Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mik a tapasztalatok a Misgav-Ladach módszerrel végzett császármetszésről? fórum

Mik a tapasztalatok a Misgav-Ladach módszerrel végzett császármetszésről? (tudásbázis kérdés)


1 2
2015. ápr. 3. 00:01
Két napig szedtem fájd.csillapítót, egy hétre rá hason aludtam, két hétre rá elfelejtettem.
2015. ápr. 2. 22:41
Még másfél hetem van ! Egyre jobbsn rettegek! :( nem tudom hogy készüljek fől rá vagy hogy nyugodjak meg!ha arra gondolok hogy reggel a párommal megyünk a kis táskánkal és tudom mi vár rám .... Uhhh persze az izgatottság a kis manônk miatt ami eltölt egy hihetelen érzéssel hogy mindjár itt fog szuszogni rajtam ! De ugyanakkor a félelem a fájdalomtol :( mi van ha annyira fog fájni hogy nem tudok fől kelni ? És nem tudom ellátni a babot ettől piszkosul érezném magam :(
7. Anyagi (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2015. ápr. 2. 22:39

...hanem a vágástól, persze.

De ez nem idegsebészet, így amit elvágnak az úgy is marad.

6. zebracsikó (válaszként erre: 4. - Anyagi)
2015. ápr. 2. 22:22
az érzéketlenség nem ettől a módszertől lett
5. zebracsikó (válaszként erre: 1. - Marianna0917)
2015. ápr. 2. 22:20

fájdalmad így is- úgy is lesz


inkább arra koncentrálj, hogy ne vigyék el Tőled a babát egy napra, hanem műtét után minél hamarabb, akár egy órával már rögtön tedd is mellre! Sajnos sok helyen elviszik egy teljes napra császárosok babáját, de hát úgy hogy induljon meg a tej? AZ első ingerek a legfontosabbak, utána lehet, hogy fél napot is átalszik a gyerek, de a szülés utáni első óra, az ún . "aranyóra" fontos, hogy meglegyen.

Szóval ragaszkodj ahhoz, hogy kezdettől veled lehessen, amennyit csak lehet.

2015. ápr. 2. 22:12

Remek! A vágás felet egy tenyérnyi szélességben szinte érzéketlen maradt a terület - sok év után is.

Mondjuk igazából nem zavar, csak ez van.

2015. ápr. 2. 21:58

[link]


itt elég sokan leírták a tapasztalataikat Neked

2015. ápr. 2. 21:54
mindenkinek úgy csinálják már
2015. ápr. 2. 21:52
Sziasztok! Van itt olyan akinek Misgav Ladach môdszerrel ( az az nem vágnak hasizmot) csinálták a császár metszést? Kérem îrja meg hogy milyen volt utána a felépűlés!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook