Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Túlságosan féltékeny és bizalmatlan vagyok... fórum

Túlságosan féltékeny és bizalmatlan vagyok... (beszélgetős fórum)


1 2
2015. ápr. 11. 13:44
A túlzott bizonytalanság magadból ered. Mivel nem vagy kibékülve? Az életeddel? A külsőddel? Bármi is a forrás, küszöböld ki, mert ezzel magadat zárod kalitkába. Sportolj, tégy olyan dolgokat, amik építenek és önbizalmat adnak, akár adakozhatsz is. De pszichológussal is megpróbálkozhatsz, nem szégyen kibeszélni.
47. Csipkerózsika (válaszként erre: 45. - De Luca)
2015. ápr. 11. 13:42
:D
46. Csipkerózsika (válaszként erre: 43. - Nikkancs :))
2015. ápr. 11. 13:41
Ezek butaságok. Ha ilyen és ehhez hasonló gondolataid vannak és komolyan is veszed őket, akkor járj pszichiáterhez. Ezt a legjobb szándékkal mondom. Ha nem teszed, akkor a gondolkodásoddal ki fogod készíteni magadat, tönkreteszed a kapcsolataidat és az életedet....
45. de Luca (válaszként erre: 43. - Nikkancs :))
2015. ápr. 11. 13:32
Ha minden problémád forrása a magasságod, akkor simán lehet, hogy a szüleid sem szeretnek, mert nem éred el a baracklekvárt a legfelső polcon.
44. 0f87e9b884 (válaszként erre: 43. - Nikkancs :))
2015. ápr. 10. 19:23

ne csinald :) ilyeneken nem kell gondolkozni. a csaladon belul mindig vannak kisebb vitak, veszejedesek de nagy az osszetarto ero :)

es ne legy feltekeny (ennyire) mert gondolj bele, ha a parodban nem bizol akkor megis kiben biznal? ha az ember valakivel osszekoti az eletet abban megbizik es o is megbizik az emberben :) ez a parkapcsolat alapja es a viselkedesebol tudhatod hogy bizhatsz e benne, a leirtakbol en nem egy link alaknak gondolom a parod ;)

43. Nikkancs :) (válaszként erre: 38. - D41005143d)
2015. ápr. 10. 18:41
Igen én is ettől félek ,hogy nem bírja már sokáig, megpróbálok megbízni benne, de nekem nehéz az emberekben megbízni, senkiben sem tudok, még abban is szoktam kételkedni ,hogy vajon a családom szeret e engem eléggé, vagy jó vagyok e nekik, nem gondolják, hogy fölösleges vagyok?!!!
2015. ápr. 10. 16:20
nem egyáltalán
41. 3991ed48bb (válaszként erre: 38. - D41005143d)
2015. ápr. 10. 16:15
egyetértek! mindenki féltékeny egy kicsit, ha bevallja magának, ha nem, nem lehet és nem is kell ez ellen tenni. ha két ember őszinte egymáshoz, és vakon bízik a másikban, akkor a féltékenység nem őrölheti fel a kapcsolatukat.
40. tavasz007 (válaszként erre: 30. - Nikkancs :))
2015. ápr. 10. 15:08

Mindenki vslami fogyatekkal szuletik, csak valakiet jobban lehet latni.

Soroljam az enyeimet??


20 evekben az a car, h az ember nem fogadja el msgat. Ezert jo pl negyven evesnek lenni, majd rajossz:))



Vagy vannak terapiak

39. 0f87e9b884 (válaszként erre: 33. - Nikkancs :))
2015. ápr. 10. 06:40

neem engem mar nem zavar a magassagom, sot van hogy elonyt csinalok belole :D sok helyre bizonyos helyzetekben vsak az en magassagom felel meg es akkor szolnak..en meg mindig mondom hogy na miiiiivaaaan??? Jol jon a kistorpe mi? na mennyit adtok erte? :) szoval van ilyen es amikor en nem erek fel valamit akkor jon a parom hogy varjal toportyu jovok, na most segitseg kell picinek? :) meg hasonlok nincs ebbol gond. Minden fejben dol el es en elgondolkoztam hogy lenyegeben semmi ne sem gatol ez engem :)


az en hugom 10 eves es igen magasabb nalam :D en meg 20 vagyok. van ilyen. Sokszor elkerik a szemelyim, meg hogy 14 alatt nem mehetek be :D a paromat meg idosebbnek nezik aztan volt hogy megszoltak hogy az a 30as pasas mit akar attol a kislanytol :'D

2015. ápr. 10. 06:27
bizonyos fokig mindenki feltekeny ez termeszetes emberi tulajdonsag hisz szeretjuk a parunkat,de a hatart tul lepni agyon komplikalni dolgokat nem szabad,kulomben idovel minden pasi megfutamodik toled,bizz benne!
37. Perla del Mar (válaszként erre: 30. - Nikkancs :))
2015. ápr. 10. 00:05
Legalább nem vered be a fejed mindenhova!:) A kertben a gyümifák alatt is csak hajolgatva tudok menni. 174 vagyok
36. Csipkerózsika (válaszként erre: 33. - Nikkancs :))
2015. ápr. 9. 23:51
10 év múlva ennek nagyonis fogsz örülni... :)
35. andi6020 (válaszként erre: 30. - Nikkancs :))
2015. ápr. 9. 23:02
151 vagyok, és semmi hátrányát nem érzem.
34. Nikkancs :) (válaszként erre: 32. - Csipkerózsika)
2015. ápr. 9. 22:45

Szívesen elfogadnám azt a pár cm-t : D :) Nem tudom, én meg magasabban érezném magam nőiesebbnek

Már a 13 éves hugom is magasabb nálam


Igen erről én is hallottam :)

33. Nikkancs :) (válaszként erre: 31. - 0f87e9b884)
2015. ápr. 9. 22:39

Nekem barátom 187 cm :) Igen akkor nekem is megfájdul a nyakam amikor felnézek rá, vagy megcsókol : D

Előző barátomnál még jobban zavart a magasságom, pedig ő csak 175 cm körül van, de a lényeg, hogy emiatt 5 évig csak magassarkút hordtam, 15 cm-s, amit meg is bántam , mert totál nem tett jót a gerincemnek


Sajnálom, hogy nem kerültél be a csapatba a magasságod miatt : (


Igen sokak szerint aranyosak a pici lányok ez igaz :)


Szóval akkor Téged már egy picit sem zavar a magasságod ?


Nálam még hozzájár ,hogy kislányos arcom van, tehát kb 22 helyett kinézek 17 évesnek

32. Csipkerózsika (válaszként erre: 30. - Nikkancs :))
2015. ápr. 9. 21:55

Én 172 vagyok, tulajdonképpen nincs bajom vele, de szívesen adnék belőle pár centit neked. Az az érzésem, hogy alacsonyabban nőiesebb lennék, illetve annak érezném magam.

Olvastam valahol, hogy a pasik az alacsonyabb nőket favorizálják, beindítja náluk a "védelmező" ösztönt...

31. 0f87e9b884 (válaszként erre: 30. - Nikkancs :))
2015. ápr. 9. 21:38

en 153cm vagyok a parom meg 193:) nezd.. ezzel szmmi gond, nekem is bosszanto. neha mert nem erek el valamit a polcon, majd kitorik a nyakam mikor a paromra nezek :D stb. stb. regen engem os zavart, mert a vagyam az volt hogy kosarazzak, ám a magassagom miatt nem vettek be meg csak a delutani udvari csapatba sem, akarmilyen jo is voltam. Akkor zavart egy ideig, aztan rajottem minek agyaljak ezen? Attol magasabb nem leszek, es azota poznosra vettem a figurat :) viccelodom is vele :) ha masok teszik is mosolygok es kesz nem erdekel..amiota igy teszek sokszor mondtak foleg fiuk hogy az alacsony lanyok cukik, aranyosak :)

ne aggodj, mas meg ekkora szeretne lenni ;)

2015. ápr. 9. 21:20

Egyébként elárulom miért nem tudom magam elfogadni, hátha így jobban megértetek engem. Nagyon alacsony lány vagyok, és nem a 160 cm körüliekre gondolok, hanem én mindössze 154 cm vagyok, és ezzel sehogysem tudok megbarátkozni. És oké megértem ha valaki emiatt hülyének néz, de aki szintén alacsony, lehet ismeri ezt az érzést, hogy milyen ekkorának lenni

Néha látok magam előtt ugyanekkora lányokat, és rámjön az az érzés, hogy fél ember vagyok, hogy nem érek semmit, mert egy törpe vagyok...: (


És tudom ott van például Nick V. aki végtagok nélkül él és boldog, mindig amikor megnézem a videóját akkor elszégyellem magam, mert tudom, hogy hálásnak kéne lennem azért amim van

29. Nikkancs :) (válaszként erre: 28. - Jstefan)
2015. ápr. 9. 21:17

Igen a bizalom nagyon fontos, remélem kialakul majd bennem ez, és megtudok majd benne bízni, mert így tényleg mindketten kikészülünk:(

De először igen elfogadom magam, és utána már könnyebb lesz.

28. jstefan (válaszként erre: 1. - Nikkancs :))
2015. ápr. 9. 21:01
Jól tudod, a túlzott féltékenység az önbizalomhiány,és kisebbségi komplexus miatt alakul ki.Természetesen ha a párod nem megbízható,nem őszinte akkor hatványozottan van jelen ez az érzés.Ha a párod segítene neked akkor meggyőzne arról hogy azért vagy féltékeny mert ő nagyon fontos a számodra.Egy kapcsolatnak a kölcsönös bizalomra kellene épülni, ezért nincs helye a túlzott féltékenységnek,a féltés érzése jobban elfogadható lenne.
27. ancsika688 (válaszként erre: 26. - Tavasz007)
2015. ápr. 9. 19:56

Teljesen egyet értek veled.:)

Ha nincs semmi ok a féltékenységre,mi a fenének kell aggódni.Majd ha baj lesz,akkor lehet piszkálni,mert így csak elüldözi szegény srácot.

2015. ápr. 9. 18:31

Ez tok rgyszeru!!


Beszeld meg magadddal, hogy elvezd amig van, majd raersz akkor aggodni, amikor menni akar!

Telleg oruletbe lehet kergetni a masik embert, nekem is pasim ilyen, de multkor majdnem kivagtam az ablakon.


Amig van, erezd jol magadat, amikor esetleg menni akar, akkor meg hagyd menni. Persze nem biztos, h el akar menni, de ha igen, akkor majd raersz akkor ilyen hulyesegeken gondokodni.

2015. ápr. 9. 18:11
Szeretném amúgy megköszönni mindenkinek aki írt ide, és próbál nekem segíteni, kedvesek vagytok !!! Remélem minden rendben lesz :)
24. Nikkancs :) (válaszként erre: 22. - Csipkerózsika)
2015. ápr. 9. 18:08

22 éves múltam.

Igen ezt már testvéreim is mondták nekem ,hogy nincs önértékelésem, sőt ezt az egész családom tudja, és régebben még durvább volt a helyzet mint most.

Azt is tudom mitől nem tudom elfogadni a magam, le is írnám ide, de szerintem azt mondanátok, hogy hülye vagyok


Na igen, olyan biztos, hogy nem szeretnék lenni.


Egyébként én tudom ám, hogy nem a külső a lényeg, és nem amiatt kell ,hogy elfogadjam magam, vagy az emberek engem, hanem a belső értékek a fontosak, de mégis amikor utcára megyek, és rám néz valaki, vagy mosolyog,azt hiszem ,hogy ezt azért teszi, mert tuti arra gondol, hogy " milyen már ez a lány...." , és mindig azt hiszem kiröhögnek engem :(


Én annyira szeretném, hogy minden rendben legyen, hogy helyre jöjjek lelkileg, és tudjak normálisan gondolkodni, és barátomba is megszeretnék bízni, meg magamban is

23. Mylina (válaszként erre: 1. - Nikkancs :))
2015. ápr. 9. 18:03
Van egy egészséges féltékenység, ami aranyos és van a zöld szemű szörny, ami kapcsolat romboló. Neked kell megtalálnod a határt, amivel nem kergeted az őrületbe, de magadba sem fojtod a félelmeidet.
22. Csipkerózsika (válaszként erre: 12. - Nikkancs :))
2015. ápr. 9. 17:57

Nem tudom hány éves vagy. A jóga és meditáció jó ugyan, de nem lesz elég a problémáidra.

Nem a féltékenység a legnagyobb baj, az csak a tünete. Totálisan bizonytalan vagy belülről és semmi önértékelésed nincs. Ezeken valamit segíthetnek a fentiek, de lehet, hogy kevés lesz.

Nem kellene ilyen szinten belecsimpaszkodnod ebbe a pasiba - bármilyen csodás társad is ő - de végső soron nem tőle leszel értékes, hanem egymagadban is az vagy, ő csak hab a tortán. Arról nem is beszélve, hogy megfojtod vele, ezt senki nem bírja sokáig elviselni.

Törődj saját magaddal, az életeddel, fedezd fel az értékeidet, élvezd az időtöltéseidet, ne szóljon már minden pillanatod egy másik emberről. Gondolom nem akarsz olyanná válni, mint A gyűrűk urának szánalmas kis gnómja, aki megszállottan csak a gyűrűjétt szorongatja...

21. Csipkerózsika (válaszként erre: 20. - Lolka)
2015. ápr. 9. 17:47
Ebben teljesen igazad van, de ezt úgysem fogja elhinni. A leírtak alapján teljesen labilis érzelmileg. Az egyetlen értéket a pasiban látja, naná, hogy tiszta para miatta, nehogy elveszítse...
20. lolka (válaszként erre: 12. - Nikkancs :))
2015. ápr. 9. 16:57
De ha ennyire szereted és úgy érzed, hogy ő is téged, akkor meg kellene tisztelned azzal, hogy megbízol benne. Ha ő visszaélne a bizalmaddal, az az ő jellemtelenségét mutatná, és akkor nem is az lenne, akit szeretsz.
19. de Luca (válaszként erre: 16. - Nikkancs :))
2015. ápr. 9. 16:50
Hiába vagy vele szerinted nagyvonalú azzal, hogy elnézed a hibáit a szerelem nevében, ha a féltékenységi rohamokkal lényegében a képébe vágod, hogy egy megbízhatatlan, jellemtelen, szarházi alaknak tartod (mert ugye aki csalja a nőjét, és titkolja, azt hasonló jelzőkkel illetik). Szóval nincs meg az egyensúly.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook