Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mit jelent, ha a monocita szint magasabb? fórum

Mit jelent, ha a monocita szint magasabb? (tudásbázis kérdés)


9. dittiritti (válaszként erre: 7. - Pici Manócska)
2015. jún. 22. 09:25
nagyon gyakori ez gyerekkorba, valószínűleg egy vírus vagy baktérium okozza...gyerekkorban ritka a rák, tuti, hogy nem az! nyugodjatok meg, ne parázzatok! Egészséges a kisfiú, csak átesik azokon, amin a legtöbb gyerek...
2015. ápr. 4. 18:28
sajnos hajlamos vagyok mindig a legrosszabbra gondolni
2015. ápr. 4. 18:26
igen :( de mamámnál is csak egy megnagyobbodott nyirokcsomót találtak és 5hónap múlva meghalt áttétes rákba :( én csak ezért paráztam be....
6. moonlight13 (válaszként erre: 5. - Pici Manócska)
2015. ápr. 4. 18:19

Nincs mit, én is csak keresgéltem a neten...

De tudom, nálunk is volt már megnagyobbodott nyirokcsomó, és előtte mindig valami vírusos, bacis fertőzés volt.

2015. ápr. 4. 18:10
köszi a segítséget....
4. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Pici Manócska)
2015. ápr. 4. 18:07

Ezt találtam.


[link]

3. Pici Manócska (válaszként erre: 2. - Moonlight13)
2015. ápr. 4. 18:04

csak tapasztalatokra voltam kíváncsi mert szerda azért elég messze van még amíg a doki látja a leletet...

én is tudom, hogy sok mindentől megnagyobbodhat

2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Pici Manócska)
2015. ápr. 4. 18:03
A nyirokcsomók akár egy vírusos megbetegedéstől is megnagyobbodhatnak. Ezt itt a fórumon biztos, hogy senki nem fogja tudni megmondani, hogy éppen mitől van.
2015. ápr. 4. 17:50

Sziasztok


Unoka öcsém 11éves és nyakába találtak egy nyirok csomót mi eléggé megvan duzzadva neki. Háziorvos elküldte vérvételre

és a monocita szintje eltér magasabb a kelleténél...

Orvos még a leletet nem látta majd szerdán kell vissza menniük.

Esetleg volt valakinél hasonló és mitől lehet?

Mert átunna olvastam és kisebb betegségtől nagyobb betegség is lehet :( én személy szerint aggódom...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook