Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Tudásbázis - Tényleg nem érdemes hidromasszázs kádat venni?

Kategória: Összes fórumtéma » Hobbi & Otthon » Ház, lakás, kert

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

17. Cippora2015-04-12 07:53
Volt,de nem szerettük,így amikor kádat cseréltünk,sima sarok kádat vettünk.

16. Forever Happy2015-04-11 16:26
ha szeretnéd, akkor van értelme.

15. Annette2015-04-11 14:26
Nekünk is az van itthon, szerintem az egyetlen hátránya hogy elég nagy és szinte teljesen tele kell engedni hogy minden fúvókát ellepjen a víz. De a takarítása semmi extra, csak mint egy sima kádat kimossuk fertőtlenítővel és kész. Még a szerelő mondta, hogy ez jobb mert levegővel kifújja a vizet is és visszafolyni nem tud a csövekbe, nem tudom ez hogy működik, de mikor átnézték tavaly nagyon minimális vízkövet találtak csak benne, koszt egyáltalán nem. Mi is használjuk fürdésre tusolásra, abszolút nincs gond vele.

14. anya40052015-04-11 14:25
Mondjuk,a miénk nem mai darab,de hangos! Azért nem is használjuk sűrűn. Én általában a gyerekekkel fürdök,és őket nem hallanám tőle...:-)
(válasz Zarahell 13. hozzászólására)

13. Zarahell2015-04-11 14:22
Nem tudom, lányok.. Biztos én vagyok a hülye, nekünk nincs, de 2-3 helyen (wellness hotel, apartman) kipróbáltam, és nekem teljesen élvezhetetlen, olyan hangos a bugyogás. :D
Imádok ázni a kádban, de az a lazulásra van, annyira meg nem masszíroz, hogy megérje bekapcsolni, és elvegye a csend vagy a zene élményét. Akinek van ilyen, annak is ilyen hangos?

12. micimaci872015-04-11 13:49
Igen tudjuk. Hányas motra van? Amit mi kinéztünk annál nem írja. Más cégeknél levő kádaknál 500-900kw-ot láttam. Ez nem sok szerintem napi egy órás fogyasztás esetében sem!

11. Enissa2015-04-11 13:43
Nekem nem dobta meg nagyon a fogyasztást.

Azt tudod ugye, hogy a motorhoz kell vinni kapcsolót, kell hozzá firelé, lehet nem így kell r de így mondják az tuti, hogy meg ne rázzon. Tehát a beszerelési költségbe bala kell kalkulálni.
(válasz micimaci87 3. hozzászólására)

10. anya40052015-04-11 13:29
Mi "megörököltük" a hidromasszázs kádat...UTÁLOM! Nem használjuk sűrűn a fúvókákat,viszont tusfürdőt,szappant mindig használunk,így a csövekben a szappanos trugyi be tudna állni-na,persze,takarítom,de az elején nem jöttem rá,milyen sűrűn kell. Jelenleg hetente kb. egyszer használjuk,és minden héten tisztítom. Az ecetes megoldást még nem próbáltam,de kipróbálom. Én domestost rakok a vízbe,és azzal szoktam járatni,plusz utána a zuhannyal vagy fél órán át öblítem a fúvókákat. Na,ezért utálom!

9. krinya52015-04-11 13:02
Masszázskor fürdősót szoktam használni, az nem habzik, és a bacik sem szeretik. Sima fürdésre is használjuk, meg minden másra, amire egy simát. Viszont mióta a zuhanyunk is masszázsos, csak néha, mert abban sokkal melegebb marad a víz. A mélytálcában a gyerekek sokáig elvannak. :)

8. krinya52015-04-11 12:50
nekünk 7 éves, nem volt vele semmi, pár masszázs után szoktam én is tisztítani, használunk benne tusfürdőt, mert a gyerekek imádják a habot, amit kever. Olyankor persze kevesebb habfürdő kell, mert nagyon felhabozza. viszont sok víz, hogy ellepje a fúvókákat, mert csak akkor lehet bekapcsolni.

7. micimaci872015-04-11 12:50
S van-e úgy, hogy használjátok fürdésre, de nem kapcsoljátok be a hidrot?

6. micimaci872015-04-11 12:49
Sokba kerül az áramfogyasztás így?

5. Enissa2015-04-11 12:43
Ha lég és víz szelepek vannak hozzá jó. Csak egyik, nem annyira intenzív.
Én nem szoktam tisztítani, mert használom rendszeresen, így nem tudnak a baktériumok megtelepedni benne.
Viszont a teljesítmény sajnos árfüggvénye is, olyat ami csak, lihegi a vizet, nem érdemes venni, mert biztos nem fogjátok használni.
Az ecetes víz jó ötlet, én is azzal öblítem a mosógépet is át.

4. benvik2015-04-11 12:42
Használunk mindent. Csak havonta csinálom ezt meg.

3. micimaci872015-04-11 12:29
Nem minden egyes fürdés után tisztítod így ki? Használtok tusfürdőt és más szereket is fürdés közben?
(válasz benvik 2. hozzászólására)

2. benvik2015-04-11 12:21
Kb havonta beleöntök egy kád forró vízhez 5 l ecetet, és 10 percig járatom.

1. micimaci872015-04-11 11:51
Párommal most alakítjuk ki kis otthonunkat. Ki is néztünk egy szép hidrós kádat,s meg is rendeltük, de még nem hívtak fel. Közben a barátnőmmel beszéltem és mondta, hogy nagyon nagy költséggel jár a tisztítása, és időt is igényel. Akinek van kérlek ossza meg velem véleményét, mert a netten mindenfélét lehet olvasni. Mi ugyanebben a kádban tusolnánk is, mert hely nincsen külön kabinra. Szóval tusfürdő, sampon folyna bele....és ha nem kapcsolod be a motrot akkor is befolyik minden a csövekbe?