Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Húsvétkor vendégségbe megyünk, milyen egyszerű ennivalót vigyek? fórum

Húsvétkor vendégségbe megyünk, milyen egyszerű ennivalót vigyek? (tudásbázis kérdés)


22. Mylina
2015. márc. 29. 17:33
Sonkatekercs, gyros falatkák, töltött tojás, sajttekercs, mini pizzás csigák... :)
21. lolka (válaszként erre: 14. - Hollywood)
2015. márc. 29. 14:53
Az is finom. :) Én aszpikos franciasalátát szoktam csinálni, tojásokkal töltve, de a hidegtál is jó ötlet, abban is lehet fasírt, tormás sonkatekercs, körözöttes sajt, töltött tojás stb.
2015. márc. 29. 14:51
A kolbásszal töltött hús, vagy a töltött dagadó sem rossz. Hidegen szép vékonyan szeletelhető, mutatós és finom.
2015. márc. 29. 14:42
Koszonom mindenkinek,aki probalt segiteni.Nem tudtam,hogy mit vigyek,es nem kell ezert,felhaborodni.Fozom az ebedet,es pont tojassal toltott fasirozottat csinalok,onnan jott az otlet
2015. márc. 29. 14:19
Nekem sok minden eszembe jutott, csak a fasírt nem, de valóban jó ötlet:)
17. emagdi (válaszként erre: 15. - Arrival)
2015. márc. 29. 14:17

hát lehet, hogy a fórumkiírás inspirálta, és így hamarabb ki tudta találni :D

vagy előtte is ezt akarta vinni, csak gondolta, hogy hátha valaki más jobbat javasol. (de úgy nehéz, hogy kb minden ki van zárva, ne legyen se ez, se az... tulajdonképpen lehet, hogy a fasírt megoldásra várt, csak nem annyira találtuk ki :))


de az a lényeg, hogy ez a probléma is megoldódott, mindenki megnyugodhat :)

2015. márc. 29. 14:10
Vagy van olyan fasirt is amit egy centi vastagon kinyújtasz, raksz rá bacont, füstölt tarját, sajt ott, főtt tojás karikákat, feltekered és alufoliástól sütőbe megsütöd. Hidegen melegen nagyon finom, mutatós.
2015. márc. 29. 14:06

Bocsi, de minek irtal ki kerdest, ha 25 perccel utana mar tudtad, hogy mit fogsz vinni ?

A valaszadok meg egy koszonomot nem kaptak!

2015. márc. 29. 13:57
megoldottam,egybensult fasirozott lesz
13. emagdi (válaszként erre: 10. - Hollywood)
2015. márc. 29. 13:55

figyi, ha ők nem csinálnak nagy ügyet ebből az egészből, akkor te miért pörögsz ennyit? :)

viszel valamit, amiről úgy gondolod, hogy szeretik, aztán kész. ha múltkor bejött nekik a tésztasaláta, akkor vigyél most is azt.


vagy csinálj mini szendvicseket, ilyen egy falatnyiakat, ami fogpiszkálóra van tűzve.

12. globus (válaszként erre: 9. - Hollywood)
2015. márc. 29. 13:47
Akkor csirkemell őzgerincben, keress rá képre, receptre. Hidegen is finom.
2015. márc. 29. 13:47

Francia saláta, tojás saláta, bármilyen majonézes saláta.


Vagy zöldsaláta, paprika,paradicsom, hagyma, uborka, leöntve zöld fűszeres ecetes lével.


Vagy megfőzöl egy-két csülköt és azt teszed az asztalra.


Sós, köménymagos rúd, pogácsa.

2015. márc. 29. 13:44
Karacsonykor is ebedre,sonka,tojasrantotta,sult szalona,piritott kenyer,juharsziruppal,meg ilyenek vannak naluk.Nekunk,europai embereknek nagyon furcsa,hogy ilyen lazan veszik,az unnepeket.
2015. márc. 29. 13:42
Valamilyen konnyu etelre gondoltam,a sutemenyek kizarva
2015. márc. 29. 13:41

azert 50 embernek,nem szeretnek kocsonyat fozni

Ezek kubaiak,es osszecsoditik,az egesz csaladot,baratokat.Nem hiszem,hogy a serteskormot,meg ilyen csontos husokat megennek

7. 408020f45e (válaszként erre: 4. - 408020f45e)
2015. márc. 29. 13:38
Vagy vigyél jó kis magyaros kocsonyát! ;)
6. globus (válaszként erre: 1. - Hollywood)
2015. márc. 29. 13:37

Vigyél egy szép kalácsot. Csak az elkészítése különleges. Lépésről lépésre bemutatja Limara:

[link]

5. Mezei Virág (válaszként erre: 2. - Hollywood)
2015. márc. 29. 13:37
Mi lenne, ha megkérdeznéd őket, hogy minek örülnének?
2015. márc. 29. 13:37
Nagyon egyszerű és sokáig eláll, ha esetleg nem fogyna el, a kidarálós keksz. Meg lehet bolondítani egy kis étcsokis díszítéssel. Vagy nagyon finom a túrós pogácsa. igazán egyszerű, omlós és nagyon finom, laktató. Az adagokat simán lehet többszörözni.Ha kéred a recit, írom! :)
2015. márc. 29. 13:33
vigyél valamilyen süteményt, mondjuk egy tortát.
2015. márc. 29. 13:29
Mivel kulfoldon elunk,itt 1 napos a husvet.A ferjem fiaekhoz vagyunk,minden evben meghiva.Tudni kell,itt nem a hagyomanyos magyar husvet van,hanem egy nagyon egyszeru etelekkel.Mindenkinek mondjak,hogy vigyen valamit.Sonka,tojasrantotta,salatak vannak.Valami egyszeru etelre gondoltam,teszta salata kizarva,mert azt Karacsonyra vittem.
2015. márc. 29. 13:25
Husvetkor vendegsegbe megyunk, Milyen egyszeru ennivalot vigyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook