Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen módon gyógyítható a májon lévő daganat? fórum

Milyen módon gyógyítható a májon lévő daganat? (tudásbázis kérdés)


28. Mezei Virág (válaszként erre: 17. - 25800e2d09)
2015. ápr. 20. 13:07

Ez csak egy:


[link]


A nyugati orvoslás az 1990-es években kezdett célzottan foglalkozni a kurkumával. A kutatások középpontjában nem is a kurkuma, hanem a növény élénksárga színét adó hatóanyag, a kurkumin, a sárga demetoxi-kurkumin és bisdemetoxi-kurkumin polifenol vegyületek, valamint származékaik, a kurkuminoidok állnak. Immár több ezer tudományos vizsgálat és publikáció alapján az ősi tudás igazolódni látszik, mert az anyag a legtöbb sejt biokémiai reakcióinak láncolatában fontos helyeken beavatkozva csodálatos eredményeket hozott. A legtöbbet a texasi Houston Egyetem professzorára, Aggarwalra hivatkoznak, aki a kurkumin erejét abban látja, hogy mintegy őrködik az egészséges sejtek biokémiai folyamatain. Hatásmechanizmusa és terápiás alkalmazása tekintetében nagyon hasonló a flavonoidokhoz, antioxidáns hatású, serkenti a szervezetbe kerülő gyógyszer-lebontó és egyéb enzimeket, hatékony gyulladáscsökkentő, daganatellenes, antibakteriális, vírusölő, immunrendszeri működést serkentő vegyület.

27. Mezei Virág (válaszként erre: 26. - Mezei Virág)
2015. ápr. 20. 12:52
*Soha ne mondd, hogy soha!
26. Mezei Virág (válaszként erre: 19. - Bebyke05)
2015. ápr. 20. 12:49

"Az vagy, amit gondolsz!"

"Soha ne mond, hogy soha!"


Vannak megmagyarázhatatlan dolgok. Sokan találkoztunk már ilyennel. A gyógyulásba való hit, az elvárás nagyon fontos.

Van, aki képes meggyógyulni, még súlyos betegségekből is.

Orvosi ellenőrzés fontos.

[link]

Ildikónak (is) sikerült.


(nem tudom, nekem lenne-e ennyi erőm...)

25. Bebyke05 (válaszként erre: 24. - Marlenka70)
2015. ápr. 18. 19:37
Köszönöm
24. marlenka70 (válaszként erre: 23. - Bebyke05)
2015. ápr. 18. 19:03
Mindenre lesz még időtök, nyugi!
23. Bebyke05 (válaszként erre: 21. - Marlenka70)
2015. ápr. 18. 18:11

Én is egészségügyes vagyok és tudom ,h lehetetlen h meggyógyul.

De még is csak egy kis időt szeretnénk.

22. Bebyke05 (válaszként erre: 20. - Marlenka70)
2015. ápr. 18. 18:08

sajnos nem egy hanem még van még a V és VIIas segmentu határában de azok jóval kisebbek még.

Nem tudom mért nem azt írta le a sebész h csak kiterjesztett májresencióval lehetne eltávolítani és a maradék májállománnyal nem lenne életképes.

21. marlenka70 (válaszként erre: 16. - Mezei Virág)
2015. ápr. 18. 16:01
Sajnos a májon lévő daganat nem úgy viselkedik mint az egyéb szervekben lévő. Mi megkérdeztük őszintén az onkológust, hogy a pályafutása alatt találkozott-e csak egyetlen beteggel aki műtét nélkül meggyógyult ebből. Azt mondta a nyugdíj előtt álló doki, hogy még soha ezzel mindent elmondott akkor. Persze eszem ágában sem volt elhinni.
2015. ápr. 18. 15:57
"csak" egy darab van a májának valamelyik szegmensében? Akkor miért nem operálható? Még akkor is megoperálják ha nincs jelen mindkét lebenyben.
2015. ápr. 18. 09:55
Nem igazán tudom elhinni. Nagyon messze lakunk egymástól (200km) Így telefonon beszélünk minden nap. A hangjából ítélve nincs rosszabbul mint 2 hete. Annyi a változás h le lett írva. 7hó alatt 1x3 mm nőtt. azt mondták h ez nem olyan sok csak az a kérdés,h mikor "gyorsul" be.
2015. ápr. 17. 21:33
Sajnos sok okosat én sem tudok mondani. De gondoltam azért leírom : a tiszta méhpempőt próbáljátok meg. (Googliba keresd : méhpempő rák ellen.)Nyelv alá kell rakni egy keveset. Sajnos drága :-/ de azt ajánlják ne kapszula formájában vegyük.
17. 25800e2d09 (válaszként erre: 15. - Mezei Virág)
2015. ápr. 17. 21:00

Ha ez igaz lenne nem halnának meg annyian.. :(


Mellesleg semmilyen tudományos igazolás nincs ezekre ergo ha valaki meggyógyult az lehet hogy enélkül is..


Jó példa apu. A soha nem volt beteg, sosem volt tappenzen, az immunrendszere akár a vasbeton, mégis a rák vitte el

2015. ápr. 17. 19:54

Talán hasznos, remélem.


“Szabó Gyuri bácsi a bükki füves ember azt is elmondta, hogy rákban nem lehet meghalni, mert a szervezet öngyógyító, ilyenkor az immunrendszert kell erősíteni és az adott rákra való növényeket használni. Testünkben mindig vannak rákos sejtek és ezeket a szervezet normális esetben kordában tartja. Ha gyengül az immunrendszer, akkor képesek csak az elburjánzásra. Nagyon fontos, hogy higgyük, sőt, tudjuk, hogy a rák nem halálos ítélet."

2015. ápr. 17. 19:52

Míg nem kap kezelést, talán ezek segíthetnek.

Minden jen jót kívánok!

[link]

Hogyan kell rákellenesen táplálkozni?

[link]

Nem kellett a kemó a csinos exmodellnek, ananásszal gyógyult ki a rákból!

ezekben a gyümölcsökben magas egy fehérjebontó enzim, a bromelain aránya - főleg az ananászban van sok -, ez pedig hatásos rák ellen. Az erre vonatkozó elmélet szerint a bromelain "megeszi" a daganatos sejtek egyik fehérjerétegét, amitől azok elpusztulnak.


Egy növény, amely kivételes rákellenes hatása miatt.

Kutatások szerint a papaya levélből főzött tea számos daganattípussal szemben képes rákellenes hatást kifejteni. Rákellenes hatását kimutatták emlőrák, tüdőrák, májrák, és egyéb rák típusok esetében is, melyet később sikerült dokumentálni is.

Egyes népek már évszázadokkal ezelőtt használták a papayalevélből kinyerhető papain enzimet sebek gyógyítására, vagy emésztési zavarok kezelésére. A zöldpapaya kivonata hatékonyan képes lebontani a fehérjéket, tehát fogyókúra, méregtelenítés, vagy diéta alkalmával is használható, emellett lúgosító hatása is van.

2015. ápr. 17. 19:13
Minden jót és hosszú panaszmentes időszakot kívánok édesapádnak! Használjatok ki minden együtt töltött időt.
13. Bebyke05 (válaszként erre: 11. - Marlenka70)
2015. ápr. 17. 18:59
Köszönöm. Még ha ránézek nem látom ,h beteg lenne és ezért nehéz is elhinnem h bármi komoly probléma lenne.
2015. ápr. 17. 18:57
Végül a azt mondták annyira károsodott már a máj, hogy a veséje is leállt a felszaporodott méreganyagok miatt. Az orvos azt mondta nekem még nem talákozott senkivel aki ezzel ilyen "sokáig" élt. Akkor vált visszafordíthatatlanná mikor elkezdett vizesedni mindene.
2015. ápr. 17. 18:52

Kéthetente kapott 5 napig "hagyományos" kemot ez csak a kiegészítése volt. Ezt amit a comb artériába nyomtak 3alkalommal vállalta, aztán azt mondta inkább elmegy.... Fogalmam sincs, hogy mitől de tuti nem a kemótól élt ezzel a betegséggel több mint 1 1/2évet. Rengeteg kemót kapott de egyre rosszabbul lett tőle aztán mikor fel sem bírt már kelni, és már a lélegzetvétel is fájdalmassá vált (addigra már tüdő áttéte is volt) abbahagyta a kórházi kezeléseket. Akkor mindenféle alternatív lehetőéget kipróbáltunk és még néhány hónap javulás következett.

Amikor a májába adták a gyógyszereket iszonyú fájdalommal járt és utánna napokig csak feküdt lázasan minden alkalom után.

10. Bebyke05 (válaszként erre: 7. - Marlenka70)
2015. ápr. 17. 06:41
mennyivel hosszabbította meg az életét ? Élet minősége milyen volt?
9. Bebyke05 (válaszként erre: 7. - Marlenka70)
2015. ápr. 17. 06:39
Apának is ezt akarták,de tegnap eldöntöttük,h sehova nem megy. Kértem egy újabb szakvéleményt és sajnos nem jelentősen de nyirok csomók is megnagyobbodtak. Azt a kis időt meg ne korházba töltse hanem velünk :((
2015. ápr. 16. 15:51
Nagyon sajnálom az édesapáddal történteket, töltsetek rengeteg értékes időt együtt, a lehető legkevesebb szenvedést biztosítva neki. Sajnos nekünk mindkét lebeny tele volt rizsszem méretű daganattal, semmi nem használt pedig ami elérhető volt mindent felkutattunk és kipróbáltunk.
2015. ápr. 16. 15:46
Nálunk máj áttét volt, havonta 1 alkalommal műtőben a combon keresztül nyomtak be egy csövet a májba és oda kapta a kemót. Ájulásig okozott fájdalmat. Olyan jól reagált rá a daganat, hogy elvitte. A mai orvostudomány nem tudja gyógyítani, csak ha operálható.
2015. ápr. 15. 21:44
ilyenkor az van (tapasztalat) hogy nagy dózisú sugarat és kemót kap. ezzel jó felére csökkentve a túlélési időt habár látszólag a daganat "jól reagál" nem hagyják veszni a reményt, vagy széttárják a kezüket és közlik hogy game over. nálunk ez volt..
2015. ápr. 15. 21:41
:(
4. Bebyke05 (válaszként erre: 3. - 2104cc91e8)
2015. ápr. 15. 21:35
Tegnap volt az Onkológián és még semmit nem mondtak. Konzíliumot hívtak össze és két hét múlva döntenek a kemóról.
2015. ápr. 15. 21:33
Nagy dózisú C vitamin??
2015. ápr. 15. 21:15

Ó istenem. :( nagyon sajnálom, de ebből kb 1% esélye van kijönni. 2-6 hónap a lefutasi idő ha nem műthető. Max a szenvedést tudjátok enyhíteni. Sok folyadék, vitaminok.


Őszintén sajnálom :(

2015. ápr. 15. 21:08

Sziasztok!

Édesapámnál rosszindulatú máj daganatot diagnosztizáltak amit nem lehet műteni. Minden fajta megoldás érdekelne. Akinek ezzel kapcsolatban van tapasztalata és megosztaná azt nagyon megköszönném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook