Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Formás fenék és comb fórum

Formás fenék és comb (beszélgetős fórum)


1 2
2015. ápr. 16. 16:26
iszonyatosan jó zumba videók vannak fent a videómegosztó portálon, én ott szoktam keresgélni és néha veszem a fáradtságot kicsit "táncikálni" :)) amilyen egyszerűnek tűnik, olyan fárasztó, és bizony a combot/feneket nagyon formálja:) én szeretem!
53. steffi
2015. ápr. 14. 21:34
Az eggyik legszebb dolog egy nőben a fenék!Ha nagy örűlj neki!
2015. ápr. 13. 16:34

Sziasztok! Milyen veszekedès alakult itt ki!

Köszönöm a tanàcsokat!

Amùgy a felsőtestem izmos valamennyire, fizikai melót vègzek, rengeteget kell emelni.

Mindjàrt visszaolvasom, mi is törtènt itt.

2015. ápr. 13. 15:16
Mit akarok én megmondani heee?? Jézus...
50. gribedli*** (válaszként erre: 49. - 0f332c4ec9)
2015. ápr. 13. 14:17

Eddig úgy vettem észre, hogy csak ezen a topikon belül is, te vagy az, aki erőszakolod a véleményedet mert nem erről beszéltünk.


Nem érted, hogy Főnix nem akar versenyre menni, és nem erről beszéltünk?


Ja, azt meg tudom, hogy nem fogod be, nem is kértem, pattogj nyugodtan. Az edzőről igen, szerintem kicsit úgy adod elő, hogy csak te jársz edzőhöz és csak te tudod, hogy szakmai körökben mit gondolnak, stb. Talán majd tőled kell engedélyt kérnie azoknak, akik otthon edzenek, nem? Mert ez a te hozzáállásod ugyanúgy okoskodás. Csak fikázol mindent, de érdemben még egy normálisat nem írtál. Bakker, még azt is meg akarod mondani, hogy nekem annak idején az edzőm mit mondott és az jó vagy rossz...


Jó, ne offoljunk már, eddig egy jót nem szóltál a témához, sem tanácsot nem adtál, csak pattogsz, ennyi, én folytatnám az eredeti témával

49. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 46. - Gribedli***)
2015. ápr. 13. 13:42
Nem szivem,nem a háztartás 1 gyerek és a hajvasalásról szól az életem. Attól több mindent csinálok,nincs is időm naplókat irogatni meg recepteket. Filmezni,meg csacsogni és észt osztani. Igazán nem izgat,h neked van. Én nem azért jövök fel,hogy téged olvassalak,csak amikor nagy ritkán itt vagyok mindig azt látom,h mindenhol az észt osztod és erőszakolod a véleményed másokra. Én meg nem az vagyok aki befogja és ennyi. Hidd el,hogy sokan ugyanezt gondolják csak nem veszik a fáradságot,hogy megirják neked. Mert és ez nagyon fontos nem akarják utána a nagy monológot. Én nem vagyok büszke az edzőmre...ezt meg honnan vetted? Hehe. Nálunk mindenki edzővel edz,ez nem nagy dolog. Ja,hogy tetszik az edzőm??? Mi :))) Tetszik mert jó fej,kedves,törődő,de már ez is baj?? Jézus..komolyan gondolkozni fogok,hogy legyek-e itt a hoxán mert ilyen emberekkel mint te is...
2015. ápr. 13. 09:42
hozzáteszem edzőből is van rossz és jó is, az orvosit is el lehet végezni 2-essel is és 5-össel is.
2015. ápr. 13. 09:41
hajjajjj de okos itt mindenki :D
46. gribedli*** (válaszként erre: 45. - 0f332c4ec9)
2015. ápr. 13. 06:45

Van munkám is, ezt kihagytad.


Ha neked bajod van velem, az a te bajod és csak te tudod, miért, feljössz néha, megkeresed a hsz-eimet és oltogatsz, holott nem szóltam hozzád és nem érdekel, hogy mit gondolsz rólam, pláne az, hogy mit gondolsz az életemről.


A te életed elmondásod szerint pedig arról szól, hogy háztartás/1 gyerek/hajvasalás edzés előtti napon, meg hogy tetszik az edződ. Ami amúgy nem olyan nagy baj, mert így is lehet élni, de nekem nem vagy etalon. Lehet, hogy ez a bajod, hogy nem tartalak annak és kész. Mellesleg én nem kértem, hogy te annak tarts engem, sem azt nem kérdezem, hogy mit gondolsz rólam, bőven elég, hogy azok, akik ismernek és szimpi vagyok nekik, tudják, hogy nemcsak abból áll az életem, amiket leírsz mert te ezt akarod kikövetkeztetni minimális infok alapján.


Elhiszem, hogy büszke vagy rá, hogy te edzővel edzel, de ne hidd, hogy te vagy az egyetlen, meg ne hidd, hogy csak az az út vezet eredményre, amiről te azt gondolod!


Amúgy meg leakadhatnál rólam mert soha nem szólok hozzád de tényleg, nem érdekel a véleményed én a topik témájához szóltam hozzá.

45. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 43. - Gribedli***)
2015. ápr. 12. 22:45

Gondolod,h van olyan fittneses aki csak a külalak miatt csinálja? Nem. Nincs. Aki ezt csinálja az ezt imádja. Igy van idő,türelem,kitartás ez mind kell,de nem csak ennyi. A te okoskodós természetettel b..á..nak ki mint macskát szarni a komolyabb fittnesek..


A te életred meg egyelőre a 3 gyerekedről meg a háztartásodról szól. Nem baj. Kit érdekel. Kb senkit. De ezt most úgy mondom ahogy te szoktad itt a te véleményedet másokra tolni. Az ez van mert igy van mert én azt mondtam stilussal.

44. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 43. - Gribedli***)
2015. ápr. 12. 22:21
De irtam,hogy szép alakot a hétköznapokra és a jó közérzethez el lehet érni otthoni tornával is,de komolyabb eredményt nem. Hopp.
43. gribedli*** (válaszként erre: 42. - 0f332c4ec9)
2015. ápr. 12. 18:54

Ez priviben volt, amikor fitness versenyekről beszéltünk.


Egyébként meg mindegy, mert a fórumindító nem azért indította a topikot, mert ez a célja, hanem kisebb feneket szeretne. És ahhoz semmit nem tettél hozzá...


Másrészt nem osztom az észt, hanem megkérdezte és mi meg válaszoltunk, akik válaszoltunk.


Abban igazad van, hogy a fitnesshez idő kell, türelem és kitartás, ennyi. Én mondjuk nemcsak ezért csinálom, hanem mert szeretem, másképp nem tudom elképzelni az életem, nem szimpla külalak kérdés.

42. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 40. - Gribedli***)
2015. ápr. 12. 17:54
Én nem tudom ,én nem beszéltem veled ilyesmiről. Honnan tudnám,hogy hány kilósokkal edzel..? Én nem beszélgetek itt edzésről senkivel. Te osztod az észt ebben is. Igen én úgy gondolom,hogy te otthon tornázgtsz mert a fittneshez kell idő és sok minden más is. (pl. egy jó természet is) Mindegy csináld amit csinálsz különösebben nem érdekel csak amikor mindenről osztod az észt és másokra akarod erőszakolni a véleményed úgy,hogy nincs mögötte szinte semmi és nincs igazad az kicsit kiveri a biztositékot nálam. Másnak is sok vagy,de csak én irom meg neked. Ennyi.
41. gribedli*** (válaszként erre: 39. - Kira3)
2015. ápr. 12. 15:27
Egyetértek, a felsôtestet is ki kell dolgozni mert ettől lesz harmonikusabb, homokórásabb fazon egy körte alkatú nőnél:)))
40. gribedli*** (válaszként erre: 37. - 0f332c4ec9)
2015. ápr. 12. 15:24

De igen, jártam én is terembe és igen, kapcsolatban vagyok edzőkkel. A férjem elnöke egy röpis csapatnak és ott is egy csomószor megbeszéltem az edzővel amit csinálok, a lányom volt óvónője szintén edző és az ő férje is. Mind a kajában, mind a gyakorlataimat illetően folyamatosan tartom velük a kapcsolatot, nem csak úgy ugrabugrálok.


Sőt, ha már az ugrabugránál tartunk, pont nem mert én ektomorf vagyok és nagyon ritkán kardiózom, mert megeszi az izmomat, erre is még amikor elkezdtem komolyan súlyzózni, az akkor hívta fel a figyelmemet az akkori edző, akihez jártam.


Teljesen félreértesz, szerintem te az vagy, aki azt hiszi, hogy csak úgy hobbiból ugrálgatok itthon meg ilyenek, holotz tudod, már beszéltünk róla, hogy rendes testépítő edzéshez hasonlóan edzem, mert a fitness formához így kell. És pl nagyon kevés a kardió nálam és nem 1 kilós súlyzókkal hülyéskedem. Bár ezt is tudod/tudtad...

39. Kira3 (válaszként erre: 9. - Főnix01)
2015. ápr. 12. 10:04
Szia fönix, ne haragudj, hogy csak így ismeretlenül ràd írok,de nem bírtam megàllni szó nélkül! Én egy màsik fórum miatt regisztràltam ide a hoxàra, én is körte alkatu vagyok mint Te,és nagyon hosszú évekig elkövettem azt a hibàt amit most Te is, én két éve,hogy elkezdtem fitness terembe jàrni és sulyzókkal edzeni,elötte én is futottam ,kerékpàroztam, otthon aerobikoztam,szóval mindent csinàltam,de csak az alsó testemre koncentràltam,és ez volt a hiba, mert ha csak az alsó testedet fogod edzeni,az edzés hatàsàra az még erösebb lesz,mert hogy idövel eltünik a zsir, de helyette izmot építesz,de attól még a felsö tested ugyanolyan vékony marad,tehàt a megoldàs az egész testet kell edzeni,nem szabad a felsö teströl sem megfeledkezni,sürgösen kezdj el vàllra hàtra, mellre edzeni,én a két év alatt elértem azt,hogy megszabadultam a nagyon utàlt körte alkattól,most 53 kg vagyok 170 cm magas és homokóra alkatom van,a kicsi mellekre sajnos nincs màs megoldàs,mint,hogy az ember elfogadja magàt úgy,vagy ha megteheti,van rà pénze akkor mellplasztika,én most hàrom hete kaptam szép ciciket 😉Most màr szeretek tükörbe nézni! Remélem tudtam neked segiteni,legalàbb àtgondolod amit írtam, tovàbbi szép napot.😊🌻💋
38. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 35. - Gribedli***)
2015. ápr. 12. 10:02
Nem! Megengedett a pár korty viz. Ne légy már mindig te a legokosabb mert nem vagy!
37. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 36. - Gribedli***)
2015. ápr. 12. 10:01
Ja és te értesz hozzá mint mindenhez. Te otthon ugra-bugrálsz nem jársz le terembe nem vagy napi kapcsolatban edzőkkel,fitnesekkel stb stb,de tudod.. jól van. Olvasgatsz ról a rendben,tornázol otthon a 3 gyereked,férjed,háztartásod mellett rendben,de ne akard már megmagyarázni,hogy értesz hozzá és amint látom te azt gondolod jobban értesz hozzá mint aki napi szinten teremben edz,szakemberekkel stb. Aki ezzel foglalkozik,ezt tanulja...
2015. ápr. 12. 08:48
Melissa Bender fitness modell pl egyike azoknak a versenyzôknek, akik otthon szoktak edzeni. Persze ismerni kell a témát egy kicsit jobban. Sokan vannak, akik semmit nem tudnak az izmokról vagy hogy melyik gyakorlat pontosan mire dolgozik, de egy edzô utasításait követve jó eredményeket érhet el, de vannak akiknél megvan az alap tudás, vagy tapasztalat, saját érdeklôdésen alapul és ôk otthon is meg tudják valósítani azt, amit más csak a teremben
35. gribedli*** (válaszként erre: 29. - 0f332c4ec9)
2015. ápr. 12. 08:38
Ha csak egyfajta megközelítést ismersz, az nem jelenti azt, hogy mindenki csak ezt teszi és igen, pár korty megengedett
34. gribedli*** (válaszként erre: 27. - 0f332c4ec9)
2015. ápr. 12. 08:36
Mindenkinek megvannak a maga kis trükkjei az étkezésben, mert nem mindenki ugyanazzal éri el a verseny napjára a formát, van, akinél az mûködik, hogy a verseny napján nem eszik már fehérjét, hanem csak szénhidràtot, keveset. Van, aki a verseny napján pedig semmi szénhidrátot nem eszik, hanem csak fehérjét és így tovább. Mindenkinèl más mûködik mert nem vagyunk egyformák és erre nincs semmilyen szabály, hanem sok kísérletezés után tudja meg az ember.
2015. ápr. 12. 07:57
Badarsag, hogy otthon nem lehet komoly testet elerni. Az unokahugom 98 kilorol ment le 70-re 2 ev alatt, teljesen megvaltozott otthoni tornaval, csinos lett. Igenis vannak gyakorlatok, amikkel nagy eredmenyeket lehet elerni, bar ezt most nem arra ertem, aki versenyalakra vagyik.
32. 300c83c7b2 (válaszként erre: 6. - Főnix01)
2015. ápr. 12. 07:35
Szia,Főnix.Én egy 50 éves körte vagyok.Hosszú évekbe tellett mire megbékültem az alakommal.Egy spagetti anya és húg mellett nem volt könnyű dolgom.Én voltam a családban a nagydarab,kövér gyerek.A mai eszemmel már tudom,hogy nem voltam én soha kövér,mégis kamaszkoromtól állandóan fogyóztam.Szerencsére a mozgást is hamar megszerettem.Az én alakomnak nagyon jót tett a Callanetics és Enikő tornái.Nagyon fontos,hogy elfogadd az alkatodat.Én már büszke vagyok a kicsi,de formás,-és főleg szenzitív!-kebleimre.Nagyon jól "átvészelték" a három gyermek szoptatását.A szép fenék és formás comb pedig csak a megfelelő edzés függvénye.Okosan,az alkatodnak megfelelően öltözz.Légy büszke a karcsú derekadra,hangsúlyozd ki azt ami szép rajtad.Az a tapasztalom,hogy a férfiak bomlanak a körte nőkért!Sok sikert és boldogságot Neked!
2015. ápr. 11. 23:27
Plusz egy versenyen egy komolyabb versenyen induláshoz nagyon sok minden kell ám,nem csak az otthoni ugra-bugra aztán nosza szinpad és első leszek..aham japerszeeee...vicces.
30. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 20. - Kangaroo Island)
2015. ápr. 11. 23:15
Egy hétköznapi jó alakot el lehet otthoni tornával érni,de komoly testet nem. Azt teremben és keményen kell tolni.
29. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 25. - Gribedli***)
2015. ápr. 11. 23:13
A verseny napján meg nemhogy pár korty,de egy korty vizet sem lehet.
28. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 23. - Gribedli***)
2015. ápr. 11. 23:12
És olyan sem hiszem,hogy van,h bikini első helyezett és otthon edzett egyedül.
27. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 25. - Gribedli***)
2015. ápr. 11. 23:10
Nincsenek mindenkinek maga kis trükkjei. Komoly szabályok vannak és mindenkire ugyanaz vonatkozik.
26. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 18. - Adraszteia6)
2015. ápr. 11. 23:10
Nem hát.
25. gribedli*** (válaszként erre: 24. - Kangaroo Island)
2015. ápr. 9. 09:06

Igen, pontosan, van szezonon kívüli külsô, meg versenyre felkészített forma és a szezonon kívüli az tényleg nagyon nagyon szexi, a verseny elôtti pedig szintén sokaknak tetszik de ezt ki kell hangsúlyozni, hogy annak a színpadon töltött max fél órának van, szóval megelôzi egy pár hetes szigorúbb étrend és közvetlenül a verseny elôtti napokon a ch-megvonás/töltés váltogatása, verseny napján már vizet sem iszik csak pár korty, stb. Mindenkinek megvannak a maga kis trükkjei verseny elôttre:))))


Versenyen kívül pedig egy átlagnál formásabb, de még nem az a túl brutál módon izmos alak, amit odafigyeléssel szintén lehet tartani.


Az viszont nem tetszik, amikor valakin állandóan le-fel mozog vagy 10 kiló mert szezonon kívül annyira leszarja az egész kajálást, ahogy én látom, egyéntôl függôen jó a 2-5 kg különbség. Pl egy pici nôn mondjuk szezonon kívül 2-3 kg a versenyen kívüli idôben még szexi, egy magas nôn még 5 is szépen eloszlik. Ennél több már kicsit a leszarom kategória, ha sportolókról beszélünk:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook