom van. Aztán kiderült, hogy "csak" a fent említett kettő.

2015. ápr. 19. 17:57

Akár epegörcs is kehet!!!

A gyomorszájnál kezdődő, a bordaív alatt elterülő görcsös fájdalom jellemzi. Néha olyan, mintha a hátadon keresztül próbálnák kitépni a gyomorszájadat.

Hányással járhat és órákig is tarthat.


Esetleg egy hasi ultrahang???

2015. ápr. 19. 16:56

Nem biztos mellkasnál kell keresni a kis huncutot.

Nekem a pszichológusom mondta olvassak utána a Tietze szindróma nevű dolognak.

Gyanúsan úgy néz ki igaza van

4. briell (válaszként erre: 3. - F8db0709b8)
2015. ápr. 19. 14:41
Nagyon erős görcs, és vándorol neked is? Olyan, mintha a szívedet is leszorítaná?
2015. ápr. 19. 14:40
nekem is szokott időnként,nálam okot nem mondtak..magnéziumot meg ilyeneket évek óta iszok,szedek,szóval ettől függetlenül jelentkezik..
2015. ápr. 19. 14:29

Már vagy két éve tapasztalom, hogy mellkasomon rossz mozdulat esetén elkap egy görcs. Elkezd szorítani, és "vándorolni". Az orvos anno azt mondta, hogy magnézium hiány okozza. Magnéziumot éppen most szedek már vagy két hete. De csak jelentkezik ez a tünet, és nagyon ijesztő. Most pld vagy 8 percig vándorolt fel alá a mellkasomon a szorító görcs.

Mi lehet, ki tudja, tapasztaltatok már ilyet?

2015. ápr. 19. 14:27
Mellkason (rekeszizom?) felül vándorló erős görcs jelentkezik, mi lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook