Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fogyasztó tapasz fórum

Fogyasztó tapasz (beszélgetős fórum)


2015. ápr. 1. 17:39
Ha ez egy napi kalória volt, az nagyon kevés. Soha ne legyél éhes, mert a szervezet éhező üzemmódba fog kapcsolni és amint megeszel valamit elraktározza zsírként. Ezek helyett jobb lett volna pl reggelire tükörtojás puffasztott rizzsel, ebédre csirkemell bulgurral vagy barna rizzsel + salátával, vacsorára akár ugyazez csak rizs nélkül. Ez laktatóbb és jobb is. Fogyókúra alatt én ezek közül egyiket sem enném amit te írtál. Kenyeres kajátpróbáld napközben, este már ne, este olyat egyél ami fehérje (hal, csirkemell stb) salátával. Facebook oldalon van egy nagyon jó oldal, én onnan sokat szoktam főzni: éhezésmentes karcsúság szafival, nézd meg biztos találsz jó ötleteket. Édességet is ehetsz de jobb ha te sütöd, én zablisztből szoktam a piskótát,nagyon finom és kevesebb kalória. Sok ötletet találsz ott. Ma mit ettél? Igazából ha jó kajákat eszel be kell h induljon a fogyás, nagy súlyból könnyebben elindul és gyorsabban megy. Van h stagnál a súly és nem megy a fogyózás de ez még korai, ha jól csinálod a diétát nem kéne h megálljon. Mondj el egy két napi kajádat, hátha tudunk mondani valamit h mit mire cserélj le. Nem biztos, hogy a mennyiséggel van a baj, annyira drasztikusan nem szabad csökkenteni.
11. lolka (válaszként erre: 8. - Angyalka30)
2015. ápr. 1. 12:32
Ha megállt a fogyás, próbálj változtatni az étrendeden. Nekem a sok fehérje, kevés szénhidrát vált be, hús, hal, tojás, párolt vagy sült zöldségekkel, semmi kenyér, tészta, krumpli, rizs. Ha nem laksz jó, eleinte ehetsz krumpli, rizs köretet is.
10. Vikyci
2015. ápr. 1. 11:00
Az se jó egyébként, ha túl alacsony a kalória bevitel, olyankor tartalékol a szervezeted, mindent beépít, mert éhezik.
9. Vikyci (válaszként erre: 8. - Angyalka30)
2015. ápr. 1. 10:59

Szénhidrát tartalom mennyi volt?

néz meg ezeknek a toast kenyereknek is az összetevőjét, teljes kiőrlésű lisztből vannak?

2015. márc. 31. 22:14

Mikor?

Mindegy

kcal

210 kcal 4 szelet (84 g)

ceres graham toast kenyér

98 kcal 2 szelet (26 g)

Füstölt sonka (zsíros)

REGGELI: 308 kcal

461 kcal 3 darab (180 g)

Orsi baromfi virsli

102 kcal 2 szelet (42 g)

ceres Gra-hammm toast kenyér

109 kcal 1 kicsi (30 g)

Túró rudi

EBÉD: 672 kcal

Összes kcal bevitel: 981 kcal

2015. márc. 31. 18:04
Valamit nem jól csinálsz :( Kenyeret, tésztát minél kevesebbet, hiába cseréled le, persze jobb sokkal a fehér lisztesnél de azért ebben is van kalória. Tészta helyett inkább bulgur, barna rizs. Írd le h pl tegnap és ma mit ettél, hátha látjuk min lehet változtatni :)Fogyasztó vackokra ne költs inkább igyál helyette zöld teát. GYümölcsöt inkább délelőtt, kora délután, este saláta, csirkemell vagy valami könnyű ami sok fehérje és kevés szénhidrát. Használd a kaloriabazis.hu -t, sokat segít.
2015. márc. 31. 12:16
1,5 éve szültem.Voltam amúgy kivizsgáláson.Minden rendben van.Barna vagy Graham kenyeret eszek.Durum tésztát vettem.Zöldséget,gyümölcsöt eszel.sovány húsokat eszek.Nem tudom miért nem megy.Ebédet is keveset eszek.Lefeleztem.Azért érdeklődtem hogy valamivel be lehetne e inditani a fogyit.
5. Vikyci (válaszként erre: 1. - Angyalka30)
2015. márc. 31. 10:47
Menj el egy pajzsmirigy én inzulinrezisztencia vizsgálatra!
4. syria (válaszként erre: 1. - Angyalka30)
2015. márc. 30. 18:50

A fogyasztó tapasz egy dolgot fogyaszt, de azt hatékonyan: a pénzedet. :(

A pajzsmirigyed rendben van? Az (is) lehet bűnös a túlsúlyodért.

3. 408020f45e (válaszként erre: 1. - Angyalka30)
2015. márc. 30. 18:32

Nem tudom mit tornázol, de javasolni tudom a Leslie Sanson-féle gyors gyaloglást. Elég sok videója van, mérföldeket gyalogol és lakásban, otthon. Akárki akármit is mond a szobakerékpár nagyon jó és hasznos! (tapasztalat)

Amit tanácsolni tudok: legalább 2 l víz/nap legyen. Nagyon fontos a székrekedés leküzdése. (reggel felébredés után 1 kis teáskanál lenmag olaj és normalizálódik napi szinten az anyagcseréd) Ha bármiben tudok, szívesen segítek, akár priviben is.

2015. márc. 30. 17:50
Akkor a kajával van baj. Azt nézd át. Lehet túl kevés a szénhidrát, hogy vagy épp túl sok.
2015. márc. 30. 17:42
Azt szeretném kérdezni hogy valaki használta a Hoodia Easy Slim fogyasztó tapaszt?Diétázok,heti 3*40percet tornázok.Ennyi mozgást tudok beiktatni,ezt is itthon tudom végezni.115kg vagyok.120kg voltam.2hónapja semmit nem fogytam.Tudna valaki tanácsolni valamit?Előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook