Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » BKK büntetés fórum

BKK büntetés (beszélgetős fórum)

2015. ápr. 1. 17:44

Az egyik kolléganőm járt így tavaly.

8. ezer forintot kellett volna fizetnie a helyszínen, nem volt nála pénz. Kapott csekket, azt sem fizette be. Majd felszólítás olyan brutál összegű csekkről, hogy majd félévig vehetett volna magának bérletet és nyugiba járhatott volna. Engedélyezték számára a részlet fizetést, hónapokig nyögte.

7. fincsi5 (válaszként erre: 5. - Kisj)
2015. ápr. 1. 17:19
De igazoltad magad, mikor lebuktál?
6. lolka (válaszként erre: 5. - Kisj)
2015. ápr. 1. 17:16
De erre nem szerencsés építeni, még ha te meg is úsztad. :) 30 éve egészen más volt, most lehet, hogy végrehajtó kopogtatna egyszer csak.
5. kisj
2015. ápr. 1. 17:13

Hosszú és hányatott életem folyamán már jópár ilyen csekket kaptam, de még egyet se fizettem be.

Idáig még nem történt semmi, pedig a legelsőt tán 30 éve gyűjtöttem be. (félreértés ne essék, nem vagyok notórius bliccelő)

2015. ápr. 1. 14:52

Azonnal kellett volna írnod egy méltányossági kérelmet, tértivevényesen, de minimum ajánlottan feladva, hogy anyagi okok miatt engedjék a részletfizetést.


Még most is megteheted, mert sajnos, ha nem teszed meg, akkor halmozódik a tartozásod.

3. lolka (válaszként erre: 1. - Burgonyakrokett)
2015. ápr. 1. 14:51
Az lenne a megoldás, ha felhívnád őket, elmondanád, hogy nem tudod egy összegben kifizetni most. Hátha kiegyeztek részletfizetésben vagy egy határidőben, és nem kell ilyen sokat fizetned.
2. 7db74a3578 (válaszként erre: 1. - Burgonyakrokett)
2015. ápr. 1. 14:28
biztos hogy lesz rajta még kamat, szerintem jópár ezer forinttal számolhatsz még. Én még nem jártam így, ezért pontosan nem tudom mekkora összeg lesz.
2015. ápr. 1. 14:08
Sziasztok! Kb.egy honapja megbüntettek az egyik buszon, kaptam egy 16 ezer forintos csekket amit nem fizettem be az egy honapos hataridon belul. Rajta volt a csekjen h ez esetben 32500 ft kell fizetnem.Be szeretnem fizetni, de kb két hónap mulva tudnam. Az lenne a kerdesem h ilyen esetben meg erre a 32500 ftra raknak ra plusz kamatot? Mennyi lehet ennek a merteke? Aki jart mar igy orommel vennem ha megosztana a tapasztalatait. Koszonom.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook