Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek hogy fogyjak le legkönnyebben? fórum

Szerintetek hogy fogyjak le legkönnyebben? (tudásbázis kérdés)


5. eva7171 (válaszként erre: 1. - :))))))
2015. ápr. 17. 14:10

Szia!

9 kilót fogytam úgy le,hogy nem is akartam.Semmi olyat nem eszem meg mostmár amiben cukor van.Xillit -nyírfacukor nagyon jól bevált nekem,ezzel készítek sütit,szörpöt,lekvárt.A kenyérről is lemondtam.Egy példa:a munkahelyemen árulunk cukros fánkot,1db 1000 kalória,és nasinak eszik az emberek,és a sok süti,csoki,cukros üdítő.A xillitről sokan mondják,hogy megy a hasuk,nekem nem de lassan kell hozzá szokni.

2015. ápr. 17. 12:30
ja, bocsi, hogy belevihogunk a fogyni kívánásodba. részemről is diéta+torna a javaslat. Csökkenteni a zsírt és a szénhidrátot, de nem kivonni. Kalóriaszámlálással karöltve lenne -szerintem - a legjobb
2015. ápr. 17. 11:55
Tök eccerű,dijéta és tornácska.
2015. ápr. 17. 11:53
161 centi vagyok és 79 kiló.Tegnap mikor rá álltam a mérlegre nem hittem a szememnek hogy ennyire meghíztam.Tudom ez az én hibás hogy el hagytam magam,de nagyon el vagyok keseredve.Milyen diétát vagy életmódot váltsak hogy lemenjen húsz kiló..
2015. ápr. 17. 11:53
Szerintetek hogy fogyjak le legkönnyebben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook