Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen kirándulóhelyeket/szállásokat ajánlanátok 14 éves ikergyermekekkel? fórum

Milyen kirándulóhelyeket/szállásokat ajánlanátok 14 éves ikergyermekekkel? (tudásbázis kérdés)

2015. márc. 25. 07:53

kb 14 évesen voltam utoljára felnőttel (nagynéném + még tesó, unokatesó) nyaralni. a nagynénit jószerivel csak akkor láttuk, ha éhesek voltunk, illetve amikor visszamentünk éjjel a lakókocsiba.


egy 14 éves (de pláne, ha duplán vannak) nem arra vágyik, hogy a szülővel töltse a szabadidejét.

inkább leinformált helyre el lehetne őket néhány baráttal együtt engedni 2-3 éjszakára sátorozni (vidéki házba bandázni). szerintem ez sokkal nagyobb élmény ebben a korban, mint akár egy egész hét valami csilli-villi helyen, de szülővel.

2015. márc. 25. 07:32
Mátra? Én a mai napig imádom. Ott a Kékes, a Mátra múzeum, azállatkert (igaz induri-pinduri.... Ha autóval mentek, akkor át lehet menni Lilafüredre. stb stb stb
2015. márc. 25. 07:10
Nem tudom, hogy mennyire számít reklámnak, de a szüleimnek van egy nyaralója a Balatontól 4 km-re. 10kmes körön belül van kalandpark, kompkikötő, hajóállomás, jó kis túraútvonalak és egy város, ahol mindig sok a program. 4 főre 12,000Ft/éjszaka. Szerintem nem sok egy komplett házért (4 szoba, nappali-konyha, zuhanyzós fürdő wc-vel, 1 külön wc, terasz, az udvaron kerti pihenő, kerti zuhany, bográcsozási lehetőség) Ha érdekel, írj nyugodtan! :)
2015. márc. 25. 06:26
Veluk mar meg lehetne beszelni, hova szeretnenek menni, hol nem voltak meg az iskolai kirandulasok alkalmaval... Gondolom, pl. egy kalandpark jobban tetszene nekik.
2015. márc. 25. 05:53
Bármilyent. A 14 éves már nem gyerek.
2015. márc. 25. 01:00
Milyen kirándulóhelyeket/szállásokat ajánlanátok 14 éves ikergyermekekkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook