Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elektromos moped esetleges kicseréltetése fórum

Elektromos moped esetleges kicseréltetése (beszélgetős fórum)


4. Remoni (válaszként erre: 2. - Ildikó29)
2015. ápr. 17. 19:14
Hirdesd meg valami hirdetőújságba, vagy online felületen, hogy kisebbre cserélnéd. Hátha valaki meg nagyobbat akar.
2015. ápr. 17. 18:36

Írj az Egészségügyi minisztériumnak, hogy ilyen problémád van, méltányosságból kérsz olyan közlekedési alkalmatosságot, ami megfelelő lenne.

Bár őszintén szólva nem tudom bármilyen eszközzel mire tudnál önállóan felszállni, ami peron magasságú.

Úgy tudom, legalábbis volt olyan, hogy mozgáskorlátozott kérhetett szállítást, erre van (volt) speciális busz.

2015. ápr. 17. 17:58
Mivel mozgáskorlátozpttan éllek igy hosszabb útra lekromos mopedet kell használnom igaz már nem most kaptam mert 4 éves de nem e tudna nekem valaki segíteni hol lehet esetleg kicseréltetni mert elég magas 2bkv n nem fér el és igy nem tudom használni ezt az orvos felé a kiiráskor már jeleztűk hohy kiseeb méretű kellen mert bkv n is kel de sajnos nem fér fel és mertem jelezni az ikketékes felé a gondomat és azal ütötték el hogy kiirták nos 2x volt már akumlátor cserém most megint nem jó a cseréltetése egy kabaré no és sajnos rossz helyen lakom e szempontból mert mindentől elég távol 3 5 km Hova fordúlhatnék a kérésemmel mert a mostanit használni nem tudom egy mwer nwm jó épp most sem 2 mert egy nagy ormótlan ( Jótálásos még és 2 hete kijelentették hogy a szervizelés nem kötelező) Közgyógy igazolvűnyra kiirt és igazolvánnyal rendelkező vagyok ami még augusztus 22 is az idén érvényes Mit tehetek zanácstalan vagyok és elkeseredett hogya sérült emberekbe gyakran belerugnak.) Véleményeket javaslatokat várnék Járt e igy vlaki és mi a tendő mit javasoltak hogyan segítettek az illetékesek? Akinek esetleg támpont Budapesti vagyok ,és egész éléetemben sérült ( nem baleset vagy egyéb)
2015. ápr. 17. 17:44
Elektromos mopeded esetleges kicseréltetése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook