Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tényleg nem érdemes hidromasszázs kádat venni? fórum

Tényleg nem érdemes hidromasszázs kádat venni? (tudásbázis kérdés)


2015. ápr. 12. 07:53
Volt,de nem szerettük,így amikor kádat cseréltünk,sima sarok kádat vettünk.
2015. ápr. 11. 16:26
ha szeretnéd, akkor van értelme.
2015. ápr. 11. 14:26
Nekünk is az van itthon, szerintem az egyetlen hátránya hogy elég nagy és szinte teljesen tele kell engedni hogy minden fúvókát ellepjen a víz. De a takarítása semmi extra, csak mint egy sima kádat kimossuk fertőtlenítővel és kész. Még a szerelő mondta, hogy ez jobb mert levegővel kifújja a vizet is és visszafolyni nem tud a csövekbe, nem tudom ez hogy működik, de mikor átnézték tavaly nagyon minimális vízkövet találtak csak benne, koszt egyáltalán nem. Mi is használjuk fürdésre tusolásra, abszolút nincs gond vele.
14. anya4005 (válaszként erre: 13. - Zarahell)
2015. ápr. 11. 14:25
Mondjuk,a miénk nem mai darab,de hangos! Azért nem is használjuk sűrűn. Én általában a gyerekekkel fürdök,és őket nem hallanám tőle...:-)
2015. ápr. 11. 14:22

Nem tudom, lányok.. Biztos én vagyok a hülye, nekünk nincs, de 2-3 helyen (wellness hotel, apartman) kipróbáltam, és nekem teljesen élvezhetetlen, olyan hangos a bugyogás. :D

Imádok ázni a kádban, de az a lazulásra van, annyira meg nem masszíroz, hogy megérje bekapcsolni, és elvegye a csend vagy a zene élményét. Akinek van ilyen, annak is ilyen hangos?

2015. ápr. 11. 13:49
Igen tudjuk. Hányas motra van? Amit mi kinéztünk annál nem írja. Más cégeknél levő kádaknál 500-900kw-ot láttam. Ez nem sok szerintem napi egy órás fogyasztás esetében sem!
11. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Micimaci87)
2015. ápr. 11. 13:43

Nekem nem dobta meg nagyon a fogyasztást.


Azt tudod ugye, hogy a motorhoz kell vinni kapcsolót, kell hozzá firelé, lehet nem így kell r de így mondják az tuti, hogy meg ne rázzon. Tehát a beszerelési költségbe bala kell kalkulálni.

2015. ápr. 11. 13:29
Mi "megörököltük" a hidromasszázs kádat...UTÁLOM! Nem használjuk sűrűn a fúvókákat,viszont tusfürdőt,szappant mindig használunk,így a csövekben a szappanos trugyi be tudna állni-na,persze,takarítom,de az elején nem jöttem rá,milyen sűrűn kell. Jelenleg hetente kb. egyszer használjuk,és minden héten tisztítom. Az ecetes megoldást még nem próbáltam,de kipróbálom. Én domestost rakok a vízbe,és azzal szoktam járatni,plusz utána a zuhannyal vagy fél órán át öblítem a fúvókákat. Na,ezért utálom!
2015. ápr. 11. 13:02
Masszázskor fürdősót szoktam használni, az nem habzik, és a bacik sem szeretik. Sima fürdésre is használjuk, meg minden másra, amire egy simát. Viszont mióta a zuhanyunk is masszázsos, csak néha, mert abban sokkal melegebb marad a víz. A mélytálcában a gyerekek sokáig elvannak. :)
2015. ápr. 11. 12:50
nekünk 7 éves, nem volt vele semmi, pár masszázs után szoktam én is tisztítani, használunk benne tusfürdőt, mert a gyerekek imádják a habot, amit kever. Olyankor persze kevesebb habfürdő kell, mert nagyon felhabozza. viszont sok víz, hogy ellepje a fúvókákat, mert csak akkor lehet bekapcsolni.
2015. ápr. 11. 12:50
S van-e úgy, hogy használjátok fürdésre, de nem kapcsoljátok be a hidrot?
2015. ápr. 11. 12:49
Sokba kerül az áramfogyasztás így?
2015. ápr. 11. 12:43

Ha lég és víz szelepek vannak hozzá jó. Csak egyik, nem annyira intenzív.

Én nem szoktam tisztítani, mert használom rendszeresen, így nem tudnak a baktériumok megtelepedni benne.

Viszont a teljesítmény sajnos árfüggvénye is, olyat ami csak, lihegi a vizet, nem érdemes venni, mert biztos nem fogjátok használni.

Az ecetes víz jó ötlet, én is azzal öblítem a mosógépet is át.

2015. ápr. 11. 12:42
Használunk mindent. Csak havonta csinálom ezt meg.
3. micimaci87 (válaszként erre: 2. - Benvik)
2015. ápr. 11. 12:29
Nem minden egyes fürdés után tisztítod így ki? Használtok tusfürdőt és más szereket is fürdés közben?
2015. ápr. 11. 12:21
Kb havonta beleöntök egy kád forró vízhez 5 l ecetet, és 10 percig járatom.
2015. ápr. 11. 11:51
Párommal most alakítjuk ki kis otthonunkat. Ki is néztünk egy szép hidrós kádat,s meg is rendeltük, de még nem hívtak fel. Közben a barátnőmmel beszéltem és mondta, hogy nagyon nagy költséggel jár a tisztítása, és időt is igényel. Akinek van kérlek ossza meg velem véleményét, mert a netten mindenfélét lehet olvasni. Mi ugyanebben a kádban tusolnánk is, mert hely nincsen külön kabinra. Szóval tusfürdő, sampon folyna bele....és ha nem kapcsolod be a motrot akkor is befolyik minden a csövekbe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook