Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Facebookon hogyan lehet beállítani, hogy ne látszódjon mikor voltam elérhető utoljára? fórum

Facebookon hogyan lehet beállítani, hogy ne látszódjon mikor voltam elérhető utoljára? (tudásbázis kérdés)


17. globus (válaszként erre: 3. - Mafalda)
2015. máj. 18. 21:47

Ezt 2 egymás mellett lévő számítógépen kipróbáltuk.

Munkatársam saját profiljával, én az enyémmel jelentkeztem be. Amint beléptem rejtve, azonnal felugrott nevem a chat-listán, mellette 1p jelzéssel, de zöld gomb nélkül.

Nem lehet elbújni :(

16. Nitus
2015. ápr. 14. 22:34
Chatet kikapcsolod akkor nem látnak. Csak messengerben mutatja meg.
2015. ápr. 7. 20:28

Nálam akkor írja ki, ha messengerre lépek fel. A chat ki van kapcsolva, a facebook app nincs telepítve. Ha böngészőn keresztül lépek be (akár telefon, akár tablet, akár PC, nem jelzi).

Szerintem az applikációkkal és a chattel van összefüggésben a dolog.


Kikalcsolni nem tudtam, bárhogy szerettem volna.

2015. ápr. 7. 16:46
Ahogy en eszrevettem, ha laptoprol lepek be, akkor nem orja ki. Ha viszont mobilrol akkor kiirja.
2015. ápr. 5. 21:46
Egyébként nagyon bosszantó, hogy nem lehet kikapcsolni, pont azért nincs bekapcsolva a chat, mert nem kell mindenkinek látni, hogy mikor vagyok fent, de így semmi értelme.
12. siss27 (válaszként erre: 11. - Sárii)
2015. ápr. 5. 19:03

Akkor pedig lehet automatikusan kiírja mindenkinél.

Viszont beállítani nem lehet semmit.

11. Sárii (válaszként erre: 9. - Northwill)
2015. ápr. 5. 18:35
Nekem az nincs telepítve a telefonomon, sőt a facebook program se, mégis én is látom, hogy ki mikor volt fent. Meg engem is látnak, hogy 2 órája, 1 napja ilyesmi :)
10. siss27
2015. ápr. 5. 17:16
Beállítani nem lehet,ahhoz van köze amit itt lejjebb is írnak.
2015. ápr. 5. 16:06
Nekem azóta mutatja, mióta telepítettem telefonra a messengert. Talán ezzel lehet összefüggésben. És az ismerőseim közül is azoknak mutatja, akiknél telepítve van, akiknek nincs, azoknál nem látszik, hogy mikor voltak belépve utoljára.
8. emagdi (válaszként erre: 7. - Sárii)
2015. ápr. 5. 15:56
hát, vagy lehet, hogy attól is függ, hogy melyik app-ot használja. mert ugye azok sem egyformák.
2015. ápr. 5. 15:50
igen azt nem értem én is hogy valakinél látszik valakinél ne. Valahogy biztos be lehet állítani, csak nem jöttem még rá. :)
6. mafalda (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2015. ápr. 5. 14:04
Ezt ki kéne egy ismerős segítségével próbálni.
5. emagdi (válaszként erre: 3. - Mafalda)
2015. ápr. 5. 13:16
mobiltelefonon akkor is látszik szerintem
2015. ápr. 5. 12:03
Nem úgy írja ki, mint pl. egy iWiW esetében volt, de ha mobilról nézem az ismerőseimet, általában kiírja a legutóbbi aktivitásuk idejét. Persze ezt sem mindenkinél, és leginkább úgy, ha a messenger üzenetet nézem meg az adott illetővel.
2015. ápr. 5. 11:12

Ha chatet kikapcsolod,akkor nem látják,h ott vagy.De akkor te sem látod h ki van fenn.

Más megoldást nem tudok.

2015. ápr. 5. 10:40
Én úgy tudom, azt nem tudod állítani. Mindenképp látszik.
2015. ápr. 5. 10:18

Sziasztok!


Facebook-on be lehet állítani azt, hogy ne látszódjon, hogy mikor voltam elérhető utoljára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook