Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Őszi esküvő (2015) fórum

Őszi esküvő (2015) (beszélgetős fórum)


2015. márc. 26. 12:16
mi nyarra tervezunk, de meg abszolut semmi nincs meg. csak annyi, hogy mi is kb 20 leszunk es otthon lesz egy ebed es csokolom. semmi extra. tortat szerintem a parom sut, mivel cukrasz :D ugyhogy ezt Is megusszuk. ruha... hat en szerintem egy feher maxi ruhaba leszek. kb ennyi
2015. márc. 26. 12:11
Nekünk nem őszi ugyen,de tavaszi...mi összesen 11-en leszünk,asztal levan foglalva étteremben,kaja megrendelve,ital akkor eldől,a szertartás után nálunk is csak egy ebéd,utána otthon még süti,innivaló ilyenek...ruha meg van....most egy virágkötőt hajkurászok aki olcsóbban összerakja nekem a csokrot,mert horror áron dolgoznak az üzletek...pláne h kettő csokor kell és 2 kitűző...
3. b00d33e65c (válaszként erre: 1. - Frenata)
2015. márc. 26. 11:10

Hasonló esküvőnk volt nekünk is.

Mi a fényképeket családon belül oldottuk meg.3 ember kezébe nyomtunk 1-1 gépet.Ruhát egy olyan ismerősömtől kértem kölcsön aki anno megvette magának.250e forint helyett 15e-ért.Nem mindegy.

Vacsi anyóséknál volt,tortákat ugyan rendeltünk,de a vendégek is hoztak.Annyi volt hogy csak na.

2015. márc. 26. 11:01
Mi csak asztalt foglaltunk, és étlapból rendeltünk. Torta, virág már a lakásban volt.
2015. márc. 26. 10:51
Sziasztok. Egy 25-30 fős esküvőt szervezünk. Esetleg lennének költséghatékony ötleteitek? Nem lesz nagy buli, délelőtt lemennek a szertartások, és csak egy ebéd lesz :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook