Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha nagy nehezen regisztráltam az instagramra, hogy kell valakinek a nevét beírni, hogy követni tudjam? fórum

Ha nagy nehezen regisztráltam az instagramra, hogy kell valakinek a nevét beírni, hogy követni tudjam? (tudásbázis kérdés)

5. Perla del Mar (válaszként erre: 3. - Mókuska2012)
2015. márc. 26. 09:29

Nagyító jelet, keress! Arra nyomj rá és oda tudod írni a nevet!

Én is hetekig nem tudtam használni az Instagramomat, mire rájöttem hogy kell! Nekem valaki azt mondta , hogy csak a regizéshet kell teló utána már lehet mindent gépről, aztán rájöttem, hogy ez nagyon nem így van!

2015. márc. 25. 22:05
kis nagyító szerű valamit keres...vagy nem is tudom minek magyarázzam....jobbról a második lent..de valahol lent van az tuti..ugyan olyan jel mint a facebook kereső
2015. márc. 25. 21:47
ok és telóról, hol van olyan ahol be írom valakinek a nevét? mert sajna ott se találok ilyen funkciót
2. Perla del Mar (válaszként erre: 1. - Mókuska2012)
2015. márc. 25. 19:52
Ezt csak telóról tudod megtenni! Mármint magát a keresést! Fényképet feltölteni is csak telefonról lehet! Gépről hozzászólni tudsz, kedvelni és ha megnyitod valaki profilját pl Twiteren, facebookon stb megosztotta a képet, akkor követni. Remélem nem magyaráztam kuszán!
2015. márc. 25. 19:14
Ha nagy nehezen regisztráltam az instagramra, hogy kell valakinek a nevét beírni, hogy követni tudjam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook