Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt már valaki úgy, hogy belekaptak véletelenül a szemébe? fórum

Járt már valaki úgy, hogy belekaptak véletelenül a szemébe? (tudásbázis kérdés)


13. NataliaWeiss (válaszként erre: 12. - Deaniko)
2017. márc. 18. 10:34

Kedves Deaniko!

Most vettem észre, hogy írtál. Igen javult. Végül miután meggyógyult a szemem újra a régi lett. De mikor fáradt vagyok akkor sajnos a jobb szemem valóban gyenge. Tényleg nem látok vele olyan élesen mint a ballal. Te hogy vagy?

12. Deaniko (válaszként erre: 11. - NataliaWeiss)
2017. jan. 19. 17:29
Szia, teljesen ugyanez tortent velem is. Egy het alatt -2 dioptria romlas. Javult azota a szemed vagy szemuvegetbirtsk fel vegul?
11. NataliaWeiss (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2015. márc. 30. 08:11
de most meg nem korrigál? mert jobb oldalon homály, bal oldalon élesebb. Ezt észre kellett volna vennem, hiszen szédülök ha megyek és nem látom a tévét, gépet sem, csak egy szemmel. Ilyet nem éreztem korábban.
10. zebracsikó (válaszként erre: 9. - NataliaWeiss)
2015. márc. 29. 21:51
a másik szemed korrigált, így nem feltétlen vehetted észre , hogy az egyik romlott
2015. márc. 29. 20:03
Mindhárom szemész azt monta, hogy már a baleset előtt is rövidlátó voltam, ami hülyeség, mert hát észrevettem volna. Az az érdekes, ha kb. 20 cm közelről nézek akkor tisztán látok, távolabbra egyre homályosabb. Lehet ez az ütés kellett, hogy teljesen kialakuljon... hm...vagy esetleg szülés után alakult ki.. nem tudom.
2015. márc. 29. 18:45

Hát ez nekem is. Azért mondom, akkor holnap irány a negyedik szemész.

Megmondod, hogy ez számodra nem megnyugtató, sérülés ért és azóta vannak panaszaid, tüneteid.

2015. márc. 29. 18:33
Már 3 látott és mindhárom ugynazt mondta el. Elromlott a szemem... a héten veszek szemüveget. De hogy ilyen gyorsan és egy ütéstől... ez fura.
6. 31bc25d879 (válaszként erre: 2. - NataliaWeiss)
2015. márc. 29. 18:23
Irány még egy szemész.
2015. márc. 29. 18:20
Senki nem járt így?
2015. márc. 27. 17:54
Ma voltam a neurológián is ott sem találtak semmit. 3 szemorvos + egy ideggyógyász meg egy házi orvos. hülyének néztek már.
2015. márc. 27. 17:50
Kórházban nézetted? Ha igen,lehet nem ártana elmenni egy magánorvoshoz,mert szerintem ez nem normális.
2015. márc. 27. 17:41
Múlt héten csütörtökön hajnalban a kisfiam belekapott a szemembe véletlenül. Azóta homályosan látok. Még csak egy hét telt el, voltam legalább 3 orvosnál, ahol megállapították, hogy ugyan volt egy sérülés, de begyógyult. Az egyik szemész írt fel szemcseppet és krémet amit két hétig kell használni. Megvizsgálták a-z-ig a szememet és mindent rendben találtak. De én azóta nem látok. Kb. egy méter után már minden homályos. Megállapították, hogy -1-es dipotria kell a szememre. Pedig előtte semmi baja nem volt. A szemész szerint a rövidlátás nem a belecsapástól alakult ki, szerinte már egy ideje rövid látó vagyok. Ami hihetetlen hiszen tökéletesen láttam és semmi baj nem volt a szememmel, most pedig minden homályos. Alig látok valamit, csak közelről látom tisztán az annyit jelent, hogy az orrom elé dugva látom. Nem tudom elhinni, hogy szerdán még láttam, csütörtökön meg már nem. Nagyon kellemetlen és zavar, hogy csak egy szemmel látok bármit is.
2015. márc. 27. 17:37
Járt már valaki úgy, hogy belekaptak véletelenül a szemébe?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook