Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Herpesz a fülcimpán és duzzadt nyirokcsomó? fórum

Herpesz a fülcimpán és duzzadt nyirokcsomó? (tudásbázis kérdés)


12. kisj (válaszként erre: 3. - Enada)
2015. ápr. 4. 22:37

Feküdj le és aludd ki magad.

Holnap egy új nap lesz.

11. zebracsikó (válaszként erre: 9. - Enada)
2015. ápr. 4. 20:08
kend be fokhagymával! Nem viccelek!
10. Vikyci (válaszként erre: 9. - Enada)
2015. ápr. 4. 19:00
Herpeszre jó lehet a hagyma, fogkrém, és a jegelés is, bár ez szerintem csak a fájdalmat csillapítja.
2015. ápr. 4. 17:54
Semmim sincs itthon, ami jó lehet rá :( esetleg jegelni? Talán az a nyirokcsomóra is kedvezően hatna :(
2015. ápr. 4. 16:27
epavir tabletta herpeszre.
7. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Enada)
2015. ápr. 4. 15:15
a herpesz nagyon fertőző, ne vakargasd, mert a hólyagokban lévő folyadék fertőz!
2015. ápr. 4. 14:47
Nem, nincs lázam. Akkor nagy és látható, ha elfordítom oldalraa fejem, és megfeszül a bőr a nyakamnál. Amúgy látszani nem ltszik, csak ha megnyomom, érződik. És a fülem alatt van 1-2 cm-el, ezért gondoltam, hogy attól van. No meg eddig nem is volt érzékeny, ha mozgattam afejem. De a fülem tele van apró hólyagokkal, amik nagyon viszketnek, és tök gyulladt. Gondolom ez húzódhatott rá a nyirokcsomóra. Ha nem javul keddig, akkor irány a doki, de remélem ezek egymásnak az okozói, és nem valami más gond van.
2015. ápr. 4. 14:33

a gyulladás mitt is lehet nyirokcsomóduzzanat

de ha nagy, látható, akkor lehet, hogy jobb lenne, ha orvos is látná


lázad nincs?

4. Enada (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2015. ápr. 4. 14:32
Sajnanincs itthon semmi herpesz elleni cuccom, és nem is tudok ma már gyógyszertátba menni.... Betadine-nal kenegetem, hátha....
2015. ápr. 4. 14:32

Sziasztok! Nagyon begyulladt a fülem, ott, ahol a fülbevaló szokott lenni, olyan mint ha herpesz szerű hólyagokkal lenne tele. Ha fordítom a fejem, az is fák, és a fülem alatt van egy duzzanat is, ami érzékeny Nyirokcsomó lenne? Talán a fülem miatt duzzadt be az is?

Köszönöm a válaszaitokat, ügyeletre nem mennék ha nem indokolt, a gyulladás meg csak elmúlik, és akkortalán a púp is?

2015. ápr. 4. 14:30

előfordulhat


Zovirax-szal kend be

2015. ápr. 4. 14:30
Herpesz a fülcimpán és duzzadt nyirokcsomó?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook