Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ebay-en PayPal kártyát hogyan tudok igényelni? fórum

Ebay-en PayPal kártyát hogyan tudok igényelni? (tudásbázis kérdés)

12. punka
2015. ápr. 3. 10:07
Ha hitelkártyával kötitek össze, akkor nem kell utalgatni, egy pillanat az egész.
11. Laszti
2015. ápr. 2. 15:50
Jaaaa meg a külföldi netbankkal iphonròl nincs 20 mp az utalás, úgyhogy nem egy nagy bonyodalom számomra!:)
10. Laszti
2015. ápr. 2. 15:47
Amugy ha pl fel töltöd a pay palod x összeggel össze kapcsolod az e bay al nem kell minden vásárláskor utalni. Még ki is irja mennyis van még! 😊
2015. ápr. 2. 15:45

Én arra gondtam,hogy te esel tulzásokba és el költöd!


A magyar bankszámlával valò visszaeélést meg inkább hagyjuk!

Pár évvel ezelőtt a Cib bank mikor megszünt eltűnt több száz ezer forint, megtakaritásom.

Független a Paypaltòl!


De mki úgy csinálja, ahogy neki kényelmes! Nekem igy az! :)

8. emagdi (válaszként erre: 7. - Laszti)
2015. ápr. 2. 15:28

nem hiszem, hogy bármi veszély fenyegetné a paypalnál regisztrált kártyaadatokat. ebből élnek, hogy ezeket az információkat tárolják, ezzel dolgoznak, évek óta biztonságosan működnek, nagyon kicsi az esélye, hogy onnan kijut az info, és "elverik" a kártyád tartalmát.


igazság szerint szerintem nagy macera az, hogy átutalgatsz pénzt, és onnan költesz, mert akkor már fizethetnél az eredeti bankszámládról is, minek a paypal?

amúgy nem erőltet semmit, simán lehet regisztráció nélkül is akár fizetni, de akkor pont az az előnye veszik el, hogy kényelmes, nem kell mindig beírni az adatokat.


de persze oké, ha te szeretsz utalgatni is még fizetés előtt, akkor tedd azt:) csak szerintem nem sok okosság van benne, azért kérdeztem, hogy miért csinálod, hátha tudsz rá okot mondani :)

7. Laszti (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2015. ápr. 2. 15:09

mert nem fenyeget az a veszély, hogy el vered a bankkártya tartalmát és kevesebb az esély a visszaélésre is.

Ha külföldi bankszámlával regisztrálsz ez egyszerűbb is,hogy töltögetsz.

A Magyarral azt erőlteti, hogy regisztráld a kártyád.

6. Katika009 (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2015. ápr. 2. 12:41
Köszönöm szépen!
5. emagdi (válaszként erre: 3. - Laszti)
2015. ápr. 2. 12:35
és az miért jó?
2015. ápr. 2. 12:34
felmész a paypal.com oldalra, regisztrálsz, regisztrálod a bankkártyá(i)d, és utána a paypalon keresztül ezekkel a kártyákkal úgy tudsz fizetni, mintha bankkártyát használnál. az az előnye, hogy nem kell mindig beírogatni az összes kártyaadatod, csak egy kattintás (egy login) és kész.
2015. ápr. 2. 12:21
Lehet a Pay-pal kontòra utalni is a bankszámládròl! Én mindig ugy vásárolok!
2015. ápr. 2. 12:10
Azt nem tudom kell-e, jár-e valami előnnyel, de én simán a bankkártyámmal fizettem.
2015. ápr. 2. 12:04
Ebay-en PayPal kártyát hogyan tudok igényelni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook