Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit tudok kezdeni a hajammal? fórum

Mit tudok kezdeni a hajammal? (beszélgetős fórum)


15. Fishyke (válaszként erre: 14. - Lolka)
2015. ápr. 12. 15:04
Jön a nyàr, szàrítani se fogom:) Ha 10 percig hagyom benne, nekem akkor is megmarad egèsz nap:) Nèztem a melegítősöket, de a hajam hossza miatt mèg vèkonyakat hasznàlok ès legalàbb 25 db-ot, ezekben meg csak pàr darab van. Ha hosszabb lesz a hajam, lehet, hogy majd kipróbàlom.
14. lolka (válaszként erre: 12. - Fishyke)
2015. ápr. 12. 12:59
Ha melegített hajcsavarókkal tekered fel a hajadat, szárítani sem kell, gyorsan megvan és sokkal tartósabb lesz. :)
2015. ápr. 12. 12:50
Köszönöm a jó ötleteket, csavarókat még ezelőtt nem próbáltam, de teszek egy kísérletet! :)
2015. ápr. 12. 12:21
Èn is ezzel ugyanezzel szenvedek, ès ki kellett talàlnom valamit, mert a mindennapos vasalàs tönkreteszi, törik, szàraz. Most minden reggel becsavarom, sokkal kevesebb idő, mint kivasalni, ès nem rongàlja a hajamat. Felkelek, benedvesítem Gliss Kur pumpàs balzsammal, becsavarom sima műanyag csavarókkal kb. 5 perc alatt, 1-2 percet szàrítom hajszàrítóval, mèg benne hagyom kb. fèl óràt, amíg kèszülődök, indulàs előtt kiszedem a csavarókat, kis lakk rà ès kèsz:)
11. pilus
2015. ápr. 12. 12:14

Keresni kéne olyan frizurát,ami direkt kicsit szétáll.Vannak akik direkt daueroltatják.Sajnos a hajad minőségéhez kell választani frizurát és nem fordítva.Vagy túl sokat kell neked foglalkozni vele,balzsamok,sütés,stb.Ha egyenesebbet akarsz,mindenképpen sütnöd kell.

Csavarni nem tudod?Akkor nem kellene szárítózni.Nem nehéz a csavarás, én azt teszem.Persze utána még nincs kész,mert én is egyenesebben szeretem.(mert göndör és szétáll,de vékony szálú)

10. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 9. - A71da51bff)
2015. ápr. 12. 12:12
Hidd el,hogy csak ez a baj és ezen egy jó egy tényleg jó fodrász nagyon gyorsan tud segiteni. :)
9. a71da51bff (válaszként erre: 8. - 0f332c4ec9)
2015. ápr. 12. 12:11
Mindenképp, ha más már nem segít..
2015. ápr. 12. 12:02
Keress másik fodrászt aki rendesen levágja neked. Mert szerintem csak ennyi a baj. Nem jó a fazonja.
7. a71da51bff (válaszként erre: 6. - Moonlight13)
2015. ápr. 12. 11:55
Ezer féle dolgot próbáltam, megvettem; de nem nagyon használ semmi.
6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - A71da51bff)
2015. ápr. 12. 11:45
Nem lehet, hogy valami balzsam vagy hajrögzítő hab kellene rá, és akkor nem állna szét?
5. 5ddb3c3ca4 (válaszként erre: 3. - A71da51bff)
2015. ápr. 12. 10:21
Akkor hetente kell járni.
4. lolka (válaszként erre: 1. - A71da51bff)
2015. ápr. 12. 10:21
A legtöbb nő nem úgy kel ki reggel az ágyból, hogy ilyen a haja. :) Az enyém is csúnya lenne, ha nem szárítanám be és vasalnám, szállna és göndörödne. Tanuld el a fodrászodtól, hogyan kell jól beszárítani, speciális fésűvel, körkefével, tincsenként, akkor keveset kell hajvasalóval rámenni.
3. a71da51bff (válaszként erre: 2. - Mafalda)
2015. ápr. 12. 10:13
Egyhez járok, és neki is mondtam, hogy ilyenre próbálja csinálni, de levágja, beszárítja, és akkor normálisan néz ki. De én beszárítani így nem tudom, és hajmosások után szörnyen nézek ki.
2015. ápr. 12. 10:11
De ha neked sűrű és szétálló hajad van,akkor ilyen sosem lesz:(((Nem vagyok szakember,de talán szép menetelesen kéne levágni,akkor nem állna szét.Nem ismersz egy jó fodrászt,aki tanácsot tud adni és meg is csinálja rendesen?
2015. ápr. 12. 10:09

Jelenleg vállig érő, sűrű és szétálló hajam van, fogjuk rá, hogy egyenes. Nemrég vágattam ilyen hosszra, ezelőtt kb mell alá ért pontosan.

Természetes állapotában (azaz vasalás nélkül) viszont annyira csúnya, és semmilyen ahogy áll, hogy egyszerűen nem tudok mit kezdeni vele. Akármilyen fazont vágatok sűrű marad, és vasalás nélkül nem látszik a formája. Idétlenül nézek ki lófarokkal is. Teljesen tanácstalan vagyok, mert pénzem meg nincs egyenesítésre, vasalni meg nem akarom sokat.

Akinek hasonló haja van, vagy akinek ötlete van, tudna segíteni? Ilyesmi hajat szerettem volna mindig is ( [link] ami nem áll szét, és jó esése van.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook