Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Adtál gyermekednek BRONCHO-VAXOM -ot? Voltak mellékhatásai? fórum

Adtál gyermekednek BRONCHO-VAXOM -ot? Voltak mellékhatásai? (tudásbázis kérdés)


2015. ápr. 12. 23:44
Én adtam a lányomnak amíg óvodás volt, kb. 1x volt egy szezon alatt beteg, az sem volt olyan vészes! Most 1. osztályos, az ősszel elfelejtettem felíratni neki, 3x is beleesett a megfázásos, köhögős betegségbe. Egyébként én sem tapasztaltam mellékhatást nála a gyógyszerrel kapcsolatban.
2015. ápr. 12. 19:42
Tobb eve adom a lanyaimnak kuraszeruen. Minden osszel kezdjuk ovikezdesnel. Szerintem a legjobb keszitmeny a piacon. Jobb mint a Vitacolan, Beres stb. Nem olcso de 3 ovis virusbol 1 tor ki rajtuk korulbelul mikor szedik. Es amikor kura van nem jellemzo az ugato kohoges, laz sem, egyeb szovodmenyekrok -pl fulgyulladas- nem is beszelve. Az ize nem tul jo feloldva sem, ill megnovekedett etvagy a jellemzo. De nekunk bejott!
7. 4c1a787e8f (válaszként erre: 5. - Cippora)
2015. ápr. 12. 15:27

No ezzel mi is így voltunk.


A sókamrázás (4 hétig) az sokkal jobb volt, nekünk jobban bejött.


Ettől függetlenül idén ősszel a két kicsinek adni fogom, mert az idei tél katasztrófa volt, és ilyenkor még a ráolvasásban is jobban hisz az ember..

2015. ápr. 12. 10:04
Én adtam, és hatékony volt, valóban erősítette az immunrendszerét. Nem volt semmi baja tőle.
2015. ápr. 12. 07:51
Adtam.Nem volt semmi mellékhatása,de nem is használt semmit.
4. zumbi (válaszként erre: 3. - Niki73)
2015. ápr. 11. 15:06
most adtam először a 7 éves gyeremekemnek és kipöttyösödött,meg aluszékony is,az utolsót ma vettük be ,ugymond be kinlódtuk
2015. ápr. 11. 14:58
Én adtam és semmi mellékhatása nem volt.
2. zumbi (válaszként erre: 1. - Zumbi)
2015. ápr. 11. 14:55
gyermekednek
2015. ápr. 11. 14:54
Adtál gzermekednek BRONCHO-VAXOM -t és voltak mellékhatásai?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook