Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet fórum

Gottsegen György Országos Kardiológiai Intézet (beszélgetős fórum)


5. Gemelli (válaszként erre: 1. - Ori90)
2015. ápr. 14. 09:27

Szia,


az én kislányomat decemberben műtötték ott, bár Ő már 14 éves. Ami biztos, hogy a lehető legjobb kezekben lesz a babád. Mind szakmailag, mind emberileg maximálisan meg voltunk elégedve.

A műtét az 5. emeleten történik, műtét után a 4. emeleti őrzőbe kerül a baba, műtét után közvetlenül nem mehettem be (éjszaka műtötték) , de másnap igen, amúgy telefonon reggel 9 órától lehet érdeklődni hogyléte felől. Pár éjszaka után lekerülnek a 3. emeletre, ami az intenzív osztály, majd, ha minden rendben van, onnan pár éjszaka után Lekerülnek az 1. ill. 2. emeletre, ami a "Hotel osztály" innen lehet majd haza menni 2 hét után. Minden emeleten más a látogatási rend, erről majd a nővérek tájékoztatnak, kapsz egy A4 lapon kinyomtatott "Házirend"-et. A nővérek is profik, bármikor fordulhatsz hozzájuk kérdéseiddel, igen türelmesek, kedvesek, legalábbis a zöme. Látogatási időben az aznapi ügyeletes orvos minden "ágyat" végiglátogat és tájékoztatja a szülőket.

Elsőre ennyit tudok írni, ha van kérdésed írj bátran, átérzem lelki állapotod. Ezen az oldalon tudsz tájékozódni, bár lehet, már olvastad:

[link]


Szeretettel:

Gemelli

2015. ápr. 12. 21:56

Facebookon van külön gokis csoport.


Nekünk Környei az orvosunk!

3. Ori90 (válaszként erre: 2. - Kzsu80)
2015. ápr. 12. 21:45
Írtam!Nagyon várom a válaszod!És köszönöm!Sehol sem találta senkit,aki reagált volna erre a kérdésemre.
2. kzsu80 (válaszként erre: 1. - Ori90)
2015. ápr. 12. 21:23

Nekünk is ott volt 10 hósan...

Hát...mit mondjak...nem lesz könnyű. Az első emeleten ott leszel a babával, kivéve éjszaka. Aztán fel a műtőbe.Ott aztán irdatlan sokat törődnek vele. Tényleg mindent megtesznek. Aztán jön majd lefele emeletenként.

Az biztos, hogy nagyon jó kezekben lesz. Orvoson nem fog múlni semmi. Ha gondolod, írj privit, hogy mire vagy kíváncsi.

Kitartás!

2015. ápr. 12. 21:13

Sziasztok!

Nemrég tudtam meg,hogy itt lesz a 10 hónapos kisfiam szívműtéte,de semmit nem tudok arról,hogy mire számíthatok.Sok helyen kerestem,de sehol nem találtam senkit,aki tapasztalatokról beszélt volna.Nincs itt valaki,aki volt már ott kisgyerekkel?Mesélne nekem kicsit a helyről,az ott tartózkodásról stb.Nagyon megnyugtatna.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook