Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Terhes vitamin szedése tényleg segít a hajhulláson? fórum

Terhes vitamin szedése tényleg segít a hajhulláson? (tudásbázis kérdés)


2015. ápr. 16. 21:13
Nekem az Inofolictól nőtt vissza a hajam. Igaz nem erre találták ki, meg rohadt drága is, de nekem ez állította meg a csomókban hullást.
2015. ápr. 16. 21:07
A terhesseg alatti szep haj nem feltetlen a vitaminnak koszonheto, hanem maganak a terhessegnek.
6. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Tris)
2015. ápr. 16. 20:47
En gravidat szedtem es duplaja lett a hajam. Szules utan sem hullott ki :)
2015. ápr. 16. 20:46
Én csak akkor javaslom, ha nem vagy hízékony, mert könnyen meg lehet hízni tőle.
2015. ápr. 16. 20:45

Szia!


Én terhesen szedtem az Elevitet, egy szál sem hullott ki, viszont terhesség előtt szülés után csomóban hullott, illetve hullik ma is (most 10 éves a fiam)

Próbáltam később is szedni ezt a vitamint, de nem használt semmit

Van egy olcsó gyógyszertárban készítendő hajszesz, ami nagyon jó hajhullásra, vagyis az ismerősömnek elállt a hajhullása, nekem sajnos nem, viszont sok új hajszál nől tőle.

Sok vitamínt kipróbáltam már: Revalid, Hairclinic stb

2015. ápr. 16. 20:42
A sógornőm is szedte, hasonló okok miatt, hónapokig, dúsabb, szebb lett a haja és úgy vette észre gyorsabban is nőtt.
2. Tris
2015. ápr. 16. 20:31
Katasztrofális állapotban van a hajam, fénytelen, töredezett és rettenetesen hullik...Voltam már bőrgyógyászaton, de nem találtak problémát a fejbőrömmel. Voltam vérvizsgálaton is, de ott is minden stimmelt. A fodrászom ajánlotta, hogy próbáljak meg terhes vitamint szedni, mert hogy abban sokkal nagyobb dózisban vannak vitaminok és ásványi anyagok mint egy sima hajkapszulában. Nektek mi a véleményetek?
1. Tris
2015. ápr. 16. 20:29
Terhes vitamin szedése?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook