Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Zsibbadás terhesség alatt fórum

Zsibbadás terhesség alatt (beszélgetős fórum)


2015. júl. 21. 09:50
Sziasztok! Nálatok mikor kezdődött ez a zsibbadás? Én még csak 10 hetes vagyok, de már egy hete zsibbadok, főként éjjel. A kezem, a lábam, mindenem. Éjjelente ált. 2x járok ki pisilni, de hosszú perceket vesz igénybe, még egyáltalán a lábamra tudok állni, különben összecsuklok, mint egy rongybábu... Nincs olyan póz, amiben zsibbadás nélkül tudnék aludni. Így bizony nem túl pihentető az alvás. Bár ez legyen a legnagyobb bajom....
2015. márc. 28. 22:41
Az sztem baj! Normál állapotban is fel kene állni óránként, kismamaként meg gyakrabban... Védőnő, doki miért nem mondott erre semmit, nem értem.
5. Lia0603 (válaszként erre: 4. - Cucicsillag)
2015. márc. 28. 21:14
Már itthon végzem a munkám így sokat ülök, többet mint az előtt. Viszont ilyet még soha nem tapasztaltam.
4. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Lia0603)
2015. márc. 28. 21:10

Ülő munkát végzel? Én azért hagytam abba a 7. Hónapban

Mert a labaim zsibbadtak, hiába álltam fel gyakran, nyomott egy ideget a gyerkőc

2015. márc. 28. 21:07

Nekem is zsibbadt a bal oldalam, de nem ennyire erősen, de azt mondták, hogy valamilyen idegszálon fekszik a baba.

Csak úgy volt elviselhetőbb, hogy sokat feküdtem

a jobb oldalamon!

2015. márc. 28. 21:04

Huh, nem pont ilyent.

Nekem az volt, hogy éjjel zsibbadtak a karjaim, de iszonyatosan, kb. délig rendesen fogi sem tudtam. Nekem a vizesedéstől volt. Egyébként most is elő-előfordul, de nem annyira durván, mint terhesség alatt. Viszont semmilyen elszíneződés nem volt.

Mindenképp menj el a háziorvosodhoz hétfőn, ha már az ügyelet szarik rád:S Lásson mindenképp orvos.

2015. márc. 28. 20:56

Délután 4 óra óta zsibbad a bal oldalam, egyszer elmúlik aztán ismét zsibbadni kezd. Ügyeleten semmit sem mondtak.

Észrevettem, hogy a kezem lila és kék, mintha beütöttem volna.

Egyébként nem érzem magam rosszul, semmi bajom nincs sőt kifejezetten jól érzem magam,csak zsibbadok.

Esetleg a vérkeringésemmel lenne valami?

Vagy valaki tapasztalt, hasonlót terhessége alatt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook