Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lehet szeplő az ember száján? Aggódnom kéne? fórum

Lehet szeplő az ember száján? Aggódnom kéne? (beszélgetős fórum)


4. Momo-chan (válaszként erre: 3. - Nkltt)
2015. ápr. 11. 12:58
Köszi:) Lehet csak egy gyógyuló pici seb amit nem érzek mert mára már halványabb lett:) Csak nagymamám ijesztget itt egy ideje az anyajegyekkel meg hasonlókkal és megijedtem.
2015. ápr. 10. 14:45
Megnézetni lehet, az nem árt..viszont szerintem az ártalmatlan. Nekem is van a számon 2 és azok is csak olyanok mint a többi az arcomon :)
2. simple (válaszként erre: 1. - Momo-chan)
2015. ápr. 9. 18:02
Bőrgyógyásznak mutasd meg! Nekem azokról az anyajegyimről kiderült, hogy nem kell félni tőlük, amikről azt hittem. Amikről meg azt gondoltam hogy ártalmatlanok, azokra meg elég csúnyákat mondott a bőrgyógyász, azokat figyelnem is kell. szóval sosem árt, ha látja.
2015. ápr. 9. 17:22
Ma reggel vettem észre két pici, sárgás-barna foltot az alsó ajkamon. Pont mint a rengeteg szeplő az arcom minden pontján. Egyébként csak akkor látszanak, ha nagyon közelről nézem őket. Mellette eléggé ki van cserepesedve a szám mindig, sebes is sokszor, de most azon a két ponton pont nem. Nem is fáj. Viszont megijedtem. Szeplő lehet, sebhely (miért sárgás-barnás?) ,érdemes lenne megnézetnem vagy csak paranoiáns vagyok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook