Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Zaklatás megszüntetése... fórum

Zaklatás megszüntetése... (beszélgetős fórum)


1 2
2015. ápr. 17. 10:53

Volt egy internetes találkám. A férfi csak az arcáról küldött fotót, mondván a gépén nincs másik. Találkoztunk előben, és azzal szemben, hogy azt állította magáról, sportos testalkatú, egy kifejezetten eltunyult ember állt velem szemben, akinek az alkoholizálás is látszott az arcán.


Nem volt meg a szikra :) amit közöltem is vele, mondtam, hogy ezt el tudom dönteni gyorsan... ott kedves volt, azt mondta, minden ok, meg hogy korrekt voltam tényleg. Erőltette, szálljak be a kocsijába, hazavisz. Nem szálltam be... szerencsére.


Ugyanis mire hazaértem, elkezdett gúnyos, ocsmány, trágár üzeneteket küldeni a facén. Lehordott mindennek, a nemi szervét nevezgette csúnyán :)meg mindenféle unintelligensnek nevezett, majd parancsba adta ! hogy takarodjak. Szó szerinte leírta: ez parancs! :D


De ez sem volt elég, egész éjszaka és már hajnalban írogatott.


Tettem egy bejelentést erről (közös munkahelyen dolgozunk, azaz ugyanaz a cég, csak országos, és több ezer embert foglakoztat) a munkahelyen... Ő egyébként egy köztiszteletben álló személy, magas iskolai végzettséggel, és mindenki egy csendesm szerény fazonnak ismerte, aki a légynek sem tud ártani.


Borzasztó. A trágár, mocskolódó üzenetek nagyon agresszívek voltak. Ha akkor beülök a kocsijába, nem is merem elképzelni, mi lett volna.


Egy nagy darab, 100 kilós elmebeteg pacák, akit az egojában sértettek...


Nagyon kell vigyázni a netes randikkal.

52. 7cf30dda83 (válaszként erre: 19. - 1e76158442)
2015. ápr. 15. 19:51
Nem akarlak elkeseriteni,de 12 éve vagyok elválva,mai napig is érdeklődik az ex.utánam,hogy pillanatnyilag kivel van kapcsolatom.Azt elmondhatom,hogy a fiunkat én nevelem,jó tanuló és jó sportoló,úgyhogy bebizonyitottam,hogy nekem a gyermek a legfontosabb,nem hanyagolom el.Sok sok furcsa ember él ezen a földön.
51. gyorgyi6740 (válaszként erre: 29. - Perla del Mar)
2015. ápr. 14. 09:59
Szia,nem tudom miből gondolod hogy nem csinálnak semmit.Nálunk is kint voltak 10percen belül és tették a dolgukat.
50. gyorgyi6740 (válaszként erre: 12. - 6b006fc769)
2015. ápr. 14. 09:55
Nálunk is lefolytatták a nyomozást át nézték az sms-eket a hiváslistákat.
2015. ápr. 14. 09:52
Az én volt párom is zaklatott minket.Ki hivtuk a rendőrséget,azt mondták ha hivatalos papirom van a földhivataltól,hogy nem rendelkezik tulajdon joggal a házunkról,akkor a keritésen bellülre sem teheti a lábát.Be tudtuk mutatni a papirt és a rendörök kitessékelték.Feljelentést tettünk zaklatásért,birtokháborításért.Előszőr csak figyelmeztették és ez hatott,de megmondták neki ha nem hagy fel a zaklatással komoly büntetésre számithat.
48. unom (válaszként erre: 46. - Kriszta773)
2015. ápr. 13. 20:22
Pszichikai terror :)
47. tsysko (válaszként erre: 46. - Kriszta773)
2015. ápr. 13. 20:12

Igen ez elég nevetséges!

Nàlam is csinàlt olyan hülyeségeket az ex,hogy ki szedte az üzletem ajtó zàràt,mert azt anno ő vette....Én meg ott àlltam zàr nélkül,amíg megcsinàltàk.

Vagy pl. anyàm kolleganőjének írt egy emailt,amiben lehorda őt és engem. De az,hogy őt miért hordta le és,hogy jött a képbe azt a mai napig nem tudom.

De a bírósàgon azt mondta,hogy elborult az agya és nem tudja mit miért tett.

De persze nem a vibràtorral kell kezdeni a rendőrségen.

46. kriszta773 (válaszként erre: 44. - Tsysko)
2015. ápr. 13. 16:19
képzelem, hogyan reagál majd a rendőrség: kényszerített, hogy visszaadjam a tőle kapott vibrátorokat, és előttem elégett őket.
45. tsysko
2015. ápr. 13. 16:07
Nálunk még meg csinálták azt is a rendőrök,hogy meg kellett beszélnem vele egy találkozót,hogy a rendőrök el tudják kapni.
44. tsysko
2015. ápr. 13. 16:05

Nekem pont tavaly zajlott le egy ilyen ügyem. Hülyeség,hogy nem csinálnak semmit!!!

Elösször is anyukád vagy akiket még zaklat azok tegyenek feljelentést. NE TE!!! Ők elmondják,hogy téged is zaklat és félsz tőle ezért nem jelentetted még fel. Sms,üzenetek bármi amivel bizonyítani tudjátok be kell vinni. A legjobb ha telefonbeszélgetést veszel fel. Ezután a sim kártyádat ugyis lefoglalják két hétre.

Ha ott van nálad vagy anyukádnál azonnal hívjátok a rendőrséget,hogy ott van és fenyeget.....(rátok gyújtja a házat...).

Ha esetleg nálatok elkapják akkor fogda,ha nem a lakására mennek és beviszik 48 órára. Ne aggódj a rendőrök itt helyre teszik az agyát,ha ezek után folytatja újból feljelentés,azonnal távolságtartást kapsz,fogda és ha bíróságra viszik akkor addig ki sem engedik.


Nálam ugyan ez volt,zaklatás,fenyegetés,zsarolás.

Mindenhol lejáratott,ahol csak tudott. Bíróság lett a vége (addigra már megbocsájtottam neki) és még így is,hogy nem mondtam róla rosszakat a tárgyaláson 2 és fél év felfüggesztettet kapott.

Azóta nem halottam felőle.

43. kriszta773 (válaszként erre: 41. - 1e76158442)
2015. ápr. 13. 10:55

valószínűleg, ha veled szakítana a gyerekeid apja, és el kéne cuccolnod, te sem lennél az a kiegyensúlyozott tündérex. lehet, féltékeny lennél, és bizonyára hiányoznának a gyerekeid és látni akarnád őket. egyik napról a másikra elcuccolni és nem látni, nem ott lenni, nem könnyű feldolgozni. az exed viselkedéséből látni, hogy alapból sem egy nyugodt, megfontolt emberke, ezen nem kéne csodálkozni, két gyereket szültél neki, ismered


célravezetőbb lenne normálisnak lenni vele, akármennyire is hülyeségeket csinál, mert ha érezné, hogy a család az marad, a gyerekek maradnak, nem akarod elszakítani őket, sem holnap fetrengeni más pasival, akkor nem szakadna el így a cérnája. te ismered, neked kéne tudnod, hogyan kezeld. gondolom, ez a tutijó megoldás, hogy levegőnek nézed, és elzavarod, ne menjen mindennap a gyerekeihez? te tudod, de aztán ne csodálkozz, ha kiborul. kicsit gondolj már bele a helyzetébe, akármiért is váltatok

42. pilula (válaszként erre: 39. - 1e76158442)
2015. ápr. 13. 10:07
Nekem mondod! :) Beteg emberek!
41. 1e76158442 (válaszként erre: 40. - Kriszta773)
2015. ápr. 12. 21:19
már bocsáss meg,de én voltam az aki korrektul viselkedett vele mikor elment utána még kávét is főztem neki..beszélgettünk,hogyan és mi lesz és egyszer csak megbolondult és elkezdett zaklatni..na ezek után még szép,hogy nem állok le vele vitázni hanem nem szólok hozzá igy elkerülhetem a további összecsapásokat..talán ..és amikor a gyerekek előtt cirkuszolt én voltam az aki rá szólt,hogy ezt azért nem a gyerekek előtt kellene,akkor ki a normális és ki nem?
40. kriszta773 (válaszként erre: 9. - 1e76158442)
2015. ápr. 12. 14:41

ha elégette a vibriteket, biztos alapból nagy kretén, olyan nagy meglepetés nem érhetett, hogy ejted, és ő nem vállrándítással cuccol el, pláne hogy ott van két közös gyerek.

ez nem zaklatás, és már bocsi, te sem lehettél vele egy fene normál, ha úgy váltok, hogy levegőnek nézed, miközben legalább a gyerekek miatt meg kéne beszélni, egyeztetni ezt meg azt

39. 1e76158442 (válaszként erre: 32. - Pilula)
2015. ápr. 12. 13:06
atya ég mik vannak..ez már túl megy minden határon
2015. ápr. 12. 13:04
A rendőrség nem fog tenni semmit, amíg vér nem folyik. Esetleg nincs egy olyan ismerősöd, aki helyre tudja tenni egy kicsit? Semmi durvaságra nem gondolok, csak rávenni.
2015. ápr. 12. 11:22

A zaklato tudat alatt, de befolyasolni, uralkodni akar az eleted felett. Ne hagyd! Mindig te donts!

Ha o hetfot mond, de penteket. Ha reggel nyolcat, de delutan kettot... Ha o jobbra akar menni, te balra es igy tovabb. Ereztetni vele, hogy nem befolyasolhat, nincs hatasa a fenyegetesnek.

Betori az

36. 31bc25d879 (válaszként erre: 9. - 1e76158442)
2015. ápr. 12. 10:59
Hát ez valami agyrém...és ilyen van?!
35. fincsi5 (válaszként erre: 18. - 1e76158442)
2015. ápr. 12. 10:39
Meg két buta felnőtt még butább, mint egy buta felnőtt.
34. lolka (válaszként erre: 9. - 1e76158442)
2015. ápr. 12. 10:26
Lehet, hogy a rendőrségen jót röhögnének, ha azzal mész, zaklat, mert elégeti a vibrátorokat. :) Ha úgy érzed, hogy veszélyt jelent rád nézve vagy a gyerekekre, akkor jelentsd fel. De ha csak panaszkodik a gyerekeknek, szüleidnek, az nem zaklatás szerintem, csak idegesítés.
33. rlillus (válaszként erre: 32. - Pilula)
2015. ápr. 12. 07:01
hat akkor neked is kijutott a jobol. engem egy ismerosom kisert mimdig fosuliba es vissza amikor egyedul voltam. ha nem akkor a fiu csoporttaraaim jottek hozzank a koleszba. hetvegen meg amikor hazamentem sokszor ott volt a haz elott. kepes volt 100km utazni, h zaklasson.
32. pilula (válaszként erre: 31. - Rlillus)
2015. ápr. 12. 00:07

Beteg elme mindkettő! Vagy ezt a nőt is sakkban tartja, mint anno engem. :( De képesek órákig állni a ház előtt, hogy nézzék ki jön be hozzánk.

Még mindig testőr vigyáz rám ha jön az ex a gyerekért. :(

31. rlillus (válaszként erre: 30. - Pilula)
2015. ápr. 11. 22:54
komolyan? es az uj luvnyanak mi koze hozzad? micsoda fantasztikus emberek vannak
30. pilula (válaszként erre: 20. - Rlillus)
2015. ápr. 11. 22:51
Ne gondold! Az enyém az új qrvával jön zaklatni! :)
29. Perla del Mar (válaszként erre: 3. - Jonisigerius)
2015. ápr. 11. 22:30
Igazad van, ez nem játék! Sajnos semmit nem fognak csinálni, amíg tettlegesség nem történik !
2015. ápr. 11. 22:10
Első körben a rendőrségtől ideiglenes megelőző távoltartást kell kérni (mivel ezt már a büntetőeljárás megkezdése előtt lehet igényelni). Fontos azonban, hogy ezt a típusú távoltartást csak hozzátartozó ellen adnak ki, tehát ha ismeretlenről, exbarátról, exbarátnőről vagy akár élettársról van is szó, ellene nem lehet kérni. A határozat meghozatalát megelőzően a rendőrség köteles vizsgálni a hozzátartozók közötti erőszakra vonatkozó tényeket a célból, hogy megalapozottan lehet-e következtetni a hozzátartozók közötti erőszak elkövetésére, illetve indokolt-e további eljárás, így különösen szabálysértési vagy büntetőeljárás megindítása.
2015. ápr. 11. 21:59
megsem tortent semmi. de en halat adok az egnek, hogy vegre megszabadultam tole. es nem is akarom felhanytorgatni a dolgokat. egyszeruen orulok annak, hogy vegre vege
26. 6b006fc769 (válaszként erre: 24. - Rlillus)
2015. ápr. 11. 21:57
a tettlegesség miatt tuti, hogy elég lett volna.
25. 6b006fc769 (válaszként erre: 24. - Rlillus)
2015. ápr. 11. 21:56
ennyi valószínűleg igen.
24. rlillus (válaszként erre: 21. - 6b006fc769)
2015. ápr. 11. 21:55
ha ejszaka kovel dobalja a kolesz ablakomat, es egy nap sem tudtam elmenni ugy a fosulira, hogy ne kiabaljon utanam, hogy mekkora k...a vagyok, anyu is kapott nehany smst es meg volt olyan is, hogy csupa kek zold folt voltam, mert egyszer sikerult sarokba szoritania es erre volt tanu is. ennyi talan eleg lett volna
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook