Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szent Margit Kórház Szülészet, Czifra Ildikó szülésznő fórum

Szent Margit Kórház Szülészet, Czifra Ildikó szülésznő (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 18. 20:25
Hat ez nem túl biztató,de megyek a szülesznö után, mert ő egy igazi angyal.....amellett,hogy tudja a dolgát,nagyon empatikus,segítőkész,kedves a vilag legjobb szülész noje!!!!!
2. EsztyMorgan (válaszként erre: 1. - Diamands)
2015. ápr. 17. 12:12
2012 julisában szültem ott. Takáts Bettynél. Mindenki nagyon segítőkész és kedves volt. A kaja borzasztó de ez nem újdonság :) 3 ágyas szobában voltam. Az első éjszaka még nem viszik ki a babát de utána igen. Csak a reggeli vizsgálatra és az esti fürdetésre viszik el őket. A csecsemős nővérek nem a legbarátságosabbak de nekem szerencsém volt mert a 3 nap alatt csak 1 bunkót fogtam ki.
2015. ápr. 17. 11:48
Szeretettel várom a tapasztalatokat,észrevételeket a kórházzal kapcsolatban,mert meg nem voltam ott,de szeptemberben ott szülök, mert Czifra Ildikó szülesznö már ott van,eddig meg a peterfybe volt.de mivel hozza ragaszkodom,megyek utánna......:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook