Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitív PCT esetén lehetséges-e a spontán terhesség? fórum

Pozitív PCT esetén lehetséges-e a spontán terhesség? (tudásbázis kérdés)


5. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - 9c1bea05b7)
2015. ápr. 19. 08:26

Egy darabig semmilyen diagnózis miatti kisebb esélyt nem hinnék el, sőt, arra is vigyáznék, hogy az agyamig elhatoljon ez a lehetőség. Tesség jókat kufircolni, és nem foglalkozni, meg rágörcsölni ezekre a dolgokra. Persze némi diéta, meg kezelés nyilván kell a bajra, azt nem mondtam, hogy nem. Szerintem sokszor azért nem jön a gyerek, mert elhitetik, hogy nem lehet, aztán ha egy hónap múlva nem csíkos a teszt, még el is hiszi az agy. Nyilván vannak olyan kórképek, ahol igaz, hogy nagyobb arányban kell segítség a végén, de attól még előre minek stresszelni a nőket?


Nagyon bölcs mondás, hogy nem kell a bajnak fél úton elébe menni.


Aztán ha két évig semmi akkor persze el lehet kezdeni a tortúrát, ha muszáj.


Nekem kétszer mondták, hogy semmiképpen nem lehet gyerekem, a harmadik volt a PCO-gyanú. Ehhez képest négy gyerekem van. Volt a PCO gyanú, hátrahajló méhem van, és májdaganatom is volt, ami miatt, + a műtét miatt állítólag olyan hormonális háztartás állt elő, amivel nem lehet terhesnek lenni.


Szóval azért nehogy ne próbáld meg..

2015. ápr. 18. 21:21
3 közvetlen ismerősöm is lett terhes pozitív PCT-vel.És én is.
2015. ápr. 18. 12:36

Kicsi az esély, de lehetséges.

Nekünk is pozitív volt a teszt, ezért inszem, majd lombik lett- sajnos sikertelenül.

Végül spontán összejött a lányunk, igaz 7,5 év alatt...

2015. ápr. 3. 13:11
igen kis eséllyel....nem véletlenül szoktak ilyenkor inszeminálni
2015. ápr. 3. 09:30

Sziasztok! :-)


Van valakinek tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy pozitív pct esetén lehetséges-e a spontán terhesség, vagy csak az inszem a megoldás?

Esetleg esett valaki így spontán teherbe?


Köszi a válaszokat előre is! :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook