Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Láb zsibbadás fórum

Láb zsibbadás (beszélgetős fórum)


11. kleeri
2015. ápr. 15. 13:46

férjemnek zsibbadt az egyik lába, gerincsérve volt, megműtötték,

sajnos a műtét csak félig oldotta meg a problémát, most nem az egész lába zsibbad, csak térdtől lefelé egy rész

2015. ápr. 15. 09:39
Anyu szedi ezt a milgammát vagy mit azt mondja jobb. Neki a keze zsibbad (szintén cukros de neki nyaki meszesedés okozza a zsibbadást)
2015. ápr. 15. 09:36
Évek óta félig érzéketlen 2 lábujjam a bal oldalon. Kivizsgálás volt ok nem derült ki. Csak feltételezés hogy gerinc probléma. Lehet nálad is ez a helyzet. Bár a cukorbetegség is okoz zsibbadást égő szúró érzést. B vitamin komplex segíthet az idegpályákat rendbehozni valamelyest
2015. ápr. 15. 09:25
valoszinu,hogy calcium es mg hiany okozza,de persze okozhatja mas is.
2015. ápr. 14. 12:19
Ha esetleg párosul fagyottláb-érzéssel, akkor inkább cukor. De mindenképp orvost neki, nehogy aztán nagyon nagy baj legyen belőle! (amputáció)
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Attila2268)
2015. ápr. 14. 12:08

Ajánlom erre a mofettás kezelést. Ismerősömnek a lábát mentette meg. Esetleg kérj az orvosodtól beutalót Mátraderecskére, Budapesten is van lehetőség kezelésre járni.

Ha a neten keresgélsz, valószínű máshol is találsz.

A mofetta jó érszűkület és cukorbetegség esetén is. Mellékhatása a gyógyulás. :)

[link]

5. bibity (válaszként erre: 1. - Attila2268)
2015. ápr. 14. 11:48
Igen, amikre tippeltél, mindkettő lehet, mivel a diabetesnek ezek is lehetnek szövődményei. Szerintem nézesd meg, biztos tudnak rá mit javasolni.
4. Misaki Itó (válaszként erre: 1. - Attila2268)
2015. ápr. 14. 11:43
Mivel már alapból gerinc és derékproblémáid vannak,ere tippelnék.
2015. ápr. 14. 11:23
Nekem gyaloglás ès kerèkpározás közben zsibbadt a jobb lábujjaim.voltam èrsebèszeten,reumatologián,aztán az orthopèdián javasoltak talpbetètet,mióta azt használom elmúlt a zsibbadás.
2. Pici Manócska (válaszként erre: 1. - Attila2268)
2015. ápr. 14. 10:27

sajnos mindkettő....

nekem pl egy idegbecsípődés volt a gerincemben és attól zsibbadt a lábam


mindenképp orvos én azt tanácsolom

2015. ápr. 14. 10:13
Gerinc derék térdizületi problemaim ill 2tip diabeteszem van. Egy ideje zsibbadást érzek a labujjaimban. Ha hosszabb idejig ulok egyhelybencsip és nyilallik is. Mozgas vagy munka kozben ezek nincsenek. Érszükület vagy nerulogiai problema lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook