Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért van az, hogy minden mosás után le kel vennem a mosószer-öblítő-fehértő adagolót, mert víz marad benne? fórum

Miért van az, hogy minden mosás után le kel vennem a mosószer-öblítő-fehértő adagolót, mert víz marad benne? (tudásbázis kérdés)


2008. ápr. 27. 09:20
Valószinüleg dugulás van. valami benn akadt..
2008. ápr. 26. 20:27
ja! és még hátul ahol a víz jön a gépbe, azt le lehet szerelni, miután elzártad a csapot hogy ne follyon rád a víz, és ott van egy szűrő azt körömkefével kellett megpucolnom víz alatt és utánna rendben volt a víznyomás is, és azóta nekem se marad bennt a mosószer és öblítő
2008. ápr. 26. 20:27
ja,nekem elöltöltős...
2008. ápr. 26. 20:26

sziasztok!


nekem pont egy hete volt itt a mosógép szerelőm és én is agyba főbe takarítottam, vízkőoloztam mert ugyan ez volt a gondom, és kiderült, hogy nem csak a teteje és alja van neki amit tisztítani kell, hanem vízszintesen van egy henger benne azt is ki kell szedni, egyszereűen csak ki lehet húzni és ki kell egyszerűen csak mosni.

nekem felültöltős whirpool mosógépem van.

2008. ápr. 26. 20:25
nekem akkor volt mikor eltömődött picit a sűrű öblítőtöl,mert a koncentrátumot nem hígítottam.Mikor kipiszkáltam,átmostam,megszünt a gond,ha nagyon nem is.,picit hígítom az öblítőt.
2008. ápr. 26. 20:20
állítólag azért (az enyém felhasználói utasításába is beleírták), hogy az adalékanyagokat így fel tudja higítani.
2008. ápr. 26. 20:17
Ez nekem is néha probléma,de én sem tudom az okát.
2008. ápr. 26. 20:15
Miért van az, hogy minden mosás után le kel vennem a mosószer-öblítő-fehértő adagolót, mert víz marad benne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook